HEKSAGON solo: "Standard" (szablon do ustawienia 6 szt orgonitów) Powiększ do pełnego rozmiaru

HEKSAGON solo: "Standard" (szablon do ustawienia 6 szt orgonitów)

Szczególnie polecany - skutecznie i szybko poprawia jakość energii! Szablon "Standard" - surowa płyta OSB przycięta precyzyjnie w kształt heksagonu. W płycie zaznaczone zostały miejsca, w których należy umieścić orgonity TB. Na narożnikach heksagonu zaznaczone są koła ze spiralami.

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: 
sklep@greenharmony.pl

Więcej szczegółów

38,00 zł

ZAMÓWIENIA WYŁĄCZNIE POPRZEZ E-MAIL
adres: sklep@greenharmony.pl

W zamówieniu należy podać:
- imię i nazwisko odbiorcy urządzenia

- miejscowość, ulicę, nr domu/mieszkania
- kod pocztowy
- nr telefonu kontaktowego odbiorcy 
- dokładny adres e-mail
- nazwę zamawianego urządzenia oraz ilość egzemplarzy
W odpowiedzi przesłane zostaną dokładne dane na temat realizacji zamówienia. 

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

Szablon solo: "Standard" (na 6 orgonitów Tower Buster's) - surowa płyta OSB przycięta precyzyjnie w kształt heksagonu. W płycie zaznaczone zostały miejsca, w których należy umieścić orgonity TB. 
Na narożnikach heksagonu zaznaczone są koła ze spiralami (długość zwoju oparta na Łokciu Egipskim) - są to miejsca, gdzie należy ustawić TB. Miedziane druciki służą do przytrzymania orgonitów w określonej pozycji.
Szablon z płyty OSB, do precyzyjnego ustawienia sześciu orgonitów TB w formę Heksagonu.
Celem zastosowania takiego układu jest neutralizacja szkodliwych cieków oraz tzw. czarnych linii (pasm niekorzystnej energii) i szybsze przywrócenie równowagi energetycznej wybranego miejsca. 
Układ ten wyraźnie poprawia jakość energii na danym obszarze (działa mocniej i szybciej niż pojedynczo ułożone orgonity). Osoby bardziej sensytywne mogą wręcz wyraźnie poczuć ożywczą energię Orgonu. POLECAMY!


Dodatkowo - w miejscach ułożenia orgonitów namalowana została spirala prawoskrętna (długość zwoju zgodna z Łokciem Egipskim).
Spirala prawoskrętna obrazuje tzw. ruch za Słońcem. Odnosi się do wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, dlatego właśnie wszystkie rośliny wijące się rosną w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Za pośrednictwem spirali otrzymujemy więcej niż zwykle energii z otoczenia oraz energii Kosmosu, pomaga ona również mocniej ukierunkować i przekazać energię orgonitów.

Zalecane zastosowanie: szablon wraz z ułożonymi na nim sześcioma TB można umieścić na ziemi w każdym miejscu, w którym odkryjemy negatywną emanację, cieki wodne i inne niekorzystne pasma energetyczne w ziemi. Heksagon układamy centralnie (środkiem szablonu) na przebiegającym paśmie negatywnej energii (lub po prostu na danym obszarze). Można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych oraz na zewnątrz (szablon "Orgonit").
Dodatkowo - układ ten aktywuje naturalne pola czystej energii ziemi. Może to być pomocne w odbudowaniu naturalnej siatki energetycznej danego rejonu.

Heksagon - to ważny i bardzo często spotykany kształt w naturze. Figura ta zawiera w sobie kształty i proporcje całego stworzenia. Kształt ten symbolizuje unię przeciwieństw; jest to idealna figura równoważąca Yin i Yang, doskonałe narzędzie harmonizujące energię. Jeden z silniejszych symboli Świętej Geometrii.
----------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ: pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. 

Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia - 5-10 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty.


DANE TECHNICZNE
Elementy szablonu: surowa płyta OSB. Układ dokładnie testowany. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA.
Wymiary szablonu: średnica 41 cm, dł. boku 20,5 cm, grubość 2,5 cm
Waga: sam szablon: ok. 1,3 kg
Płatność: konieczna jest przedpłata na konto - 100% wartości zamówienia.

Produkty powiązane