HHG stal/mosiądz (Holy Hand Grenade) - KLASYKA ORGONITOWA, GWARANCJA JAKOŚCI GreenHarmony!

HHG stal/mosiądz - Holy Hand Grenade (technologia przeciw elektrosmogowi); klasyczny, silny orgonit GreenHarmony
HHG to jedna z pierwszych, podstawowych konstrukcji orgonitowych, w 100% zgodna z zasadami budowy orgonitów! Zachowuje wszlekie wymagane proporcje i zasady, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości tego urządzenia (produkujemy orgonity o 2010 roku).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 7

98,00 zł

HHG stal/mosiądz - Holy Hand Grenade (technologia przeciw elektrosmogowi); klasyczny, silny orgonit GreenHarmony

HHG to jedna z pierwszych, podstawowych konstrukcji orgonitowych, w 100% zgodna z zasadami budowy orgonitów! Zachowuje wszelkie wymagane proporcje i zasady, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości tego urządzenia (produkujemy orgonity od 2010 roku).


Duże
urządzenie orgonitowe do efektywnego wykorzystania jako Harmonizer oraz Neutralizator szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. Doskonałe do domu, ogrodu, pracy i miejsc, w których chcemy poprawić energię. Świetnie wpływa na rozwój roślin i zwierząt (można stosować do ogrodu, sadu, pasieki).

Orgonit HHG stal/mosiądz poprawia koncentrację i pobudza umysł do twórczego działania. Jest bardzo skuteczny w neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. 
Jest to duży, masywny orgonit o dosyć dużym zasięgu i mocy działania. Ma harmonijną, bardzo pozytywną energię. HHG stal to jedna z pierwszych, podstawowych konstrukcji orgonitowych (klasyczna). Szczególnie polecamy!

Działanie kształtu - stożek: bardzo często nazywany przez radiestetów piramidą o nieskończonej ilości boków, jest pewną formą oddziaływania dynamicznego, tzn. energia wewnątrz i na zewnątrz porusza się w sposób wirowy.
Kształt ten wzmacnia organizm, pomaga wrócić do zdrowia, pozytywnie działa w profilaktyce wyrównywania poziomu energii w czakrach. Ułatwia zasypianie, harmonizując przepływ energii w ciele człowieka. 
Kształt HHG (stożek) to jedna z pierwszych, podstawowych form orgonitowych.

----------------------------------------------

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wadze i wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza/dziurki (powstają w trakcie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

-----------------------
DANE TECHNICZNE
Konstrukcja orgonitowa w 100% zgodna z zasadami budowy orgonitów! Zachowuje wszlekie wymagane proporcje i zasady, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości tego urządzenia (produkujemy orgonity od 2010 roku).

Skład: szpic kryształu górskiego, średnie i drobne kawałki: kryształu górskiego, ametystu, kwarcu różowego, agatu; mosiądz, stal, komponent spajający.
Wymiary: wys. ok. 11 cm, podstawa ok. 8,5-9 cm
Waga: ok. 400-450g

Produkt ORYGINALNY GreenHarmony.pl (HandMade)!

Produkty powiązane