Rozmaryn (olejek eteryczny GreenOil) Powiększ do pełnego rozmiaru

Rozmaryn (olejek eteryczny GreenOil)

Otrzymuje się z młodych liści rozmarynu. Jest uważany za najcenniejszy z olejków stosowanych w aromaterapii.
Ma właściwości przeciwbólowe, antyseptyczne, odkażające i pobudzające. Dobre rezultaty daje stosowanie rozmarynu przy oziębłości seksualnej i apatii.

Więcej szczegółów

Olejek z Rozmarynu (Rosmarinus Officinalis) seria wysokiej jakości czystych olejków eterycznych GreenOil.

Otrzymuje się z młodych liści rozmarynu. Jest uważany za najcenniejszy z olejków stosowanych w aromaterapii.

Ma właściwości przeciwbólowe, antyseptyczne, odkażające i pobudzające. Dobre rezultaty daje stosowanie rozmarynu przy oziębłości seksualnej i apatii.

Używany jest w chorobach serca, zatrzymaniu płynów, zaburzeniach menstruacji, bólach reumatycznych, żylakach. Stymuluje pracę centralnego układu nerwowego, co wykorzystuje się przy depresjach, zmęczeniu, napięciach, trudnościach z zapamiętywaniem, paraliżu oraz bólach głowy, migrenach.

Jako antyseptyk używany w grypie, astmie, kaszlu, chronicznym bronchicie, infekcjach skóry, łupieżu, łysieniu, trudno gojących się ranach.
Wzmacnia odporność organizmu. Posiada także działanie rozkurczowe, łagodzi bóle mięśniowe, wzmacnia serce, oczyszcza skórę, przeciwdziała wypadaniu włosów.

Inhalacja i aromatyzacja powietrza olejkiem rozmarynowym pomaga na infekcje dróg oddechowych, dobrze wpływa na umysł i wzmacnia pamięć.
Dodany do kąpieli rozgrzewa, pobudza krążenie krwi, koi ból i usuwa sztywność mięśni po wysiłku fizycznym.

Eliminuje łupież i hamuje proces przetłuszczania włosów.
Zastosowany do masażu pobudza krążenie krwi i rozgrzewa, pomaga na zmęczenie i bóle mięśni. Działa wzmacniająco na mięśnie.


Wpływ na emocje i ducha
Budujący i stymulujący. 

Silny aromatyczny zapach ziół i drewna, utrzymuje czujność i koncentrację.

Inspiruje do życia w prawdzie przez bycie wiernym sobie i swojemu przeznaczeniu lub celowi.
Nawet Grecy i Rzymianie używali go do zrozumienia i pogłębienia lojalności. Lojalność wobec siebie przed innymi. Kiedy jesteśmy bardziej kochający i lojalni wobec innych niż wobec nas samych, nasza energia staje się zastała i mętna (co powoduje słabe krążenie i / lub słabą koncentrację). Właśnie dlatego ten olejek jest połączony z energią naszego serca.

-------------------------------------
CZAKRA:
 otwiera czakre Serca (IV), promując krążenie energii i krwi. Jego ziemisty charakter wpływa również korzystnie na czakrę Podstawy (I)
-------------------------------------


Kraj pochodzenia: Tunezja
Pojemnosć: 10 ml 
Szczyty kwiatów destylowane parą wodną.

Olejki serii GreenOil to wysokiej jakości 100% naturalne, czyste olejki eteryczne. Pozyskiwane są 2 metodami: destylacja parą wodną oraz wytłaczanie na zimno. Spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).
Green Harmony zadecydowało o dytrybucji tych olejków pod swoją marką, ponieważ ich jakość jest jedną z najlepszych na rynku, a zarazem cena jest bardzo przystępna.
Aby uniknąć podwyższania ceny i ze względów ekologicznych - nie drukujemy kolorowych etykiet, zachowując prostotę opakowania.
Olejki GreenOil są przyjazne dla człowieka pod każdym względem :)

----------------------------------

Olejki eteryczne GreenOil dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane