HHG ALUMINIUM (Holy Hand Grenade), do użytku zewnętrznego - GWARANCJA JAKOŚCI GreenHarmony! Powiększ do pełnego rozmiaru

HHG ALUMINIUM (Holy Hand Grenade), do użytku zewnętrznego - GWARANCJA JAKOŚCI GreenHarmony!

HHG ALUMINIUM - Holy Hand Grenade (technologia przeciw elektrosmogowi); klasyczny, silny orgonit GreenHarmony (do stosowania na zewnątrz)
Do neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. 
Tylko do stosowania na zewnątrz.

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 1

31,00 zł

HHG ALUMINIUM - Holy Hand Grenade (technologia przeciw elektrosmogowi); klasyczny, silny orgonit GreenHarmony (do stosowania na zewnątrz)

HHG to jedna z pierwszych, podstawowych konstrukcji orgonitowych, w 100% zgodna z zasadami budowy orgonitów! Zachowuje wszelkie wymagane proporcje i zasady, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości tego urządzenia (produkujemy orgonity od 2010 roku).


Duże urządzenie orgonitowe do neutralizacji szkodliwego promieniowania wież transmisyjnych, w szczególności silnych, jak te z 12 lub większą ilością paneli.

Po umieszczeniu w pobliżu anteny sieci telefonicznej, która wytwarza szkodliwe dla człowieka promieniowanie - zaczyna neutralizować toksyczne działanie masztu, emitując tzw POR (Positive Orgon Energy), dzięki czemu przestrzeń dookoła nie jest tak degradowana na poziomie biowitalności.
Ze względu na silne, specyficzne działanie aluminium, nie zaleca się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z destrukcyjnego wpływu masztów telefonii komórkowej na nasze zdrowie, samopoczucie i ogólny stan organizmu.
Niezwykle silne, szkodliwe promieniowanie mikrofalowe penetruje obszary, w których żyjemy, przebywamy na co dzień. Organizm poddany notorycznie takiemu oddziaływaniu, prędzej czy później (w wyniku kumulacji) zacznie reagować coraz gorszym samopoczuciem, niskim poziomem witalności, stanami depresyjnymi, różnymi dolegliwościami (od bólów głowy, aż do nowotworów).
Dlatego tak istotne jest zneutralizowanie WSZYSTKICH wież, anten telefonii komórkowej oraz przekaźników internetowych w naszej okolicy!

Orgonity aluminiowe, ze względu na większą moc (szybciej przetwarzają orgon) oraz niższą cenę (tańsze materiały) doskonale nadają się do umieszczenia w pobliżu takich przekaźników (a także okolicznych transformatorów, elektrowni, fabryk, zakładów przemysłowych itp). Najlepszym rozwiązaniem jest zakopanie orgonitu płytko w ziemi (aby nie został odkryty i usunięty).

Działanie kształtu - stożek: bardzo często nazywany przez radiestetów piramidą o nieskończonej ilości boków, jest pewną formą oddziaływania dynamicznego, tzn. energia wewnątrz i na zewnątrz porusza się w sposób wirowy. 
Kształt ten wzmacnia organizm, pomaga wrócić do zdrowia, pozytywnie działa w profilaktyce wyrównywania poziomu energii w czakrach. Ułatwia zasypianie, harmonizując przepływ energii w ciele człowieka. 
Kształt HHG (stożek) to jedna z pierwszych, podstawowych form orgonitowych.

----------------------------------------------

Orgonity aluminiowe należy stosować tylko na zewnątrz (nie wewnątrz domu). W pomieszczeniach mieszkalnych warto stosować orgonity stalowe (z dodatkami innych metali poza aluminium).

Jak użyć: zakopać w ziemi w odległości od 5 - 50 metrów od wieży (najlepiej - 10m).
Neutralizacja dużej wieży - 2-4 szt HHG (aluminium) dookoła; małej wieży - jeden HHG lub 3 TB (aluminium) dookoła.
W razie konieczności neutralizacji masztów telefonicznych na blokach w pobliżu - można ustawić orgonit aluminiowy na balkonie, a także (zalecane) na dachu ok 5-10 metrów od masztu.

Zawsze lepiej zakopać więcej urządzeń dla pewności, że wieża przestanie emitować negatywny DOR.

-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: kryształy górskie, aluminium, komponent spajający.
Wymiary ok.: wys.11 cm, podstawa ok. 8,5 cm
Waga ok.: ok. 360-400g


Produkt ORYGINALNY GreenHarmony.pl (HandMade)!

Produkty powiązane