MAKRAMA - KRYSZTAŁ GÓRSKI "TĘCZOWY" (naszyjnik pleciony) - TALIZMAN WYSOKICH WIBRACJI Powiększ do pełnego rozmiaru

MAKRAMA - KRYSZTAŁ GÓRSKI "TĘCZOWY" (naszyjnik pleciony) - TALIZMAN WYSOKICH WIBRACJI

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym KRYSZTAŁEM GÓRSKIM w centrum.
Kryształ górski, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony czerwonym, woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami granatu.
Naszyjnik jest silnym talizmanem radości, wysokich wibracji i duchowości.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

41,50 zł

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym UNIKATOWYM KRYSZTAŁEM GÓRSKIM Z WEWNĘTRZNĄ TĘCZĄ (pryzmatem) w centrum.
Kryształ górski, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony czerwonym, woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami granatu.

Ze względu na właściwości Tęczowego Kryształu, naszyjnik jest silnym talizmanem radości, wysokich wibracji i duchowości (warto dodatkowo zaprogramować go na pracę dla naszej aury, Duszy i energetyki).

Kryształ tęczowy zawiera wtrącenia (inkluzje) lub wewnętrzne pęknięcia, które pokazują tęczę, gdy patrzy się pod odpowiednim kątem.

Kryształ tęczowy to minerał wewnętrznej radości, optymizmu i zrozumienia. Pomaga dostrzec piękno w przyziemnych sprawach.
Kryształy te są bardzo pomocne w uzdrawianiu duchowym, medytacji i jako talizman osobisty.
Stosuje się je przede wszystkim, gdy trzeba poradzić sobie ze smutkiem, utratą lub bólem. Pomagają nam pokonać smutek, pokazują ukryte moce Uniwersalnej Siły Życia i pomagają stymulować wszystkie części mózgu w rozwiązywaniu problemów.

Jako kryształy medytacyjne stosuje się je w podobnych tematach, znajdując rozwiązania na samotność, stratę, złamane serce i rozczarowanie.

Jako talizmany dają nam codzienne przypomnienie, że Siła Życia jest zawsze obecna i że możemy znaleźć piękno, jeśli przyjrzymy się uważnie otaczającej rzeczywistości.

Jeden z ciekawych przekazów dotyczących Kryształów Tęczowych brzmi: "Tęcza to prezent od Strażnika Ducha kryształu”.
Strażnika Ducha kryształu można opisać jako krystaliczną energię i świadomość kryształu oddziałującego z fizycznym nośnikiem lub ciałem kryształu.
Widzenie Wewnętrznej Tęczy wymaga od nas interakcji z kryształem, aby ZOBACZYĆ Tęczę musimy kryształ obrócić, aby uzyskać światło padające w taki sposób, że Tęcza „pojawia się” dla nas - to właśnie jest „ prezent"! 
Oczywiście Tęcza jest zawsze obecna, ale nie widzimy jej, dopóki nie wejdziemy w interakcję z kryształem.


Kryształ górski
 to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób,
 głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.


Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go (jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp).

Pojedyncze kryształy służą doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania. Sprzyjają medytacji i poprawiają jakość energii w pomieszczeniu. 
Można je również używać do zmiękczania i polepszania jakości wody - trzymając kryształ zanurzony w dużym pojemniku z wodą.

Wymiary:
długość całego naszyjnika: ok. 33+/-5 cm
wymiary kamienia: 3,5-4,5x2,2-3cm
waga kamienia: ok. 20-26g

sznurek: czerwony (regulowany)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Makramy (wisiorki i naszyjniki) dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane