HEKSAGON solo: "Orgonit" (szablon z warstwą orgonitu, do ustawienia 6 szt orgonitów) Powiększ do pełnego rozmiaru

HEKSAGON solo: "Orgonit" (szablon z warstwą orgonitu, do ustawienia 6 szt orgonitów)

Szczególnie polecany - skutecznie i szybko poprawia jakość energii!  Szablon "Orgonit" - płyta OSB w precyzyjnym kształcie heksagonu - wzmocniona pod kątem fizycznym, jak i energetycznym. Szablon jest po bokach i od spodu zabezpieczony ekologicznym lakierem wodoodpornym, a w górnej części powleczony warstwą orgonitową.

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: 
sklep@greenharmony.pl

Więcej szczegółów

49,00 zł

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: sklep@greenharmony.pl

W zamówieniu należy podać:
- imię i nazwisko odbiorcy urządzenia

- miejscowość, ulicę, nr domu/mieszkania
- kod pocztowy
- nr telefonu kontaktowego odbiorcy 
- dokładny adres e-mail
- nazwę zamawianego urządzenia oraz ilość egzemplarzy
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

Szablon solo: "Orgonit" (na 6 orgonitów Tower Buster's, z dodatkową warstwą orgonitu) - płyta OSB w precyzyjnym kształcie heksagonu - wzmocniona zarówno pod kątem fizycznym, jak i energetycznym. Szablon jest po bokach i od spodu zabezpieczony ekologicznym lakierem wodoodpornym, a w górnej części powleczony warstwą orgonitową (drobne kryształy górskie i kwarc dymny, mosiądz, komponent spajający). W płycie zaznaczone zostały miejsca, w których należy umieścić orgonity TB. 
Polecany szczególnie do użytkowania na zewnątrz (ogrody, działki, pola uprawne; okolice studni, stawów, jeziorek; miejsca pobytu zwierząt, pasieki itp), ze względu na jego wodoodporność.
Doskonale sprawdza się oczywiscie również w warunkach domowych (najlepiej umieścić w centalnej, najniższej części domu/mieszkania).


Szablon z płyty OSB, do precyzyjnego ustawienia sześciu orgonitów TB w formę heksagonu.
Celem zastosowania takiego układu jest neutralizacja szkodliwych cieków oraz tzw. czarnych linii (pasm niekorzystnej energii) i szybsze przywrócenie równowagi energetycznej wybranego miejsca.
Układ ten wyraźnie poprawia jakość energii na danym obszarze (działa mocniej i szybciej niż pojedynczo ułożone orgonity). Osoby bardziej sensytywne mogą wręcz wyraźnie poczuć ożywczą energię Orgonu. POLECAMY!

Dodatkowo - w miejscach ułożenia orgonitów namalowana została spirala prawoskrętna (długość zwoju zgodna z Łokciem Egipskim).
Spirala prawoskrętna obrazuje tzw. ruch za Słońcem. Odnosi się do wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, dlatego właśnie wszystkie rośliny wijące się rosną w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Za pośrednictwem spirali otrzymujemy więcej niż zwykle energii z otoczenia oraz energii Kosmosu, pomaga ona również mocniej ukierunkować i przekazać energię orgonitów.

Zalecane zastosowanie: szablon wraz z ułożonymi na nim sześcioma TB można umieścić na ziemi w każdym miejscu, w którym odkryjemy negatywną emanację, cieki wodne i inne niekorzystne pasma energetyczne w ziemi. Heksagram układamy centralnie (środkiem szablonu) na przebiegającym paśmie negatywnej energii (lub po prostu na danym obszarze). Można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych oraz na zewnątrz (szablon "Orognit").
Dodatkowo - układ ten aktywuje naturalne pola czystej energii ziemi. Może to być pomocne w odbudowaniu naturalnej siatki energetycznej danego rejonu.

Heksagon - to ważny i bardzo często spotykany kształt w naturze. Figura ta zawiera w sobie kształty i proporcje całego stworzenia. Kształt ten symbolizuje unię przeciwieństw; jest to idealna figura równoważąca Yin i Yang, doskonałe narzędzie harmonizujące energię. Jeden z silniejszych symboli Świętej Geometrii.

----------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ: pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. 

Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia - 5-10 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty.


DANE TECHNICZNE
Elementy szablonu: płyta OSB, dodatkowo: ekologiczny lakier wodoodporny,  komponent spajający, mosiądz, drobny kryształ górski i kwarc dymny. Orgonit dokładnie testowany. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA.
Wymiary szablonu: średnica 41 cm, dł. boku 20,5 cm, grubość 2,5 cm

Waga: sam szablon: ok. 1,3 kg
Płatność: konieczna jest przedpłata na konto - 100% wartości zamówienia.

Produkty powiązane