MAKRAMA - KRZEMIEŃ PASIASTY (naszyjnik pleciony) - AMULET MIŁOŚCI Powiększ do pełnego rozmiaru

MAKRAMA - KRZEMIEŃ PASIASTY (naszyjnik pleciony) - AMULET MIŁOŚCI

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym KRZEMIENIEM PASIASTYM w centrum.
Krzemień pasiasty, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony podwójnym (czarnym i bężowym), woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami agatu mszystego.
Chroni przed negatywną energią, magią, złorzeczeniem, a nawet zazdrością.

Więcej szczegółów

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym KRZEMIENIEM PASIASTYM w centrum.
Krzemień pasiasty, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony podwójnym (czarnym i bężowym), woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami agatu mszystego.

Ze względu na właściwości krzemienia pasiastego, naszyjnik jest silnym amuletem ochronnym. Chroni przed negatywną energią, magią, złorzeczeniem, a nawet zazdrością (warto dodatkowo zaprogramować go na zabezpieczanie i oczyszczanie naszej aury i energetyki).

Krzemień pasiasty to kamień, który dodaje energii, wzmacnia witalność. Jest cennym minerałem ochronnym. Ma on właściwości uzdrawiające, ochronne, energetyczne i wzmacniające jasnowidzenie. Starożytni wykorzystywali krzemień jako amulet ochronny przed gniewem bogów, bożków i złych energii. 
Krzemienie stanowią silną ochronę w czasie rytuałów ochronnych, leczniczych, oczyszczających, a zwłaszcza egzorcyzmów. Krzemień pasiasty ochrania przed tzw. złym okiem, zawiścią, mściwością, złymi życzeniami, zazdrością i wszelkimi negatywnymi energiami oraz demonicznymi wpływami. 

Warto nosić go przy sobie, jeśli chce się, aby coś "zaiskrzyło" między partnerami. Zabezpiecza przed wypadkami, urazami ciała. Zapewnia sukcesy w sferze materialnej i awanse w pracy. 

Wpływa odmładzająco na skórę i niszczy bakterie. Usuwa zmęczenie i skutki przepracowania, wycisza, ale nie pozbawia energii, usuwa z organizmu toksyny, nastraja optymistycznie. Może być stosowany pomocniczo w schorzeniach nerek oraz w zaburzeniach hormonalnych (szczególnie w czasie menopauzy i andropauzy).

Krzemień pasiasty Jest bardzo rzadkim kamieniem - występuje tylko w jednym miejscu na świecie, w Górach Świętokrzyskich w okolicach Sandomierza.

Wymiary:
długość całego naszyjnika: ok. 33+/-5 cm
wymiary kamienia: 3,5-4,5x2,2-3cm
waga kamienia: ok. 20-26g

sznurek: czarny+beżowy (regulowany)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Makramy (wisiorki i naszyjniki) dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane