MAKRAMA - CHRYZOKOLA (naszyjnik pleciony) Powiększ do pełnego rozmiaru

MAKRAMA - CHRYZOKOLA (naszyjnik pleciony)

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym CHRYZOKOLĄ w centrum.
Piękna chryzokola, lekko szlifowana (bez ostrych krawędzi) opleciona czarnym, woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami (długość została dobrana tak, aby chryzokola znalazła się w okolicy grasicy i czakry gardła).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

58,90 zł

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalną CHRYZOKOLĄ w centrum.

Piękna chryzokola, lekko szlifowana (bez ostrych krawędzi) opleciona czarnym, woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami hematytu (długość została dobrana tak, aby chryzokola znalazła się w okolicy grasicy i czakry gardła).

Chryzokola ma silne działanie na większość czakr, szczególnie silne promuje kierowanie kochającej energii czakry serca do czakry gardła, by wspierać głębszą komunikację z serca (wyrażanie się w sposób jasny, kochający, uzdrawiający dla innych).
Ma rewitalizujące i kojące działanie w obrębie trzech dolnych czakr, pomaga też połączyć czakrę serca i gardła z czakrą podstawy. 
Minerał ten stymuluję czakrę trzeciego oka, zdolności jasnowidzenia, paranormalne wizje, intuicję.
Pracując z czakrą splotu słonecznego, pomaga odejść od negatywnych emocji, takich jak poczucie winy i strach, a to może być przydatne do zwiększenia osobistej mocy.
Używana na czakrę krzyżową, pomaga w uzdrowieniu nadnerczy i zmniejszeniu zmęczenia oraz zwiększa ogólną kreatywność.
Chryzokola posiada energetyzującą i uziemiającą energię, korzystną dla czakry podstawy (łączy z energią Matki Ziemi).

Jest to kamień nauczania i Nauczycieli, pomaga wypowiadać właściwe słowa, które każdy musi usłyszeć w danym momencie. Może to być szczególnie korzystne, jeśli Twoja praca dotyczy mówienia do grupy, zwłaszcza w sprawach związanych z duchem.
Doskonale sprawdza się w neutralizacji stresu, ponieważ przynosi spokój i ukojenie. Jedną z metod wykorzystania tego minerału, jest używanie go w codziennej medytacji. Wibracja tego kamienia pomaga odciągnąć negatywną energię i zniwelować lęki. 

Chryzokola pogłębia również wewnętrzną wiedzę i wewnętrzną siłę, co może być pomocne w obliczu życiowych zmian.
Może być też wsparciem, gdy osobiste relacje stają się trudne, ponieważ będzie ona wspierać komunikację między parą. 

Chryzokola to kamień mądrych kobiet, pomaga starszym kobietom wyrazić swoją wiedzę i doświadczenie poprzez pisanie, malarstwo, muzykę, rękodzieło czy aktorstwo.

Poprzez efekt uspokajający, kamień ten pomaga w zaburzeniach nerwowych, takich jak lęk i depresja, poczucie winy i nadpobudliwość. Jest też korzystny dla kobiet, zmniejszając bóle menstruacyjne i sprzyjając szczęśliwej ciąży poprzez łagodzenie niepokojów.
Pomaga w regulacji tarczycy i nadnerczy. Jest doskonały na ból gardła, zapalenie krtani. Obniża wysokie ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi, pomaga leczyć cukrzycę, szczególnie typu 2, oraz zaburzenia krwi i problemy z płucami. 
Chryzokola jest pomocna w problemach związanych ze stawem biodrowym, przy zapaleniu stawów i reumatyzmie. Wzmacnia mięśnie i łagodzi skurcze mięśni, pomaga na infekcje, gorączkę, oparzenia i blizny.

Istotne. Chryzokola jest kruchym minerałem, dlatego też do w czasie szlifowania zabezpieczana jest specjalnym, bezbarwnym preparatem do kamienia, w celu scalenia kruchych części mineralu.

Wymiary:
długość całego naszyjnika: ok. 25-28 cm
wymiary kamienia: ok. 2,5x2-2,7 cm
waga kamienia: ok. 18-23g

sznurek: czarny (regulowany)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Makramy (wisiorki i naszyjniki) dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane