MASKA OCHRONNA - LEN + SREBRO 100% (przeciw bakteriom i szkodliwemu promieniowaniu) - DZIECI

MASKA OCHRONNA LEN + SREBRO - wykonana z naturalnego LNU (materiał zewnętrzny) z wewnętrznym filtrem z TKANINY SREBRNEJ.
Dla DZIECI (mniejsza)

Dobrze wentylowana, oddychająca, uszyta z naturalnych materiałów.
WIECZNA! 

Więcej szczegółów

MASKA OCHRONNA LEN + SREBRO - wykonana z naturalnego LNU (materiał zewnętrzny) z wewnętrznym filtrem z TKANINY SREBRNEJ (100% srebra).
Dla DZIECI (mniejsza)

Dobrze wentylowana, oddychająca, PRZECIWBAKTERYJNA, PRZECIW ELEKTROSMOGOWI (ekranująca)!


Maska wykonana jest z naturalnego LNU (len polski). Wewnątrz posiada filtr ze srebrnej tkaniny (100% srebra); filtr jest stały (nie podlega wymianie).

W górnej części wszyty element umożliwiający dopasowanie do nosa (formowanie).
Gumki umożliwiają wygodne zakładanie i zdejmowanie (gumki są regulowane, można je skracać, zawiązując supełek w innym miejscu).

Zabezpiecza przed:
- smogiem, spalinami (idealna dla rowerzystów, motocyklistów, skate'owców
);
- kurzem, pyłem, chemią gospodarczą (do prac domowych, ogrodowych i warsztatowych);
- patogenami dużych miast, marketów itp;
- bakteriami, grzybami i zanieczyszczoną energią masowych imprez (festiwali, koncertów, festynów itp);
- doskonała w podróży (samolot, pociąg itp; lotniska, dworce);
- świetnie się sprawdzi jako zabezpieczenie w krajach z odmienną florą bakteryjną (odległe od Polski);
- zabezpiecza zimą przed mroźnym powietrzem i "zimowymi" chorobami;

- BAKTERIAMI: filtr srebrny podnosi właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne maski;
- ELEKTROSMOGIEM: obecność srebra powoduje, że maska ekranuje (blokuje w dolnej części twarzy) działanie szkodliwego pola elektromagnetycznego PEM (telefonów komórkowych, stacji bazowych, WiFi, Bluetooth itp). Sprawdzi się również w czasie rozmowy przez telefon.


WŁAŚCIWOŚCI SREBRA
Srebro jest silnie bakteriobójcze - czyste srebro niszczy około 650 chorobotwórczych bakterii. Posiada również działanie grzybobójcze i przeciwwirusowe. Blokuje ono mechanizm rozmnażania się we wszelkich strukturach jednokomórkowych, zaburzając DNA rozwijających się na tkaninie mikroorganizmów.
Aby srebro wpływało w ten sposób na ludzki organizm, należ go stosować w formie: płynów zawierających srebro koloidalne lub od zewnątrz, poprzez bliski kontakt srebra, np. w formie biżuterii lub tkanin, w których składzie wykorzystane zostały zostały jony srebra.

Srebro działa również jako naturalny ekran blokujący szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne PEM (telefonów komórkowych, stacji bazowych, WiFi, Bluetooth itp).


WŁAŚCIWOŚCI LNU

Struktura lnu jest bardzo zbliżona do struktury komórek ludzkich, dzięki czemu wywiera tak dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Przędze lniane są m.in. jedynym naturalnym materiałem stosowanym w chirurgii do szwów wewnętrznych.

Len używany blisko ciała (w kontakcie ze skórą) zmniejsza zmęczenie i poprawia samopoczucie. Ciekawą zaletą lnu jest to, że obniża promieniowanie gamma prawie o połowę i chroni m.in. przed promieniowaniem słonecznym.

Tkanina lniana jest odporna na grzyby i bakterie, więc jest skuteczną barierą dla niektórych chorób. Noszenie lnianych materiałów pomaga pozbyć się niektórych chorób skóry – od wysypki po przewlekłe egzemy.
Len jest skuteczny w leczeniu stanów zapalnych, gorączki, redukuje i reguluje wentylację, a także jest przydatny w leczeniu niektórych schorzeń neurologicznych.

Ważne! Lniane tkaniny nie gromadzą ładunków elektrostatycznych!
Materiał ten posiada właściwości wysokiej przepuszczalności powietrza i przewodzenia ciepła. Przewodzenie ciepła jest pięć razy wyższe niż wełny i aż 19 razy wyższe od jedwabiu.
W czasie upałów daje odczucie temperatury niższej o 3 ° -4 ° C niż jedwab czy bawełna. Z kolei w niskich temperaturach otula ciało ciepłem.

Dodatkowo - w tkaninie lnianej skóra poci się 1,5 razy mniej niż w przypadku bawełny i 2 razy mniej niż wiskozy. 

Len słynie z trwałości i długowieczności - wytrzymałość nici lnianej jest dwa razy wyższa niż bawełny i trzy razy wyższa niż wełny.
Len "odbija" brud i drobne zanieczyszczenia.

---------------------------------------------

PRODUKT RĘKODZIELNICZY POLSKI!
Wykonawca posiada bardzo czystą energię i produkuje maski z dobrą intencją, co stanowi dodatkowy atut tej technologii.

Informacje techniczne:
Materiały: len polski!, materiał zewnętrzny: len, filtr wewnętrzny: tkanina srebrna 100%; kółka wentylacyjne: mosiądz lub stal.
Kolory: szary (naturalny kolor lnu); niebieski

Wielkość: dla dzieci


Pranie: ponieważ maska jest wykonana z delikatnych komponentów - zalecamy prać  max. do 40 st. C, bez użycia chemicznych detergentów. Można też użyć szczoteczki do prania (np ręcznego). Można prac w pralce (delikatny program do wełny).
Suszyć najlepiej szybko - np w POBLIżU kaloryfera, lub przewiewnym miejscu.

Produkty powiązane