Button orgonitowy (samoprzylepny) Powiększ do pełnego rozmiaru

Button orgonitowy (samoprzylepny)

Doskonały do różnorakich zastosowań w domu, samochodzie, sprzęcie użytku osobistego itp. Dzięki umieszczonej z tyłu samoprzylepnej taśmie, może zostać trwale zamocowany w dowolnym miejscu, w tym również na pionowych powierzchniach.


PROMOCJA! Zestaw 10 szt -  25,00zł TANIEJ
Aby zakupić 10 szt w promocji, należy wybrać z menu rozwijalnego opcję: "10 szt (zestaw)"

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 45

17,00 zł

Klasyczny odpromiennik: na promieniowanie elektromagnetyczne, sieci komórkowych, mikrofalowe itp. Generuje również ożywczy, uzdrawiający Orgon, dzięki czemu poprawia jakość przestrzeni, w której się znajduje przez dłuższy czas.

Doskonały do różnorakich zastosowań w domu, samochodzie, sprzęcie użytku osobistego itp.
Dzięki umieszczonej z tyłu samoprzylepnej taśmie, może zostać trwale zamocowany w dowolnym miejscu, w tym również na pionowych powierzchniach.

Przykłady zastosowań:
- w lodówce: do poprawy jakości żywności, neutralizując pole elektromagnetyczne emitowane przez silnik i elektronikę lodówki (przykleić na ściance)
- na telefonie komórkowym: ze względu na dosyć duże rozmiary, będzie skutecznie pomagał łagodzić wpływ szkodliwego promieniowania ma mózg i cały organizm
- do przyklejenia na sprzęcie elektronicznym: ekran monitora (z boku lub z tyłu), obudowa komputera, laptop, drukarka, TV, radioodtwarzacz, kuchenka mikrofalowa, kuchnia elektryczna, elektronika w sypialni (lampki nocne, budziki elektroniczne itp)
- do umieszczania w miejscach, w których chcemy zwiększyć ilość dobrej energii (koło legowisk zwierząt, na doniczkach ulubionych roślin, w samochodzie)
- do przyklejenia na ścianie tuż obok gniazdek elektrycznych, zwłaszcza jeśli znajdują się one w miejscach, w których często przebywamy i zależy nam, aby się w nich dobrze czuć (sypialnia, jadalnia, praca, pokój dziecięcy).

Są to tylko przykłady zastosowania - wszystko zależy od pomysłowości i potrzeb. Warto zaopatrzyć się w kilka buttonów, aby rozmieścić je w różnych obszarach swojej przestrzeni.

----------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNE (wybierz z rozwijalnej listy ILOŚĆ):
- button orgonitowy (1 szt) - 17,00 zł  

- button orgonitowy - 10 szt ZESTAW: PROMOCJA - 25 zł TANIEJ

_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 
 

-----------------------

DANE TECHNICZNE

Skład: żywica, mosiądz, drobno pokruszona mieszanka kwarcu różowego, ametystu, kryształu górskiego.
Wymiary: średnica 2,8 cm, grubość ok.0,6-0,9 cm

Niektóre partie buttonów mogą być wykonane z bardziej mlecznej żywicy.

Produkty powiązane