HHG stal/mosiądz (Holy Hand Grenade) Powiększ do pełnego rozmiaru

HHG stal/mosiądz (Holy Hand Grenade)

Duże urządzenie do efektywnego wykorzystania jako Harmonizer w domu oraz do neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego.
Orgonity są produkowane ręcznie, prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają wewnętrzne skazy, co w żaden sposób nie zmienia ich działania i mocy Orgonu. KAŻDY ORGONIT WYGLĄDA INACZEJ, JEST TO PRODUKT HAND MADE!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 14

91,00 zł

Duże urządzenie do efektywnego wykorzystania jako Harmonizer w domu oraz do neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. Doskonałe do domu, ogrodu, miejsc, w których chcemy poprawić energię. Świetnie wpływa na rozwój roślin i zwierząt (można stosować do ogrodu, sadu, pasieki).

HHG stal/mosiądz poprawia koncentrację i pobudza umysł do twórczego działania. Jest bardzo skuteczny w neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. Doskonale sprawdza się w ogrodzie i sadzie, działając korzystnie na wzrost i rozwój roślin.

Jest to duży, masywny orgonit o dosyć dużym zasięgu i mocy działania. Ma harmonijną, bardzo pozytywną energię. HHG stal to jedna z pierwszych, podstawowych kontrukcji orgonitowych  (klasyczna). Szczególnie polecamy!

Działanie kształtu - stożek: bardzo często nazywany przez radiestetów piramidą o nieskończonej ilości boków, jest pewną formą oddziaływania dynamicznego, tzn. energia wewnątrz i na zewnątrz porusza się w sposób wirowy. Kształt ten wzmacnia organizm, pomaga wrócić do zdrowia, pozytywnie działa w profilaktyce wyrównywania poziomu energii na czakramach. Ułatwia zasypianie, harmonizując przepływ energii w ciele człowieka. 
Kształt HHG (stożek) to jedna z pierwszych, podstawowych form orgonitowych.


_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza/dziurki (powstają w trakcie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: szpic kryształu górskiego, średnie i drobne kawałki: kryształu górskiego, ametystu, kwarcu różowego, agatu; mosiądz, stal, komponent spajający.
Wymiary: wys. ok. 10 cm, podstawa ok. 8,5 cm
Waga: ok. 350-450g

Produkty powiązane