TB ALUMINIUM (Tower Buster), do użytku zewnętrznego - GWARANCJA JAKOŚCI GreenHarmony! Powiększ do pełnego rozmiaru

TB ALUMINIUM (Tower Buster), do użytku zewnętrznego - GWARANCJA JAKOŚCI GreenHarmony!

TB ALUMINIUM - Tower Buster (technologia przeciw elektrosmogowi); klasyczna/bazowa forma orgonitu GreenHarmony (do stosowania na zewnątrz)
Do neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. 
Tylko do stosowania na zewnątrz.

Więcej szczegółów

TB ALUMINIUM - Tower Buster (technologia przeciw elektrosmogowi); klasyczna/bazowa forma orgonitu GreenHarmony (do stosowania na zewnątrz)

TB to jedna z pierwszych, bazowych konstrukcji orgonitowych, w 100% zgodna z zasadami budowy orgonitów! Zachowuje wszelkie wymagane proporcje i zasady, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości tego urządzenia (produkujemy orgonity od 2010 roku).

Skuteczne urządzenie do neutralizacji szkodliwego promieniowania wież transmisyjnych.
Po umieszczeniu w pobliżu anteny sieci telefonicznej, która wytwarza szkodliwe dla człowieka promieniowanie - zaczyna neutralizować toksyczne działanie masztu, emitując tzw POR (Positive Orgon Energy), dzięki czemu przestrzeń dookoła nie jest tak degradowana na poziomie biowitalności.

Ze względu na silne, specyficzne działanie aluminium, nie zaleca się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z destrukcyjnego wpływu masztów telefonii komórkowej na nasze zdrowie, samopoczucie i ogólny stan organizmu.
Niezwykle silne, szkodliwe promieniowanie mikrofalowe penetruje obszary, w których żyjemy, przebywamy na co dzień. Organizm poddany notorycznie takiemu oddziaływaniu, prędzej czy później (w wyniku kumulacji) zacznie reagować coraz gorszym samopoczuciem, niskim poziomem witalności, stanami depresyjnymi, różnymi dolegliwościami (od bólów głowy, aż do nowotworów).
Dlatego tak istotne jest zneutralizowanie WSZYSTKICH wież, anten telefonii komórkowej oraz przekaźników internetowych w naszej okolicy!

Orgonity aluminiowe, ze względu na większą moc (szybciej przetwarzają orgon) oraz niższą cenę (tańsze materiały) doskonale nadają się do umieszczenia w pobliżu takich przekaźników (a także okolicznych transformatorów, elektrowni, fabryk, zakładów przemysłowych itp). Najlepszym rozwiązaniem jest zakopanie orgonitu płytko w ziemi (aby nie został odkryty i usunięty).


Kształt TB powoduje specyficzny rezonans, neutralizując fale, które wpływają na nasze stany emocjonalne. Poprawia nastrój człowieka (lepszy sen, samopoczucie, większa witalność itp.). Doskonale wpływa na rozwój roślin i zwierząt (można stosować do ogrodu, sadu, pasieki). Kształt TB to jedna z pierwszych, podstawowych form orgonitowych.

----------------------------------------------

Orgonity aluminiowe należy stosować tylko na zewnątrz (nie wewnątrz domu). W pomieszczeniach mieszkalnych warto stosować orgonity stalowe (z dodatkami innych metali poza aluminium).

Jak użyć: zakopać w ziemi w odległości od 5 - 50 metrów od wieży (najlepiej - 10m).
Neutralizacja dużej wieży - minimum 2 szt HHG (aluminium) i 2 szt TB dookoła; małej wieży - jeden HHG lub 3 TB (aluminium) dookoła.
W razie konieczności neutralizacji masztów telefonicznych na blokach w pobliżu - można ustawić orgonit aluminiowy na balkonie, a także (zalecane) na dachu ok 5-10 metrów od masztu.

Zawsze lepiej zakopać więcej urządzeń dla pewności, że wieża przestanie emitować negatywny DOR.

-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: kryształy górskie, aluminium, komponent spajający.
Wymiary ok.: wys. 3 cm, podstawa ok.7 cm
Waga ok.: 160g

Produkty powiązane