HHG - ORGONIT OCHRONNY (Turmalin Czarny i Selenit) - GWARANCJA JAKOŚCI GreenHarmony! Powiększ do pełnego rozmiaru

HHG - ORGONIT OCHRONNY (Turmalin Czarny i Selenit) - GWARANCJA JAKOŚCI GreenHarmony!

HHG (Holy Hand Grenade) - ORGONIT OCHRONNY
Zawiera dużą porcję Czarnego Turmalinu oraz Selenitu.
Oba te minerały mają właściwości oczyszczające z negatywnej energii (zarówno smogu elektromagnetycznego, jak i negatywnych myśli, emocji, myslokształtów). 
Jest on skuteczny w neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego oraz w harmonizuowaniu przestrzeni. 

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


145,00 zł

HHG (Holy Hand Grenade) - ORGONIT OCHRONNY; klasyczny, silny orgonit GreenHarmony.
Zawiera dużą porcję Czarnego Turmalinu oraz Selenitu

HHG to jedna z pierwszych, podstawowych konstrukcji orgonitowych, w 100% zgodna z zasadami budowy orgonitów! Zachowuje wszelkie wymagane proporcje i zasady, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości tego urządzenia (produkujemy orgonity od 2010 roku).

Bardzo duże
urządzenie do efektywnego wykorzystania jako Harmonizer oraz Neutralizator szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. Doskonałe do domu, ogrodu, pracy i miejsc, w których chcemy poprawić energię. Świetnie wpływa na rozwój roślin i zwierząt (można stosować do ogrodu, sadu, pasieki).

DUŻY Orgonit OCHRONNY HHG (turmalin i selenit) zawiera dużą ilość czarnego turmalinu oraz selenitu - oba te minerały mają właściwości oczyszczające z negatywnej energii (zarówno smogu elektromagnetycznego, jak i negatywnych myśli, emocji, myslokształtów). 
Jest on skuteczny w neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego oraz w harmonizuowaniu przestrzeni. 
Jest to duży, masywny orgonit o dosyć dużym zasięgu działania. HHG stal to jedna z pierwszych, podstawowych kontrukcji orgonitowych (klasyczna). 

Działanie kształtu - stożek: bardzo często nazywany przez radiestetów piramidą o nieskończonej ilości boków, jest pewną formą oddziaływania dynamicznego, tzn. energia wewnątrz i na zewnątrz porusza się w sposób wirowy.
Kształt ten wzmacnia organizm, pomaga wrócić do zdrowia, pozytywnie działa w profilaktyce wyrównywania poziomu energii w czakrach. Ułatwia zasypianie, harmonizując przepływ energii w ciele człowieka. 
Kształt HHG (stożek) to jedna z pierwszych, podstawowych form orgonitowych.

----------------------------------------------

Selenit - jest to kamień jasności umysłu (wspiera podejmowanie decyzji), kamień intuicji i psychicznej świadomości. Silnie oddziałuje na czakrę trzeciego oka, rozwijając jasnowidzenie. Wspaniale wspiera medytację i rozwój duchowy. Selenit służy również do kontaktowania i komunikowania się z aniołami oraz pracy z innymi przewodnikami duchowymi. 

Jest doskonałą tarczą ochrony anielskiej - należy modlić się lub wysłać prośbę o ochronę, medytując z tym minerałem.
Białe i przezroczyste kryształy selenitu mają silne wibracje, które mogą otworzyć czakrę korony i czakrę duszy. Pomoże to uzyskać dostęp do anielskiego królestwa. Dzięki wysokim wibracjom, kryształy te również oczyszczają aurę i ciało eteryczne.

Selenit jest idealny do wszystkich rodzajów oczyszczania energii. Jest to jeden z niewielu minerałów, który ma zdolność szybkiego odblokowywania zastałej energii i usuwania energii negatywnej. 
Selenity również zwiększają energię wszystkiego, co jest na nich i przy nich układane.

Na poziomie ciała - Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, usuwa blokady w przepływie energii. Stosuje się go do gojenia ran, wzmocnienia kręgosłupa, łagodzenia padaczki. Wspomaga wchłanianie wapnia i innych minerałów i witamin. 
Selenit jest wykorzystywany do zwiększenia libido, chroni w czasie ciąży i macierzyństwa. 
Zmniejszania dezorientację i chaos mentalny, zwłaszcza w chorobie Alzheimera lub otępieniu.


Turmalin czarny - to potężny kamień ochronny (przed negatywną energią)Chroni także przed promieniowaniem i zanieczyszczeniami środowiska. Jest bardzo przydatny do oczyszczania i neutralizacji własnych negatywnych myśli i konfliktów wewnętrznych, zamieniając je w pozytywną energię.
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. 
Turmalin czarny jest kamieniem szamańskim, zapewniając ochronę w czasie pracy rytualnej. Aby najskuteczniej wykorzystać go w czasie ochrony rytuałów i oczyszczania przestrzeni, należy utworzyć pierścień z ośmiu naturalnych kawałków turmalinu, ułożonych w okręgu otaczającym miejsce rytuału, modlitwy, ceremonii, medytacji itp.

Na poziomie fizycznym: minerał ten wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. Pomaga wzmocnić system odpornościowy i jest pomocny w alergiach.

Miedź (w szczytowej części orgonitu) - jest metalem leczniczym, działa korzystnie na kobiece hormony, stymuluje wydzielanie insuliny, posiada działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. Poprawia zdolność myślenia, zapamiętywania, kreatywność.
Miedź wpływa na przesyłanie impulsów nerwowych i poziom neuroprzekaźników. 

----------------------------------------------

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wadze i wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza/dziurki (powstają w trakcie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

-----------------------
DANE TECHNICZNE
Konstrukcja orgonitowa w 100% zgodna z zasadami budowy orgonitów! Zachowuje wszlekie wymagane proporcje i zasady, a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją jakości tego urządzenia (produkujemy orgonity od 2010 roku).

Skład: kryształ górski, ametyst, kwarc różowy, turmalin czarny, selenit; miedź, stal, komponent spajający.
Wymiary: wys. ok. 7,5 cm, podstawa ok. 12 cm
Waga: ok. 560g (ponad pół kilograma masy orgonitowej!)

Produkt ORYGINALNY GreenHarmony.pl (HandMade)!

Produkty powiązane