Orgonit KWIAT MIŁOŚCI (gwarancja jakości GreenHarmony) Powiększ do pełnego rozmiaru

Orgonit KWIAT MIŁOŚCI (gwarancja jakości GreenHarmony)

Orgonit KWIAT MIŁOŚCI (gwarancja jakości GreenHarmony)
Ozdobny orgonitowy harmonizer oraz neutralizator szkodliwego promieniowania, w formie pięknego kwiatu. 
Jego wypełnienie oraz intencja produkcji to energia Miłości i Piękno.
Dodatkowo, silna energia niektórych minerałów w jego wnętrzu powoduje, że ogronit ma w sobie zapisaną również ochronę przed negatywną, szkodliwą energią mentalną i astralną.

Więcej szczegółów

Orgonit KWIAT MIŁOŚCI (gwarancja jakości GreenHarmony)

Produkując ogronity nastawiamy się na JAKOŚĆ ORGONOWEJ EMISJI. Zachowujemy wszelkie wymagane proporcje i zasady, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości każdego naszego urządzenia (produkujemy orgonity od 2010 roku).


Ozdobny orgonitowy harmonizer oraz neutralizator szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego - w formie pięknego kwiatu. 
Jego wypełnienie oraz intencja produkcji to energia Miłości i Piękno.

Orgonit KWIAT MIŁOŚCI służyć będzie do poprawiania jakości przestrzeni i podnoszenia wibracji w swoim polu (zarówno poprzez emisję energii Orgonu, jak i działanie minerałów i dodatkowych składników, które zostały dodane do jego wnętrza).

Platki róży, olejek z geranium, minerały sprzyjające energii miłości (takie jak kwarc różowy, malachit, granat, karneol) - to wszystko promieniuje z orgonitu KWIAT MIŁOŚCI i nastraja swoim pięknem całą przetrzeń na wyższe energie, takie jak harmonia, piękno, miłość, spokój, równowaga.
Dodatkowo - silna energia niektórych minerałów w jego wnętrzu powoduje, że ogronit ma w sobie zapisaną również ochronę przed negatywną, szkodliwą energią mentalną i astralną.
Ciesz się jego pięknem i wibracją :)

----------------------------------------------

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wadze i wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza/dziurki (powstają w trakcie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

-----------------------
DANE TECHNICZNE
Konstrukcja orgonitowa w 100% zgodna z zasadami budowy orgonitów! 

Skład: ametyst, kryształ górski, kwarc różowy, karneol, granat, malachit; płatki róży, olejek eteryczny z geranium; mosiądz, stal; komponent spajający.
Wymiary: wys. ok. 2,8 cm, podstawa ok. 7,2 cm
Waga: ok. 150g

Produkt ORYGINALNY GreenHarmony.pl (HandMade)!

Produkty powiązane