Koc Orgonowy ŁAGODNY - MAŁY (energia Orgonu dla każdego) 50x60 cm Powiększ do pełnego rozmiaru

Koc Orgonowy ŁAGODNY - MAŁY (energia Orgonu dla każdego) 50x60 cm

AKUMULATOR ENERGII ORGONALNEJ, W FORMIE KOCA (pledu, maty).

Wersja ŁAGODNY - MAŁY:
- do lokalnego wzmacniania i regeneracji wybranych partii ciała (dla wszystkich dorosłych osób); 
- do całościowego wzmacniania i regeneracji organizmu (dla dzieci)
- dla mniejszych zwierząt.

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
Adres e-mail oraz informacje dotyczące składania zamówień - na dole strony.

Więcej szczegółów


505,00 zł

AKUMULATOR ENERGII ORGONALNEJ, W FORMIE KOCA (pledu, maty).

Wersja ŁAGODNY - MAŁY:
- do lokalnego wzmacniania i regeneracji wybranych partii ciała (dla wszystkich dorosłych osób); 
- do całościowego wzmacniania i regeneracji organizmu (dla dzieci); 
- dla mniejszych zwierząt.


Koc Orgonowy to wspaniałe narzędzie do samouzdrawiania, ładowania się ożywczą energią Orgonu, regeneracji organizmu, wzmocnienia i uzupełnienia niedoborów energii życiowej.

Pomysłodawcą i twórcą pierwszych akumulatrów orgonowych (w tym kocy) był naukowiec i wynalazca Wilhelm Reich. W latach trzydziestych XX wieku przeprowadzał on liczne eksperymenty i badania nad wplywem gromadzonej, a następnie emitowanej w skupionych polach, energii Orgonu. Wspomagał procesy leczenia nawet bardzo ciężkich chorób i pomagał odzyskać równowagę i siły życiowe wielu ludziom.

WAŻNE! Akumulatory Orgonu (w tym Koce Orgonowe), to nie orgonity!

Podobnie jak urządzenia orgonitowe, akumulatory emitują energię Orgonu, lecz oparte są na zupełnie innej konstrukcji i zasadzie działania. Kumulują one Orgon z przestrzeni (otoczenia) i emitują jego przetransformowaną i korzystną dla organizmu ludzkiego częstotliwość (formę).
Ze względu na mechanizm działania, wymagają dużej uważności w trakcie korzystania, a przede wszystkim - w PRZECHOWYWANIU (opis znajdziesz na dole strony)! Natomiast ich działanie (siła pozytywnej wiązki orgonalnej  - POR) jest mocniejsze i szybsze niż w przypadku orgonitów.


JAK DZIAŁA KOC ORGONOWY WG PUBLIKACJI W. REICHA
Wilhelm Reich testując swoje konstrukcje orgonowe, ustalił i opisał poniższe właściwości koca orgonowego:
- stymuluje organizm, co sprzyja procesom zdrowienia i regeneracji tkanek;
- łagodzi ból;
- ładuje energią Orgonu, co usuwa zmęczenie i sprzyja regeneracji tkanek organizmu;
- popraiwa samopoczucie; może również uwalniać blokady emocjonalne;
- aktywizuje, wzmacnia żywotność u osób o obniżonym poziomie energii;
- sprzyja wzmocnieniu energii seksualnej;
- pomaga skórze regenerować się szybciej po oparzeniach;
- harmonizuje i regeneruje układ nerwowy, co może docelowo przyczynić się do spokoju umysłu.
Powyższe efekty nigdy nie były weryfikowane i testowane przez "współczesną naukę", dlatego też nie zostały potwierdzone. Natomiast tysiące ludzi stosujących Koce Orgonowe na świecie, potwierdza przedstawione (powyżej i poniżej) efekty ich działania.


EFEKTY UŻYCIA KOCA ORGONOWEGO
Przyjemny, słoneczny dzień to idealna pogoda do korzystania z Koca Orgonowego. Idealnie byłoby go używać na łonie Natury, wśród drzew, roślin, w przyjaznym energetycznie miejscu.

Koc naładowany wysokiej jakości energią z otoczenia, może przynieść wrażenie podobne do głębokiego, swobodnego oddechu w zimny poranek górski, który orzeźwia ciało i odświeża ducha. Daje uczucie mrowienia i przyjemności, ciepła, relaksacji, rumieńców na  twarzy, poczucie wzmocnienia bądź regeneracji ciała - to niektóre z subiektywnych odczuć, które zgłosili użytkownicy Koca Orgonowego.

Niepokój, drażliwość, dyskomfort, wysoka temperatura - są to objawy nadmiernego przeładowania Orgonem i wskazują, że osoba osiągnęła punkt nasycenia. Długość czasu użytkowania Koca będzie się różnić, w zależności od indywidualnych poziomów początkowego ładunku energetycznego, jak i warunków otoczenia.


