HHG ALUMINIUM (Holy Hand Grenade) Powiększ do pełnego rozmiaru

HHG ALUMINIUM (Holy Hand Grenade)

Do neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. Tylko do stosowania na zewnątrz.

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 5

38,60 zł

Duże, skuteczne urządzenie do neutralizacji szkodliwego promieniowania wież transmisyjnych, w szczególności silnych, jak te z 12 lub większą ilością paneli.
Po umieszczeniu w pobliżu anteny sieci telefonicznej, która wytwarza szkodliwe dla człowieka promieniowanie - wieża zaczyna po jakimś czasie promieniować pozytywną energią.
Za względu na silne działanie nie zaleca się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z destrukcyjnego wpływu masztów telefonii komórkowej na nasze zdrowie, samopoczucie i ogólny stan organizmu.
Niezwykle silne, szkodliwe promieniowanie mikrofalowe penetruje obszary, w których żyjemy, przebywamy na co dzień. Organizm poddany notorycznie takiemu oddziaływaniu, prędzej czy później (w wyniku kumulacji) zacznie reagować coraz gorszym samopoczuciem, niskim poziomem witalności, stanami depresyjnymi, różnymi dolegliwościami (od bólów głowy, aż do nowotworów).
Dlatego tak istotne jest zneutralizowanie WSZYSTKICH wież, anten telefonii komórkowej oraz przekaźników internetowych w naszej okolicy!

Orgonity aluminiowe, ze względu na większą moc (szybciej przetwarzają orgon) oraz niższą cenę (tańsze materiały) doskonale nadają się do umieszczenia w pobliżu takich przekaźników (a także okolicznych transformatorów, elektrowni, fabryk, zakładów przemysłowych itp). Najlepszym rozwiązaniem jest zakopanie orgonitu płytko w ziemi (aby nie został odkryty i usunięty).
Tower Busters mogą być wykorzystane do poprawy energii praktycznie wszędzie. Poza neutralizacją przekaźników, można dzięki nim oczyszczać rzeki, jeziora, zakopując w narożnikach domu (2 TB aluminiowe po przekątnej i 2 TB stalowe po drugiej przekątnej) można skutecznie zabezpieczać swój dom/blok.

Orgonity aluminiowe zaleca się stosować tylko na zewnątrz (nie w domu). W pomieszczeniach mieszkalnych warto stosować orgonity stalowe (z dodatkami innych metali poza aluminium).

Jak użyć: zakopać w ziemi w odległości od 5 - 100 metrów od wieży (najlepiej - 10m).
Neutralizacja dużej wieży - 1 szt HHG (aluminium) plus jeden lub kilka TB (aluminium) po drugiej stronie.

-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: kryształy górskie, aluminium, komponent spajający.
Wymiary ok.: wys.10,5 cm, podstawa ok. 8,5 cm
Waga ok.: ok. 300g

Produkty powiązane