Kadzidła sznurowe RIWO SANGCHO (Oczyszczenie) - ORGANICZNE, tybetańskie Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidła sznurowe RIWO SANGCHO (Oczyszczenie) - ORGANICZNE, tybetańskie

RIWO SANGCHO (Oczyszczenie), tybetańskie organiczne kadzidła sznurowe
Riwo Sangcho lub inaczej Ofiarowanie Górskiego Oczyszczenia.
K
adzidło idealne do wszelkich ceremonii, koncertów duchowych, rozwojowych spotkań grupowych itp.

Więcej szczegółów

RIWO SANGCHO (Oczyszczenie), tybetańskie organiczne kadzidła sznurowe

Riwo Sangcho lub inaczej Ofiarowanie Górskiego Oczyszczenia
Jest to stary, bardzo popularny rytuał w buddyzmie Tybetańskim, mający na celu oczyszczenie i uświęcenie energetyczne otoczenia i wszelkich istot w nim się znajdujących, abyśmy mogli dostrzec to co niewidzialne, a także uwrażliwili się na odczuwanie więcej niż zwykle, w bezpieczny dla nas sposób.
Dzięki temu jest to kadzidło idealne do wszelkich ceremonii, koncertów duchowych, rozwojowych spotkań grupowych itp.

Tybetańczycy wierzą, że jeżeli pewne rytuały zanieczyszczjące zostały zrobionem lub kiedy negatywna karma została nagromadzona, zobowiązania zostały naruszone, lub kiedy negatywne wpływy z układu planet mają na Nas wpływ - takie zanieczyczeszczenia Tybetańczycy okeślają jako Drip-Pa.
Przy dużym nagromadzenie Drip-pa - zaczynamy odczuwać dolegliwości na poziomie fizycznym (np. zaczynamy chorować), odczuwamy wzmożony stres, duży spadek energii życiowej,  popadamy w depresję, lub zaczynamy odczuwać agresję wobec wszystkich w około nas, lub nie jesteśmy w stanie rozijać się duchowo. 
Tybetańczycy sięgają wtedy po kadzidła przygotowane według starych receptur, składające się z kwiatów, ziół oraz specjalnie przyotowanych do rytuału oczyszczenia roślin. 


Organiczne kadzidła tybetańskie oparte są na mieszance czystych ziół, które znaleźć można w regionie Himalajów. W czasach starożytnych kadzidła sznurowe były to jedyne rodzaje kadzideł dostępne w Tybecie, Nepalu, Indiach i regionie Himalajów. Było to przed wprowadzeniem nowoczesnych form patyczka. Należy jednak zauważyć, że kadzidła w  formie patyczka, w jakiś sposób tracą swój  naturalny aromat z powodu intensywnej mieszanki składników oraz dodatków aromatów. W ostatnim czasie ludzie na całym świecie domagają się większej ilości  produktów ekologicznych (w tym kadzideł). Jest to główny powód wprowadzenia tybetańskich sznurowych kadzideł organicznych. Odradza się starożytna tradycja.
Kadzidełka te mają wiele pięknych aromatów. Zapachy z kadzideł przynoszą poczucie bezpieczeństwa oraz wnoszą dużo pozytywnej energii tam, gdzie są spalane. Tybetańskie sznurowe kadzidło organiczne neutralizuje negatywne energie i zapewnia pozytywne otoczenie dzięki swoim unikalnym właściwościom. Udowodniono już, że tybetańskie kadzidło organiczne daje wielkie błogosławieństwa. Mówi się, że jeśli ktoś ma dobre życzenia z właściwymi intencjami i czystym sercem, paląc je – życzenia te  spełniają się.


Stosowanie: 

Kadzidło należy spalać, trzymając je po prawej stronie ciała, wizualizując lub myśląc w tym czasie o wyższych istotach, takich jak Stwórca, Boginie, Bogowie, Buddowie, Bodhisattwowie lub inne bóstwo, któremu chcesz ofiarować je ze szczerym i czystym sercem (a jednocześnie poprosić o  błogosławieństwa i ochronę). Jeśli masz inne życzenia lub modlitwy, możesz to również powiedzieć.
Następnie włóż kadzidło do metalowej lub glinianej kadzielnicy. Upewnij się, że płonąca część jest skierowana na zachód.
Można również powiesić to kadzidło na metalowym patyczku, zawieszając pętlą górną na metalu (pod spodem ustaw podstawkę na popiół).


Tradycyjne kadzidła sznurowe powstają przez rolowanie naturalnego papieru wypełnionego odpowiednimi kompozycjami roślinnymi i mineralnymi.

W każdym opakowaniu znajduje się ok.20 kadzideł zawiniętych w oryginalny tybetański papier czerpany: Lokta.
Każde kadzidło spala się około 30 minut.

Produkty powiązane