Patchouli - Paczula (olejek eteryczny GreenOil) - OLEJEK O WIELU ZASTOSOWANIACH Powiększ do pełnego rozmiaru

Patchouli - Paczula (olejek eteryczny GreenOil) - OLEJEK O WIELU ZASTOSOWANIACH

Korzystnie wpływa na układ nerwowy. Działa antydepresyjnie i tonizuje. Uspokaja, przynosi atmosferę miłości i pokoju, rozjaśnia przy tym umysł. Zalecany dla skóry dojrzałej, wspomaga jej regenerację. Pozytywnie wpływa na skórę popękaną, zmiękcza ją, pomaga usuwać zaczerwienienia. 
Stosowany jest przy cellulitis, służy też do pielęgnacji skóry: trądzik, egzemy, łupież, stany zapalne skóry.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 8

18,80 zł

Olejek eteryczny Paczula - Patchouli (Pogostemon Cablin) - seria wysokiej jakości olejków GreenOil.

Olejek eteryczny jest wytwarzany i gromadzi się w gruczołach wydzielniczych liści i łodyg rośliny Patchouli, która jest wiecznie zielonym krzewem rosnącym z Indonezji.
Liściaste gałęzie są zbierane, zanim staną się brązowe. Po krótkim suszeniu w cieniu gałęzie są ułożone w stos, aby wygenerować niewielką fermentację. Ta technika pomaga przełamać ściany komórkowe gruczołów wydzielniczych, aby ułatwić ekstrakcję olejku eterycznego. Destylację przeprowadza się za pomocą destylatorów miedzianych, co nadaje ekstraktowi piękny pomarańczowy odcień.

Jest olejkiem eterycznym, którego cechą charakterystyczną jest podobny do kadzidła, ziemisty i drzewny, lekko piżmowy zapach.
To też jeden z niewielu olejków, który zmienia bukiet zapachowy. Bardzo często używany jako składnik wielu wykwintnych perfum.


Patchouli korzystnie wpływa na układ nerwowy. Działa antydepresyjnie i tonizuje. 
W kulturach wschodnich jest powszechnie używany w domu, aby zapewnić ogólne wsparcie dla zdrowia i pomóc uwolnić negatywne emocje.

Reguluje gospodarkę płynami, działa przeciwgrzybicznie. Wzmacnia, pobudza i wspomaga system trawienny. Przeciwdziała zakrzepom krwi, rozrzedza ją.
Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.


Wykazuje działanie ściągające, antywirusowe, antyseptyczne i przeciwzapalne. Odkaża, zwalcza mikroby. Pomaga przy świądzie, łagodzi świerzbienie skóry. 
Zalecany dla skóry dojrzałej, wspomaga jej regenerację. Pozytywnie wpływa na skórę popękaną, zmiękcza ją, pomaga usuwać zaczerwienienia. 

Stosowany jest przy cellulitis, służy też do pielęgnacji skóry: trądzik, egzemy, łupież, stany zapalne skóry.

Ma działanie afrodyzjakalne, wzmacnia libido.
Pachula zyskał miano afrodyzjaku dzięki właściwościom pomagającym leczyć zaburzenia seksualne, a także wspomagającym stymulację wydzielania hormonów płciowych. 
Silnie wpływa na sferę seksu, oddziałuje na fizyczną energię - stymuluje ją i powiększa.


Wpływ na emocje i ducha
Kojący i uwalniający.
Pozwala opanować emocje, łagodzi i relaksuje, pozwala zredukować lęk i poczucie zagrożenia.
Wpływa na struktury myślenia i wytwarza silna pozytywną aurę wokół człowieka.
Służy przede wszystkim do wyrównywania czakry serca z czakrami korzeniową i sakralną. Robi to poprzez uwalnianie od obsesji, niepewności i zazdrości oraz zwiększanie pragnienia pełniejszego życia.
Uziemia i zachęca, abyśmy pozostali w chwili obecnej, zamiast stresować się myśląc o rzeczach, które są poza naszą kontrolą.
-------------------------------------
CZAKRA:
Podstawa I, Krzyżowa II, Serce IV
-------------------------------------

 

Kraj pochodzenia:  Indonezja
Pojemnosć: 10 ml
Suszone liście destylowane parą wodną.

Olejki serii GreenOil to wysokiej jakości 100% naturalne, czyste olejki eteryczne. Pozyskiwane są 2 metodami: destylacja parą wodną oraz wytłaczanie na zimno. Spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).
Green Harmony zadecydowało o dytrybucji tych olejków pod swoją marką, ponieważ ich jakość jest jedną z najlepszych na rynku, a zarazem cena jest bardzo przystępna.
Aby uniknąć podwyższania ceny i ze względów ekologicznych - nie drukujemy kolorowych etykiet, zachowując prostotę opakowania.
Olejki GreenOil są przyjazne dla człowieka pod każdym względem :)

----------------------------------

Olejki eteryczne GreenOil dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane