GARDEN PIPE - wzmacniacz orgonitowy DLA ZIEMI

GARDEN PIPE - wzmacniacz orgonitowy DLA ZIEMI; oryginalne urządzenie orgonitowe GreenHarmony
Nietypowe urządzenie orgonitowe - wiele osób uważa, że Pipe jest silniejsze niż TB - jest niczym akupunktura dla ziemi.

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 1

44,90 zł

GARDEN PIPE - wzmacniacz orgonitowy DLA ZIEMI; oryginalne urządzenie orgonitowe GreenHarmony

Nietypowa technologia orgonitowa - w swojej wersji pierwotnej powstało jako jedna z broni pokojowej walki z NWO, służąca do neutralizacji negatywnego wpływu (z zakresu mentalnej, energetycznej i pogodowej manipulacji) instalacji usytuowanych pod ziemią (undergound base). Nazwana została Earth Pipe (rura [do] ziemi). Jej zadaniem jest wyciąganie negatywnej energii DOR z wnętrza ziemi (generują ją m.in. wszystkie podziemne instalacje energetyczne, kanalizacyjne, instalacje wojskowe, a także zanieczyszczenia gleby, zaburzenia geopatyczne itp), a następnie jej transformacja i kierowanie strumienia energii Pozytywnego Orgonu (POR) w dół, w głąb ziemi oraz tuż nad jej powierzchnią.

Wiele osób uważa, że Pipe jest silniejsze niż TB - jest niczym akupunktura dla ziemi. Niektórzy też stosują Earth Pipe jako alternatywę dla chembusterów - rozmieszczają je na siatce energetycznej ziemi (leylines) uzyskując w ten sposób wzmocnienie, które obrazuje się w oczyszczaniu całego ekosystemu i atmosfery na dość dużym obszarze.

Jedną z form klasycznej radiestezji jest wbijanie w ziemię miedzianych prętów - Pipe są więc równocześnie takim urządzeniem radiestezyjnym, jednak nie odchylają one negatywnej energii (jak klasyczne odpromienniki), tylko transformują ją w zdrową i harmonijną. 


Nasze urządzenie GARDEN PIPE posiada zmodyfikowany, bardzo bogaty skład oraz odpowiedni program, które służą oczyszczaniu gleby, a także wzmacnianiu roślin, zasilaniu ich energią. Harmonizuje także całą przestrzeń dookoła. Minerały użyte wewnątrz mają silne powinowactwo ze światem roślin, są ich naturalnymi harmonizerami.


SKŁAD
Urządzenie składa się z miedzianej rury 28 mm, długiej na 28 cm, we wnętrzu której umieszczona została masa orgonitowa wraz minerałami. 
Centralnym punktem wewnętrznego orgonitu jest kryształ, skierowany czubkiem w dół (do ziemi), owinięty spiralą miedzianą, zgodnie z zasadami Świętej Geometrii.
Masa orgontowa zajmuje 1/3 długości rury, pozostała pusta przestrzeń służy jako rezonator (jest to kluczowy element w całym urządzeniu).
Dodatkowo - do zestawu dołączona została deseczka, służąca ochronie górnej części rurki w trakcie wbijania w twardszą glebę.
Minerały użyte wewnątrz:
Pewne minerały są doskonałe do wykorzystania w ogrodzie, w uprawie roślin itp, aby plony były większe, a rośliny zdrowe i piękne. 
Akwamaryn - wprowadza pozytywną, lekką energię. Łagodzi agresję, zasila miłość, poprawia samopoczucie i relacje międzyludzkie. Odstręcza negatywne byty, a przyciąga istoty z wyższymi wibracjami. Łączy z energią żywiołów, przyciąga szczęście.
Fuchsyt - umieszczony w ogrodzie otwiera dostęp do świata elfów, dew i duszków natury, co sprawia, że wszystko pięknie rośnie. Zwiększa transfer energii z innych minerałów.
Kamień księżycowy
 jest związany z energią księżyca, która ma niezwykły wpływ na rozwój roślin. 
Jest  także symbolem płodności, dlatego jest używany w ogrodzie. Zwiększa zdrowie roślin i kwiatów oraz obdarza je kojącą, spokojna energią.
Agat mszysty - używany do zwiększenia wzrostu roślin. Znany jest jako "talizman ogrodników" (często używany również, aby przyciągnąć dobrobyt i bogactwo). Jest to także kamień leczniczy i związany z duchami natury. Sprawia, że związek człowieka z siłami przyrody staje się głębszy, pozwala rozwinąć dar jasnowidzenia i nawiązać kontakt z duchami natury. 
Malachit - starożytni Egipcjanie używali malachitu jako symbolu płodności, co wiązało się z roślinnością, rolnictwem. Malachit jest minerałem uzdrowienia i jako taki jest umieszczany w ogrodzie, aby stymulować wzrost i obfitość. Jest to również kamień ochronny, osłaniający nas przed negatywnym wpływem pól elektromagnetycznych i innych energetycznych zanieczyszczeń. 
Inne minerały: zastosowano kamienie wzmacniające, a także te, które mocno oczyszczają z negatywnej energii. Znajduje się tu również kryształ górski (zarówno jako szpic, jak i rozdrobniona podsypka), jako podstawowy minerał każdego orgonitu.


MONTAŻ
Garden Pipe należy umieścić prostopadle do podłoża (pionowo w stosunku do poziomu ziemi), można ją montować zarówno na poziomym gruncie, jak i na pochyłym stoku. 
Ostro zakończony (ścięty) czubek rury służy do łatwiejszego wbijania rury do ziemi. Aby nie uszkodzić masy orgonitowej - można w trakcie wbijania osłonić górę rury deseczką dołączoną do zestawu.
Rurę należy umieścić co najmniej do połowy w ziemi. Jeśli obawiamy się kradzieży - można ją wbić głębiej (ważne, żeby wystawał choć malutki kawałek). Nie należy się przejmować ziemią, która dostaje się do wnętrza rury (nie ma to wpływu na działanie).

ZASTOSOWANIE
Można używać zarówno w ogrodach, na polach uprawnych, na działkach, jak i w dużych donicach balkonowych, bądź w donicach w domu. W uprawach ogrodowych i rolnych - zalecane wbijanie 2 GARDEN PIPE na obu końcach grządki/pola, bądź stosowanie w układach geometrycznych (np w kształcie heksagonu dookoła obszaru upraw itp).
W przypadku znajomości struktury energetycznej terenu (np po badaniach radiestezyjnych) - można wbijać PIPE w miejscach o najbardziej niekorzystnej energii (cieki wodne, skrzyżowanie cieków, czarne linie i inne zaburzenia).
Osoby sensytywne być może od razu po zamontowaniu rury, poczują zmianę energii otoczenia (lokalnie). Może się pojawić np odczucie świeżego powietrza.
Zachęcamy wszystkich do eksperymentów z tym urządzeniem i przesyłania nam informacji z przeprowadzonych obserwacji. My również będziemy prowadzić dalsze doświadczenia w aspekcie upraw, wzmacniania roślin, użycia Garden Pipe w układzie zgodnym ze Świętą Geometrią (np układ heksagonalny wokół grządek itp).

Właściwości uzyskane dzięki składnikom, proporcjom i programowaniu:
- transformuje negatywną energię ziemi (z zanieczyszczeń, instalacji podziemnych itp) na pozytywną
- reguluje lokalny ekosystem
- wzmacnia energię roślin
- oczyszcza glebę/ziemię.

Ważne - miedź w sposób naturalny śniedzieje z czasem (pokrywa się przebarwieniami) - nie wpływa to w żaden sposób na funkcjonowanie urądzenia.

-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: kryształ górski owinięty spiralą miedzianą, stal, miedź i inne minerały/składniki/metale o właściwościach podanych w opisie, skomponowane w określonych proporcjach i sprawdzone radiestezyjnie. Orgonit dokładnie testowany. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA.
Wymiary: długość 28 cm; średnica 28mm
Waga: ok. 250-270g

Produkt ORYGINALNY GreenHarmony.pl (HandMade)!

Produkty powiązane