HEKSAGON solo: "Orgonit" (szablon z warstwą orgonitu, do ustawienia 6 szt orgonitów) Powiększ do pełnego rozmiaru

HEKSAGON solo: "Orgonit" (szablon z warstwą orgonitu, do ustawienia 6 szt orgonitów)

Szablon "Orgonit" - płyta OSB w precyzyjnym kształcie heksagonu - wzmocniona pod kątem fizycznym, jak i energetycznym. Szablon jest po bokach i od spodu zabezpieczony ekologicznym lakierem wodoodpornym, a w górnej części powleczony warstwą orgonitową.

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
Adres e-mail oraz informacje dotyczące składania zamówień - na dole strony.

Więcej szczegółów

49,00 zł

Szablon solo: "Orgonit" (na 6 orgonitów Tower Buster's, z dodatkową warstwą orgonitu) - płyta OSB w precyzyjnym kształcie heksagonu - wzmocniona zarówno pod kątem fizycznym, jak i energetycznym. Szablon jest po bokach i od spodu zabezpieczony ekologicznym lakierem wodoodpornym, a w górnej części powleczony warstwą orgonitową (drobne kryształy górskie i kwarc dymny, mosiądz, komponent spajający). W płycie zaznaczone zostały miejsca, w których należy umieścić orgonity TB. 

Polecany szczególnie do użytkowania na zewnątrz (ogrody, działki, pola uprawne; okolice studni, stawów, jeziorek; miejsca pobytu zwierząt, pasieki itp), ze względu na jego wodoodporność.
Doskonale sprawdza się oczywiscie również w warunkach domowych (najlepiej umieścić w centalnej, najniższej części domu/mieszkania).


Szablon z płyty OSB, do precyzyjnego ustawienia sześciu orgonitów TB w formę heksagonu.
Celem zastosowania takiego układu jest neutralizacja szkodliwych cieków oraz tzw. czarnych linii (pasm niekorzystnej energii) i szybsze przywrócenie równowagi energetycznej wybranego miejsca.
Układ ten wyraźnie poprawia jakość energii na danym obszarze (działa mocniej i szybciej niż pojedynczo ułożone orgonity). Osoby bardziej sensytywne mogą wręcz wyraźnie poczuć ożywczą energię Orgonu. POLECAMY!

Dodatkowo - w miejscach ułożenia orgonitów namalowana została spirala prawoskrętna (długość zwoju zgodna z Łokciem Egipskim).
Spirala prawoskrętna obrazuje tzw. ruch za Słońcem. Odnosi się do wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, dlatego właśnie wszystkie rośliny wijące się rosną w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Za pośrednictwem spirali otrzymujemy więcej niż zwykle energii z otoczenia oraz energii Kosmosu, pomaga ona również mocniej ukierunkować i przekazać energię orgonitów.

Zalecane zastosowanie: szablon wraz z ułożonymi na nim sześcioma TB można umieścić na ziemi w każdym miejscu, w którym odkryjemy negatywną emanację, cieki wodne i inne niekorzystne pasma energetyczne w ziemi. Heksagram układamy centralnie (środkiem szablonu) na przebiegającym paśmie negatywnej energii (lub po prostu na danym obszarze). Można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych oraz na zewnątrz (szablon "Orognit").
Dodatkowo - układ ten aktywuje naturalne pola czystej energii ziemi. Może to być pomocne w odbudowaniu naturalnej siatki energetycznej danego rejonu.

Heksagon - to ważny i bardzo często spotykany kształt w naturze. Figura ta zawiera w sobie kształty i proporcje całego stworzenia. Kształt ten symbolizuje unię przeciwieństw; jest to idealna figura równoważąca Yin i Yang, doskonałe narzędzie harmonizujące energię. Jeden z silniejszych symboli Świętej Geometrii.

----------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ: pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. 

Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia - 5-14 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty.


DANE TECHNICZNE
Elementy szablonu: płyta OSB, dodatkowo: ekologiczny lakier wodoodporny,  komponent spajający, mosiądz, drobny kryształ górski i kwarc dymny. Orgonit dokładnie testowany. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA.
Wymiary szablonu: średnica 41 cm, dł. boku 20,5 cm, grubość 2,5 cm

Waga: sam szablon: ok. 1,3 kg

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: sklep@greenharmony.pl
Zamówienia heksagonów nie są łączone z pozostałymi produktami! Zamówienie, pakowanie i wysyłka przebiegają oddzielnie.

W zamówieniu należy podać poniższe dane (prosimy skopiować poniższy wzór i uzupełnić dane).
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 
 -----------------------------------------------------------------------

ZAMÓWIENIE HEKSAGONU, zgodnie ze specyfikacją opisaną w karcie produktu:
- imię i nazwisko zamawiającego/odbiorcy urządzenia: 

- ulica, nr domu/mieszkania: 
- miejscowość i kod pocztowy: 
- nr telefonu kontaktowego zamawiającego/odbiorcy: 
- dokładny adres e-mail: 
- DOKŁADNA nazwa produktu: HEKSAGON solo "ORGONIT"
- ilość egzemplarzy: 
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia
 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronienie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 oraz ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) - napisz TAK lub NIE *: 

 -----------------------------------------------------------------------
* Firma Izabela Paletko HARMONICA z siedziba w Staniątki 58, 32-005 Niepolomice, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
- podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zamówienia;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
- osobą odpoiedzialną za ochronę danych w firmie Izabela Paletko HARMONICA jest Pani Izabela Paletko, adres e-mail: sklep@greenharmony.pl;
- dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia realizacji zamówienia;
- ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych osobowych: https://greenharmony.pl/strona/11-polityka-prywatnosci

Produkty powiązane