HHG - ORGONIT OCHRONNY (Turmalin Czarny i Selenit) Powiększ do pełnego rozmiaru

HHG - ORGONIT OCHRONNY (Turmalin Czarny i Selenit)

HHG (Holy Hand Grenade) - ORGONIT OCHRONNY
Zawiera dużą porcję Czarnego Turmalinu oraz Selenitu.
Oba te minerały mają właściwości oczyszczające z negatywnej energii (zarówno smogu elektromagnetycznego, jak i negatywnych myśli, emocji, myslokształtów). 
Jest on skuteczny w neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego oraz w harmonizuowaniu przestrzeni. 

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


134,00 zł

HHG (Holy Hand Grenade) - ORGONIT OCHRONNY
Zawiera dużą porcję Czarnego Turmalinu oraz Selenitu

Duże
urządzenie do efektywnego wykorzystania jako Harmonizer oraz Neutralizator szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. Doskonałe do domu, ogrodu, pracy i miejsc, w których chcemy poprawić energię. Świetnie wpływa na rozwój roślin i zwierząt (można stosować do ogrodu, sadu, pasieki).

Orgonit OCHRONNY HHG (turmalin i selenit) zawiera dużą ilość czarnego turmalinu oraz selenitu - oba te minerały mają właściwości oczyszczające z negatywnej energii (zarówno smogu elektromagnetycznego, jak i negatywnych myśli, emocji, myslokształtów). 
Jest on skuteczny w neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego oraz w harmonizuowaniu przestrzeni. 
Jest to duży, masywny orgonit o dosyć dużym zasięgu działania. HHG stal to jedna z pierwszych, podstawowych kontrukcji orgonitowych (klasyczna). 

Działanie kształtu - stożek: bardzo często nazywany przez radiestetów piramidą o nieskończonej ilości boków, jest pewną formą oddziaływania dynamicznego, tzn. energia wewnątrz i na zewnątrz porusza się w sposób wirowy.
Kształt ten wzmacnia organizm, pomaga wrócić do zdrowia, pozytywnie działa w profilaktyce wyrównywania poziomu energii w czakrach. Ułatwia zasypianie, harmonizując przepływ energii w ciele człowieka. 
Kształt HHG (stożek) to jedna z pierwszych, podstawowych form orgonitowych.

----------------------------------------------

Selenit - jest to kamień jasności umysłu (wspiera podejmowanie decyzji), kamień intuicji i psychicznej świadomości. Silnie oddziałuje na czakrę trzeciego oka, rozwijając jasnowidzenie. Wspaniale wspiera medytację i rozwój duchowy. Selenit służy również do kontaktowania i komunikowania się z aniołami oraz pracy z innymi przewodnikami duchowymi. 

Jest doskonałą tarczą ochrony anielskiej - należy modlić się lub wysłać prośbę o ochronę, medytując z tym minerałem.
Białe i przezroczyste kryształy selenitu mają silne wibracje, które mogą otworzyć czakrę korony i czakrę duszy. Pomoże to uzyskać dostęp do anielskiego królestwa. Dzięki wysokim wibracjom, kryształy te również oczyszczają aurę i ciało eteryczne.

Selenit jest idealny do wszystkich rodzajów oczyszczania energii. Jest to jeden z niewielu minerałów, który ma zdolność szybkiego odblokowywania zastałej energii i usuwania energii negatywnej. 
Selenity również zwiększają energię wszystkiego, co jest na nich i przy nich układane.

Na poziomie ciała - Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, usuwa blokady w przepływie energii. Stosuje się go do gojenia ran, wzmocnienia kręgosłupa, łagodzenia padaczki. Wspomaga wchłanianie wapnia i innych minerałów i witamin. 
Selenit jest wykorzystywany do zwiększenia libido, chroni w czasie ciąży i macierzyństwa. 
Zmniejszania dezorientację i chaos mentalny, zwłaszcza w chorobie Alzheimera lub otępieniu.


Turmalin czarny - to potężny kamień ochronny (przed negatywną energią)Chroni także przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny do oczyszczania i neutralizacji własnych negatywnych myśli i konfliktów wewnętrznych, zamieniając je w pozytywną energię.
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. 
Turmalin czarny jest kamieniem szamańskim, zapewniając ochronę w czasie pracy rytualnej. Aby najskuteczniej wykorzystać go w czasie ochrony rytuałów i oczyszczania przestrzeni, należy utworzyć pierścień z ośmiu naturalnych kawałków turmalinu, ułożonych w okręgu otaczającym miejsce rytuału, modlitwy, ceremonii, medytacji itp.

Na poziomie fizycznym: minerał ten wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. Pomaga wzmocnić system odpornościowy i jest pomocny w alergiach.

----------------------------------------------

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wadze i wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza/dziurki (powstają w trakcie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: bryłka turmalinu czarnego owinięta miedzianą spiralą, średnie i drobne kawałki: turmalinu czarnego i selenitu; miedź, stal, komponent spajający.
Wymiary: wys. ok. 11 cm, podstawa ok. 9 cm
Waga: ok. 200-300g

Produkty powiązane