MAKRAMA - TYGRYSIE OKO (naszyjnik pleciony) - AMULET OCHRONNY Powiększ do pełnego rozmiaru

MAKRAMA - TYGRYSIE OKO (naszyjnik pleciony) - AMULET OCHRONNY

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym TYGRYSIM OKIEM w centrum.
Naturalne, opalizujące tygrysie oko, lekko szlifowane (bez ostrych krawędzi) oplecione czarnym, woskowanym sznurkiem. Ze względu na właściwości tygrysiego oka - naszyjnik jest doskonałym amuletem ochronnym przed "złym okiem" i negatywną energią.

Więcej szczegółów

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym TYGRYSIM OKIEM w centrum.
Naturalne, opalizujące tygrysie oko, lekko szlifowane (bez ostrych krawędzi) oplecione czarnym, woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami (długość została dobrana tak, aby tygrysie oko znalazła się w okolicy splotu słonecznego).
Ze względu na właściwości tygrysiego oka - naszyjnik jest doskonałym amuletem ochronnym przed "złym okiem" i negatywną energią (warto dodatkowo zaprogramować go na zabezpieczanie i oczyszczanie naszej aury i energetyki).

Tygrysie oko jest związane z czakrą splotu słonecznego. Stabilizuje, zapewnia trwałość, uziemienie, zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wpływa na kreatywność i jest jednym z kamieni, które są pomocne w przebudzeniu kundalini. 
Wspomagając samodyscyplinę pomaga realizować marzenia. Zapewnia niezależność finansową i przynosi obfitość, często pieniądze. Wzmacnia osobistą moc, siłę woli, prawość. 

Przynosi szczęście, chroni przed "złym okiem" oraz przed atakami energetycznymi (szczególnie na splot słoneczny).
Jest doskonałym amuletem ochronnym dla podróżników.

Tygrysie oko jest minerałem szczególnie cennym dla męskiej energii - podobnie jak jaspis żółty. Zaleca się noszenie go jako amulet na wysokości spłotu słonecznego. Zasila, stabilizuje, równoważy (również emocjonalnie).

Na poziomie fizycznym - pomocny w chorobach dróg żółciowych, wątroby, podagrze, artretyzmie.  Minerał ten jest korzystny dla oczu, gardła i narządów płciowych, uwalnia toksyny, łagodzi ból i pomaga w naprawie złamanych kości. Wzmacnia i koryguje ustawienie kręgosłupa. Szczególnie przydatny do leczenia chorób psychosomatycznych, rozwiewając strach i niepokój. 

Wymiary:
długość całego naszyjnika: ok. 40-48 cm
wymiary kamienia: 3-5,5x2-2,8 cm
waga kamienia: ok. 21-27g

sznurek: czarny (regulowany)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Makramy (wisiorki i naszyjniki) dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane