TB stal/mosiądz (Tower Buster) - Z MIEDZIANĄ CEWKĄ Powiększ do pełnego rozmiaru

TB stal/mosiądz (Tower Buster) - Z MIEDZIANĄ CEWKĄ

Klasyczny odpromiennik: na cieki wodne, na promieniowanie elektromagnetyczne, sieci komórkowych, geopatyczne itp. Orgonity są produkowane ręcznie, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają wewnętrzne skazy, co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu. KAŻDY ORGONIT WYGLĄDA INACZEJ - JEST TO PRODUKT HAND MADE!

Więcej szczegółów

Klasyczny odpromiennik orgonitowy: na cieki wodne, na promieniowanie elektromagnetyczne, sieci komórkowych, mikrofalowe.

Kształt TB powoduje specyficzny rezonans, neutralizując fale, które wpływają na nasze stany emocjonalne. Poprawia nastrój człowieka (lepszy sen, samopoczucie, większa witalność itp.). Doskonale wpływa na rozwój roślin i zwierząt (można stosować do ogrodu, sadu, pasieki). Kształt TB to jedna z pierwszych, podstawowych form orgonitowych.

Dodatkowo - w górnej części zatopiona została miedziana cewka SBB (Saint Buster Button). Jej działanie jest podobne do spirali prawoskrętnej (bardziej harmonijne), która obrazuje tzw. ruch za Słońcem. Odnosi się do wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, dlatego właśnie wszystkie rośliny wijące się rosną w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Dzięki umieszczeniu prawoskrętnej cewki w górnej części orgonitu, otrzymujemy więcej niż zwykle energii z otoczenia oraz energii Kosmosu, pomaga ona również przekazać energię zatopionych minerałów. Cewka ukierunkowuje i wzmacnia przepływ ożywczego orgonu (cewka powinna być zawsze skierowana w górę).


Wybrane orgonity w CENIE PROMOCYJNE, to egzeplarze o lekko/średnio obniżonej estetyce (wady w stylu: pęknięcia, rozwarstwienia, szczeliny/dziurki, przesunięcie elementów, matowe, mniejsze rozmiary, śniedź na mosiądzu/miedzi itp). Wynika to z dosyć wymagającego procesu ręcznej produkcji urządzenia.
Wszystkie orgonity, niezależnie od ich wyglądu, działają dokładnie tak samo! Jakiekolwiek wady estetyczne w żaden sposób nie wpływają na działanie urządzenia.


_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 
 

-----------------------

DANE TECHNICZNE

Skład: bryłki kryształu górskiego i kwarcu dymnego, stal, mosiądz, miedziana cewka SBB, komponent spajający.
Wymiary: wys. ok. 2,8 cm, podstawa ok. 7 cm
Waga: ok. 150-170g

Produkty powiązane