INSTRUKCJA STOSOWANIA KOCA ORGONOWEGO
Koc działa praktycznie natychmiast po jego ułożeniu na ciele. Nie wymaga czasu na uruchomienie.
 

- UBRANIE: aby wywołać właściwy efekt działania Orgonu NIE STOSUJ UBRANIA Z: wełny (!), poliestru, skóry naturalnej i sztucznej i wszelkich syntetycznych materiałów.
Ostatnia warstwa koca jest nieorganiczna (metal), dlatego nie wolno stosować wełny i skóry naturalnej jako odzieży w trakcie używania koca, ponieważ stanie się ona kolejną warstwą akumulatora i wiązka energii nie zostanie przekazana do ciała.
Natomiast materiały syntetyczne będą blokować sygnał.
Stosuj naturalną odzież z: bawełny (najlepiej organicznej, pozbawionej pestycydów), lnu, konopi.

- rozwiń koc i ułóż go na ciele (lub pod ciałem), na wybranym obszarze do regeneracji, SYMBOLEM Z NAPISEM "UZDRAWIANIE" DO CIAŁA (nie wolno układać koca odwrotnie!).
W przypadku stosowania na uszkodzone lub kontuzjowane części ciała - umieszczamy go umieścić na danym obszarze. Rozłóż koc równomiernie na określonym obszarze i pozwól mu swobodnie leżeć.

CZAS UŻYTKOWANIA: zgodnie z zaleceniami jego twórcy, koc nie powinien być używany dłużej niż 20-30 minut. Dlatego ważne jest, aby pod nim nie zasypiać lub kontrolować zasypianie, poprzez użycie budzika.
Nie ma określonego minimalnego czasu użycia, jednak sugeruje się, aby nie było to krócej niż 3-5 minut.
W miarę używania, każdy z użytkowników samodzielnie będzie rozpoznawał ile czasu potrzebuje, aby naładować się energią potrzebną w danym momencie dla organizmu (przestrzegając zawsze zasady nie przekraczania 20-30 minut).

- ładowanie się kocem kończymy ZAWSZE w momencie, kiedy odczuwane jest delikatne mrowienie w całym ciele, lub wielu obszarach; wyraźnie odczuwalne podwyższenie temperatury; specyficzne "dławienie" w obszarze gardła; ucisk w głowie; lekkie mdłości; poczucie "choroby"; zawroty głowy. 
Wszelkie powyższe objawy dyskomfortu wynikają z "przeładowania" Orgonem i mogą zostać łatwo usunięte po odstawieniu koca i dzięki kilku prostym technikom: spacerze na świeżym powietrzu, głębokich oddechach, czy letniej kąpieli, bądź kilku ćwiczeniach ruchowych.

- koc może być używany raz lub kilka razy dziennie - zależy to od indywidualnych potrzeb danego użytkownika.

- zachowaj szczególną ostrożność w przypadku: nadciśnienia, chorób serca, astmy, jaskry, guzów mózgu, udaru, arteriosklerozy oraz zaawansowanych patologii otyłości.

- DLA ZWIERZĄT: W. Reich skupił się w swoich badaniach na ludziach, lecz energia Orgonowa działa korzystnie dla wszystkich organizmów żywych. Zwierzęta jednak posiadają inną energetykę i sensytywność niż ludzie i zalecane jest, aby SAMODZIELNIE regulowały sobie czas i natężenie używania Koca. Dotyczy to szczególnie kotów, koni i zwierząt dzikich oraz drobnych. 
Aby zwierzę mogło użyć koca orgonowego, połóż go po prostu w jego pobliżu (SYMBOLEM Z NAPISEM "UZDRAWIANIE" do góry) i zaczekaj, aż samodzielnie wejdzie na niego i samodzielnie z niego zejdzie.
W przypadku poważnych dolegliwości, czy osłabienia funkcji życiowych zwierzęcia, możesz spróbować je przykryć kocem (choćby na 1-3 minut), lecz tak, aby zwierzę mogło się spod niego swobodnie wydostać, lub obserwując cały czas reakcje chorego zwierzęcia - zdejmując Koc z niego w przypadku wyraźnego dyskomfortu.
SYMBOL Z NAPISEM "UZDRAWIANIE" powinien być skierowany zawsze DO ciała zwierzęcia.

KOC ORGONOWY NIE JEST PRODUKTEM LECZNICZYM, ANI WYROBEM MEDYCZNYM.
PRODUCENT NIE OFERUJE GO W CELU: DIAGNOZOWANIA, ZAPOBIEGANIA, MONITOROWANIA, CZY LECZENIA CHORÓB. NIE JEST TEŻ PRZEZNACZONY DO KOMPENSOWANIA SKUTKÓW URAZU LUB UPOŚLEDZENIA, BADANIA, ZASTĘPOWANIA LUB MODYFIKOWANIA BUDOWY ANATOMICZNEJ LUB PROCESU FIZJOLOGICZNEGO. KOC ORGONOWY NIE JEST RÓWNIEŻ PRZEZNACZONY DO REGULACJI POCZĘĆ.

