MAKRAMA - LABRADORYT (naszyjnik pleciony) - AMULET OCHRONNY

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym LABRADORYTEM w centrum.
Piękny, opalizujący labradoryt, szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony czarnym lub beżowym (do wyboru), woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami agatu mszystego.
Naszyjnik jest doskonałym amuletem ochronnym przed negatywną energią.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 7

58,90 zł

Ręcznie pleciony naszyjnik-makrama z naturalnym LABRADORYTEM w centrum.

Piękny, opalizujący labradoryt, szlifowany (bez ostrych krawędzi) opleciony czarnym lub beżowym (do wyboru), woskowanym sznurkiem. Od górnego węzełka sznurek został pociągnięty do długości naszyjnika, z zaplecionymi węzełkami i kulkami agatu mszystego na końcu.
Ze względu na właściwości labradorytu - naszyjnik jest doskonałym amuletem ochronnym przed negatywną energią (warto dodatkowo zaprogramować go na zabezpieczanie i oczyszczanie naszej aury i energetyki).

Labradoryt to niezwykły kamień, jego kolorystyka jego jest bardzo urozmaicona – od brązu, po błękity, od szarości po zadymione czernie. Kamień ten ma moc uwalniania od nałogów, oczyszczania aury i aktywowania pozytywnej energii. Przynosi szczęście. Nosząc przy sobie ten minerał pomagamy w oczyszczaniu umysłu, zwiększeniu koncentracji, życiu w harmonii z innymi, zwiększeniu entuzjazmu i intuicji. 

WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: bardzo korzystnie wpływa na jasność umysłu, intelekt, inspirację oraz intuicję. Wspomaga aktywność półkul mózgowych. Pomaga w stanach niepokoju , niepewności i stresu. Kamień ten przynosi ulgę w chorobach oczu i mózgu. Poprawia kondycję tkanki kostnej, przynosi ulgę w chorobach kręgosłupa i bólach stawów. Osoby cierpiące na reumatyzm i artretyzm mogą czerpać korzyści z uzdrawiających mocy Labradorytu. Równoważy gospodarkę hormonalną organizmu, jak również jest pomocny przy przeziębieniach, niskim ciśnieniu krwi i reumatyzmie. Pomaga oczyścić ciało z toksyn i spowolnić proces starzenia się. 

Labradoryt ułatwia kontakt z innymi wymiarami i jest pomocny w chanellingu. Otwiera i rozwija czakrę trzeciego oka. Żeby osiągnąć pozytywne wyniki należy zaprzyjaźnić się z tym kamieniem. Jak wszystkie inne ciemne kamienie, tak i labradoryt odbije niepożądane energie, które docierają do naszej aury. Bardzo wskazany dla osób sfrustrowanych, nieśmiałych i mało zdecydowanych. 

Wymiary:
długość całego naszyjnika: ok. 20-25 cm
wymiary kamienia: ok. 3,5-4,5x3x1,1 cm
waga kamienia: ok. 30-35g

sznurek: czarny / beżowy (regulowany)

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Makramy (wisiorki i naszyjniki) dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane