Generator Aktywnego Wodoru WATER STICK IONIZER (uzdatnia wodę, ALKALIZUJE) Powiększ do pełnego rozmiaru

Generator Aktywnego Wodoru WATER STICK IONIZER (uzdatnia wodę, ALKALIZUJE)

Generator aktywnego wodoru Water Stick - generuje aktywny wodór zmieniając właściwości wody, dzięki czemu dostarcza do organizmu zdrową wodę o wysoki pH i ujemnym ORP (redox). Produkuje tzw. Wodę Życia która usuwa wolne rodniki oraz odkwasza organizm. 

Więcej szczegółów


Generator aktywnego wodoru Water Stick - generuje aktywny wodór zmieniając właściwości wody, dzięki czemu dostarcza do organizmu zdrową wodę o wysoki pH i ujemnym ORP (redox).
Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej, zawiera naturalne minerały i związki nano-srebra oraz aktywny turmalin.

Water Stick poprzez zmianę struktury wody w której jest zanurzony staje się prawdziwym dobrodziejstwem dla zdrowia. Produkuje tzw. Wodę Życia która usuwa wolne rodniki oraz odkwasza organizm. Jest to swego rodzaju alternatywa dla jonizatorów wody - choć działanie Water Stick nie jest aż tak skuteczne (nie następuje podział wody na żywą i martwą).

Generator zmienia szkodliwy, dodatni potencjał reakcji oksydacyjnej (redox) wody pitnej (np. +348mV) na korzystny dla zdrowia ujemny potencjał, dochodzący nawet do -400mV (płyn wewnątrz-komórkowy w naszym organizmie ma potencjał redox ujemny w granicach -50 do -200mV).
Dodatkowym atutem Water Stick jest podwyższenie pH wody, co sprawia że jest ona bardziej zasadowa, co daje w rezultacie jej spożywania, efekty odkwaszające dla organizmu. 

Wewnątrz Water Stick znajdują się naturalne składniki mineralne, spreparowane na bazie specjalnej technologii do postaci granulek. Po 20-30 minutach kontaktu z wodą granulki te zaczynają generować do niej aktywny wodór, który po nasyceniu wody zmienia jej potencjał redox z dodatniego na ujemny.
Aktywny wodór utrzymuje się w wodzie od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od jej zmineralizowania, czyli zawartości minerałów mających zdolność absorbcji wodoru. 

Sposób użycia:
Waterstick najlepiej zamknąć w szklanej butelce i zakręcić, aby aktywny wodór pozostał w środku. Przed każdym spożyciem należy potrząsnąć (nie wymaga energicznego wstrząsania).

Wodę najpierw należy przegotować, a następnie alkalizować (minimum godzinę). Taką wodę spożywać po posiłku,  dodawać do potraw, herbaty, kawy, ale nie gotować, ponieważ wytraca się aktywne związki wodoru (można uzywać każdego dnia).

Jak zmienia się jakość wody poprzez użycie Water Stick

Parametry wody zwykłej:
pH: 7,35
ORP (redox): + 350 mV

Woda po 30 minutowym zanurzeniu w niej Water Stick:
pH: 8,6

ORP (redox): +52 mV

Woda po 6 godzinnym zanurzeniu w niej Water Stick:
pH: 10,05

ORP (redox): - 250 mV 

Potwierdzone zalety zdrowotne wody z aktywnym wodorem o ujemnym potencjale redox:

- efektywna stymulacja samouzdrawiania i wzrostu odporności organizmu
- lepsze przyswajanie witamin minerałów i składników odżywczych
- stabilizacja procesów trawiennych i wydzielania soków żołądkowych
- poprawa krążenia krwi poprawa przemiany materii
- poprawa wzroku
- obniżanie poziomu cholesterolu
- leczenie chronicznej biegunki
- stabilizacja i optymalizacja wagi ciała
- szybsze gojenie ran i owrzodzeń
- obniżanie poziomu glukozy we krwi - przy cukrzycy
- wzrost energii witalnej i aktywności, wytrzymałości
- zanikanie cellulitów i spłycanie zmarszczek
- stymulacja rozwoju pozytywnej flory bakteryjnej jelit
- stymulacja regeneracji włosów
- poprawa jakości snu, szybsza regeneracja sił witalnych
- lepsze uwodnienie organizmu szczególnie dotyczy to skóry
- poprawa funkcjonowania jelit (zmniejszają się znacznie wzdęcia, produkcja gazów, kruczenia w brzuchu, zmniejszenie odoru stolca)

Zalety kosmetyczne Wody Życia (wody z aktywnym wodorem):

- skóra ma lepsze nawodnienie do 6 razy niż zwykłą woda, poprawia się przez to jakość i wygląd naszej skóry - staje się przez to jędrna i gładka, nabiera młodzieńczego wyglądu;
- w miarę picia Wody Życia włosy zyskują piękny połysk i są bardziej elastyczne, następuje regeneracja mieszków włosowych;
- natomiast lepsze przyswajanie witamin minerałów i składników odżywczych poprawia metabolizm skóry, działanie redukcyjne w stosunku do wolnych rodników tlenowych, hamuje starzenie się skóry. Zahamowanie degradacji kolagenu przez wolne rodniki wpływa na poprawę jej elastyczności;
- Potencjał -300mV do -400mV dobry jest do podreperowania cery, stosując wodę z takim potencjałem na twarz możesz spodziewać się ustąpienia zmian zapalnych, uczuleniowych skóry, wygładzenia zmarszczek;
- można zastosować wcieranie wody w twarz czy okłady. Jeśli do tego zmieszasz odrobinę twojego żelu/kremu z taką wodą to jego działanie będzie 5-10 razy lepsze (turbo doładowanie jakości kosmetyku).

Urządzenie zachowuje swoje właściwości przez okres od 6-8 miesięcy (600 litrów wody).

Wymiary: 146x17 mm
Waga: 45g

Produkty powiązane