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

WAŻNE INFORMACJE I PRZECHOWYWANIE
Koc Orgonowy jest urządzeniem przynoszącym ogromne korzyści zdrowotne, lecz wymagającym świadomego używania oraz restrykcyjnie przestrzeganych warunków użytkowania i przechowywania. Prosimy pamiętać, że jest to AKUMULATOR energii, więc może on naładować się również negatywną energią pochodzącą z urządzeń emitujących np smog elektromagnetyczny.
Przestrzeganie poniższych zaleceń pozwala na bezpieczne i skuteczne użytkowanie Koca.

- koca orgonowego nie wolno prać!

- koc może być powleczony dodatkową poszewką ochronną (którą można prać oddzielnie), lecz tylko z naturalnych tkanin: bawełny, bawełny organiczej, lnu.

- nie wolno używać koca w miejscu, w którym blisko znajdują się: linie wysokiego napięcia, radary, silne przekaźniki telefonii komórkowej, fabryki, ubojnie, wysypiska śmieci, cmentarze, elektrociepłownie, stacje trafo, aktywne anteny WiFi (zawsze wyłączaj wszelkie anteny WiFi na czas użytkowania koca!).

- nie należy włączać urządzeń elektrycznych bezpośrednio w pobliżu koca. 
W momencie użytkowania należy trzymać z dala od siebie również: telefony komórkowe, zegarki itp urządzenia na baterie, lampki, TV, żarówki energooszczędne, komputery, lampy jarzeniowe, budziki elektryczne itp.

- nie wolno stosować kocy i poduszek elektrycznych równocześnie z Kocem Orgonowym!

- PRZECHOWYWANIE: aby uniknąć uszkodzenia wkładu z wełny stalowej i mieszania się warstw koca, zaleca się przechowywać go rozłożonym, lub lekko zrolowanym w duży wałek (SYMBOLEM "Uzdrawianie" do wewnątrz).
Miejsce przechowywanie powinno być suche i z dala od wszelkich urządzeń emitujących jakiekolwiek promieniowanie.
Po użyciu koca, warto go przewietrzyć i pozwolić mu wyschnąć (szczególnie w przypadku wystąpienia ozdrowieńczej reakcji lekkiego pocenia się), aby nie narażać go na działanie wilgoci.

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ: pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. 
Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia - 5-14 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty.

DANE TECHNICZNE

KOC SZEŚCIOWARSTWOWY - ŁAGODNY, MAŁY

Skład: wełna stalowa, 100% wełna owcza naturalna (żywa), tkanina bawełniana. 
Koce Orgonowe były przez nas dokładnie testowane na osobach dorosłych i dużych psach oraz kotach.

Wymiary: dł. 60cm; szer. 50cm
Waga: ok. 300-350g
Producent: HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice, www.greenharmony.pl

Istotne! Powyższy opis Koca Orgonowego nie może służyć za alternatywę porady lekarskiej!
Przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek programu zdrowotnego, ćwiczeń, czy diety, należy uzyskać poradę lekarską.

Zastrzeżenie to dotyczy w szczególności osób z: nadciśnieniem, niewydolnością serca, guzami mózgu, arteriosklerozą, jaskrą, epilepsją, cieżkimi obsesjami, zapaleniem skóry, zapaleniem spojówek -  osoby te mogą używać Koca tylko przez krótki czas i bardzo ostrożnie.

-----------------------------------------------------------------------

Koce Orgonowe dostępne również w ofercie HURTOWEJ
Dystrybucja: HARMONICA, e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

-----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: sklep@greenharmony.pl
Zamówienia heksagonów nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.

W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór i uzupełnić dane).
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIE KOCA ORGONOWEGO, zgodnie ze specyfikacją opisaną w karcie produktu:
- imię i nazwisko zamawiającego/odbiorcy urządzenia: 

- ulica, nr domu/mieszkania: 
- miejscowość i kod pocztowy: 
- nr telefonu kontaktowego zamawiającego/odbiorcy: 
- dokładny adres e-mail: 
- DOKŁADNA nazwa produktu: KOC ORGONOWY ŁAGODNY - MAŁY
- ilość egzemplarzy: 
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia
 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronienie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 oraz ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) - napisz TAK lub NIE 
*: 

 -----------------------------------------------------------------------
* Firma Izabela Paletko HARMONICA z siedziba w Staniątki 58, 32-005 Niepolomice, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
- podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zamówienia;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
- osobą odpoiedzialną za ochronę danych w firmie Izabela Paletko HARMONICA jest Pani Izabela Paletko, adres e-mail: sklep@greenharmony.pl;
- dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia realizacji zamówienia;
- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych osobowych: https://greenharmony.pl/strona/11-polityka-prywatnosci

Produkty powiązane