May Chang (olejek eteryczny GreenOil) - PIĘKNY ZAPACH Powiększ do pełnego rozmiaru

May Chang (olejek eteryczny GreenOil) - PIĘKNY ZAPACH

W aromaterapii jest uważany za łagodzący depresję i wspierający koncentrację, pomaga przy zmęczeniu, braku pobudzenia, nerwowemu napięciu  i wyczerpaniu
Jest stosowany w celu leczenia astmy, bólów pleców, dreszczy, problemów trawiennych, przy bolesnym miesiączkowaniu, bólach głowy i bólach mięśni. Używany jest też do leczenia nowotworów.

Więcej szczegółów

Olejek May Chang (Litsea Cubeba- seria wysokiej jakości olejków GreenOil.

Wspaniale sprawdza się w pielęgnacji skóry, ma działanie antyseptyczne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i zabójcze dla grzybów. W pielęgnacji skóry jest głównie używany dla skóry trądzikowej i po podrażnieniach, ale również przy nadprodukcji potu (idealny jako dodatek do produkcji naturalnych dezodorantów).
Litsea ma ogólne pielęgnacyjne działanie na skórę i dlatego jest idealna do użycia z innymi produktami pielęgnacyjnymi.

W aromaterapii jest uważany za łagodzący depresję i wspierający koncentrację, pomaga przy zmęczeniu, braku pobudzenia, nerwowemu napięciu  i wyczerpaniu.
Ponadto może być użyty do odstraszania owadów, jak i oczyszczania powietrza.

Ze względu na swój zapach (zbliżony do olejku lemongrasowego tylko nieco słodszy) często stosowany jest w kompozycjach perfumeryjnych. Olejek jest też używany przy perfumowaniu mydeł. Maskuje zapachy innych składników kosmetycznych.

Roślina ma długą historię stosowania w chińskim ziołolecznictwie, a wszystkie części rośliny były stosowane w celu leczenia astmy, bólów pleców, dreszczy, problemów trawiennych, przy bolesnym miesiączkowaniu, bólach głowy i bólach mięśni. Używany jest też do leczenia nowotworów.
Ostatnie badania w Chinach badały zdolność olejku eterycznego do leczenia arytmi serca.

Olejek ten pomaga w łagodzeniu kaszlu, przy przeziębieniach, jest też pomocny dla sportowców biegających na długi dystans.


Wpływ na emocje i ducha
Ze swoim podnoszącym na duchu cytrusowym zapachem May Chang nazywany jest „szczęśliwym” olejkiem. Ma właściwości uspokajające i równoważące, które mogą pomóc w utrzymaniu stabilności psychicznej i siły.
May Chang ma właściwości podnoszące na duchu, które mogą pomóc w ogólnym samopoczuciu fizycznym i psychicznym.
Można go używać do wiosennych festiwali i rytuałów odnowy.

-------------------------------------
CZAKRA: 
Serca (IV)
-------------------------------------


Kraj pochodzenia:  Chiny
Pojemnosć: 10 ml
Owoce destylowane parą wodną.


Olejki serii GreenOil to wysokiej jakości 100% naturalne, czyste olejki eteryczne. Pozyskiwane są 2 metodami: destylacja parą wodną oraz wytłaczanie na zimno. Spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).
Green Harmony zadecydowało o dytrybucji tych olejków pod swoją marką, ponieważ ich jakość jest jedną z najlepszych na rynku, a zarazem cena jest bardzo przystępna.
Aby uniknąć podwyższania ceny i ze względów ekologicznych - nie drukujemy kolorowych etykiet, zachowując prostotę opakowania.
Olejki GreenOil są przyjazne dla człowieka pod każdym względem :)

----------------------------------

Olejki eteryczne GreenOil dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane