AMULET OCHRONNY "HIMALAJSKI" (Korzeń Jatamansi, Halit, Turmalin) - OCZYSZCZA I LECZY PŁUCA! Powiększ do pełnego rozmiaru

AMULET OCHRONNY "HIMALAJSKI" (Korzeń Jatamansi, Halit, Turmalin) - OCZYSZCZA I LECZY PŁUCA!

AMULET OCHRONNY "HIMALAJSKI" - tybetański korzeń Jatamansi, sól himalajska Halit, Turmalin Czarny
Osobisty amulet chroniący aurę przed negatywną energią.
Amulet ma szczególnie korzystne działanie na płuca i górne drogi oddechowe - OCZYSZCZA I LECZY!

Więcej szczegółów

AMULET OCHRONNY "HIMALAJSKI" - tybetański korzeń Jatamansi, sól himalajska Halit, Turmalin Czarny
Osobisty amulet chroniący aurę przed negatywną energią.

WAŻNE!
Amulet ma szczególnie korzystne działanie na płuca i górne drogi oddechowe - OCZYSZCZA I LECZY!
Wyciąga z tkanki płucnej negatywną energię i usuwa patogeny.

Wystarczy nosić go przez kilka godzin na klatce piersiowej (bezpośrednio na skórze - np na rzemyku, sznurku itp), lub położyć na piersi, czy gardle na noc.


Mały woreczek z czystej surówki bawełnianej (100%), wypełniony wkładem o właściwościach ochronnych i oczyszczających: najczystszą solą Halit (o niezwykłej strukturze krystalicznej), korzeniem tybetańskich zabezpieczającym aurę oraz ochronnym turmalinem czarnym.

Wszystkie składniki wydzielają również jony ujemne, co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Korzeń Jatamansi działa przy okazji relaksująco i równoważąco na umysł.

Przykłady zastosowania:
- amulet do spania (umieść pod poduszką, aby neutralizować negatywną energię);
- amulet ochronny podróżny (zabieraj ze sobą do pociągu, samolotu i wszędzie tam, gdzie w czasie podróży spotkasz się z negatywnymi energiami);
- uzdrawiający woreczek w miejscach z silnym zanieczyszczeniem elektromagnetycznym, a także w przypadku problemów z oddychaniem, czy napięć psychicznych (ze względu na emisję jonów ujemnych oraz uspokajające właściwości korzenia Jatamansi);
- amulet ochronny i uspokajający dla dzieci (połóż w dziecinnym łóżeczku)- wcześniej sprawdź, jak dziecko reaguje na zapach korzenia Jatamansi;
- leczenie górnych dróg oddechowych i płuc.

----------------------------------------------------------------


Korzeń Jatamansi (Nardostachys Jatamansi); Nard
Jest to aromatyczna waleriana występująca głównie w Himalajach oraz w wysokich górach Chin i Japonii. Jej naturalne siedliska występują na wysokości powyżej 3000 m n.p.m. 

Według tradycji szamanizmu tybetańskiego, jeżeli położymy korzeń tego zioła pod materacem lub poduszką, to powoduje on powstanie czystej aury wokół nas oraz sprawia, że negatywne energie nie mogą się podczepić do naszego biopola.

Stymulujący aromat korzenia był ceniony już w starożytnym Egipcie. Nard pojawia się też w Pieśni Salomona, gdzie jest utożsamiany z żeńskim erotyzmem. W wymiarze medycznym jest wykorzystywany do regulacji kobiecego cyklu.
W ajurwedzie Jatamansi jest stosowany w leczeniu histerii oraz zaburzeń neurologicznych. Jest  on bardzo korzystny w stanach nadmiernego pobudzenia emocjonalnego oraz w bezsenności; stanowi kluczowy składnik receptur wielu tybetańskich kadzideł.
Aromat Jatamansi jest silny - określa się go jako ogrzewający, drzewno-ziemny, z piżmową nutą. Wzmacnia receptory, potęguje cielesne doznania, rozszerza świadomość. 
Energia nardu promieniując siłą i opanowaniem umiejscawia nas/centruje na solidnym fundamencie naszej wewnętrznej rzeczywistości.

Korzeń Jatamansi: absorbuje negatywną energię, chroni przed złymi duchami, odbija "złe oko", chroni
 przed zaklęciami i atakami czarnej magi, zmniejsza ilość koszmarów nocnych, oczyszcza aurę po rytualnych praktykach.


Sól himalajska HALIT
Halit to najczystsza sól himalajska. Jest często nazywana diamentem pośród soli, gdyż halit osiągnął najwyższy stopień czystości. Charakteryzuje się ona dużą przejrzystością i kubiczną formą. Halit jest rzadko spotykany, stanowi niewiele ponad 3% całego wydobycia soli.

Halit powstał w wyniku działania bardzo dużych ciśnień. W odróżnieniu od różowej soli himalajskiej halit zawiera prawie 99% NaCl.

Halit należy także do kamieni szlachetnych, a dzięki swojej wysokiej wartości bioenergetycznej wykorzystywany jest także w celach leczniczych.
Bryłki soli Halit wchłaniają w siebie negatywne energie. Sól ta ma silne właściwości ochronne. 
Poza tym - będzie jonizować ujemnie powietrze w swoim otoczeniu.

Turmalin czarny
Jest to potężny kamień ochronny przed negatywną energią. Chroni także przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny do oczyszczania i neutralizacji własnych negatywnych myśli i konfliktów wewnętrznych, zamieniając je w pozytywną energię.
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. 
Turmalin czarny jest kamieniem szamańskim, zapewniając ochronę w czasie pracy rytualnej. 

Na poziomie fizycznym: minerał ten wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. Pomaga wzmocnić system odpornościowy i jest pomocny w alergiach.

-------------------------------------------

Czyszczenie, użytkowanie:
Polecamy stosować cały amulet bez czyszczenia nawet do 1 roku. W razie konieczności czyszczenia woreczka, należy wysypać jego zawartość i wyprać (najlepiej ręcznie, szczoteczką) sam woreczek.

W razie potrzeby oczyszczenia również zawartości woreczka (np w sytuacji silnego zanieczyszczenia aury negatywną energią, ataku energetycznego itp), można również oczyścić turmalin i sól, przepłukująć krótko pod zimną bieżącą wodą, a następnie szybko je wysuszyć (np na słońcu).

Warto amulet wystawić od czasu do czasu na działanie promieni słonecznych i świeżego powietrza (ładując przy okazji świeżą Praną).

WAŻNE!
Korzeń Jatamansi posiada mocny zapach waleriany! Jeśli ten zapach jest dla Ciebie za ciężki - skrop zawartość woreczka ochronnymi olejkami eterycznymi, np: May Chang, Niaouli, Geranium, Eukaliptus, Lemongrass, Lawenda itp

-------------------------------------------

Wykonanie:
Materiał - surówka bawełniana 100% (kolor: kremowy)
Wypełnienie - korzeń Jatamansi (Nardostachys Jatamansi), sól himalajska HALIT, turmalin czarny
Produkt ręcznie wykonany!


Wymiary: 
wysokość: ok. 9cm
szerokość: ok 7cm
waga ok. 60g

Woreczek posiada tasiemki, umożliwiające noszenie amuletu na pasku, lub na szyi.

Produkty powiązane