MAKRAMA - CHALCEDON NIEBIESKI (naszyjnik pleciony) - AMULET OCHRONNY

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym CHALCEDONEM NIEBIESKIM w centrum.
Chalcedon opleciony fioletowym (lub czarnym), woskowanym sznurkiem, pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami opalitu. 
Ze względu na właściwości chlacedonu niebieskiego i użycie fioletowej barwy sznurka - naszyjnik jest silnym amuletem chroniącym przed negatywną energią.

Więcej szczegółów

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym CHALCEDONEM NIEBIESKIM w centrum.
Chalcedon, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony fioletowym (lub czarnym), woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami opalitu na końcu. 

Ze względu na właściwości chlacedonu niebieskiego - naszyjnik jest silnym amuletem chroniącym przed negatywną energią (warto dodatkowo zaprogramować go na zabezpieczanie i oczyszczanie naszej aury i energetyki).

Chalcedon błękitny/niebieski (zwany Niebieską Koroną) pomaga wyrazić uczucia i myśli (działa na czakrę gardła). Inspiruje tych wszystkich, którym potrzebny jest dar wymowy, czy sztuka przekonywania. Ułatwia podejmowanie decyzji. Harmonizuje emocje, czyni nas elastycznymi i otwartymi na zmiany w naszym życiu. Uspokaja gniew, łagodzi agresję i irytację.

Ma właściwości oczyszczające aurę, pobudza także zdolności telepatyczne. Przyczynia się do zwiększenia sił witalnych, wytrzymałości i wytrwałości. Rozwija dobre nastawienie do świata, serdeczność i życzliwość. 

Jest kamieniem o wybitnych właściwościach ochronnych - odpędza złe moce, a przyciąga dobre. Może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.

Pomaga leczyć i łagodzić: depresje, wypadanie włosów, kruche paznokcie, problemy gardła i krtani oraz chrypkę. Przynosi ulgę w bólach szyi, migdałków i problemami z tarczycą. Ochrania przed infekcjami i wszelkimi innymi rodzajami zapaleń.

Wymiary:
długość całego naszyjnika: ok. 28 cm
wymiary kamienia: 2-2,5x4-5 cm
waga kamienia: ok. 18-22g

sznurek: fioletowy, lub czarny (regulowany)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Makramy (wisiorki i naszyjniki) dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane