May Chang (olejek eteryczny) - PIĘKNY ZAPACH (unikatowy, esencjonalny olejek) Powiększ do pełnego rozmiaru

May Chang (olejek eteryczny) - PIĘKNY ZAPACH (unikatowy, esencjonalny olejek)

W aromaterapii jest uważany za łagodzący depresję i wspierający koncentrację, pomaga przy zmęczeniu, braku pobudzenia, nerwowemu napięciu  i wyczerpaniu
Jest stosowany w celu leczenia astmy, bólów pleców, dreszczy, problemów trawiennych, przy bolesnym miesiączkowaniu, bólach głowy i bólach mięśni. Używany jest też do leczenia nowotworów.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

10,90 zł

Naturalny olejek May Chang otrzymywany jest z Litsea Cubeba – rośliny należącej do rodziny laurowatych.

Wspaniale sprawdza się w pielęgnacji skóry, ma działanie antyseptyczne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i zabójcze dla grzybów. W pielęgnacji skóry jest głównie używany dla skóry trądzikowej i po podrażnieniach, ale również przy nadprodukcji potu (idealny jako dodatek do produkcji naturalnych dezodorantów).
Litsea ma ogólne pielęgnacyjne działanie na skórę i dlatego jest idealna do użycia z innymi produktami pielęgnacyjnymi.

W aromaterapii jest uważany za łagodzący depresję i wspierający koncentrację, pomaga przy zmęczeniu, braku pobudzenia, nerwowemu napięciu  i wyczerpaniu.
Ponadto może być użyty do odstraszania owadów, jak i oczyszczania powietrza.

Ze względu na swój zapach (zbliżony do olejku lemongrasowego tylko nieco słodszy) często stosowany jest w kompozycjach perfumeryjnych. Olejek jest też używany przy perfumowaniu mydeł. Maskuje zapachy innych składników kosmetycznych.

Roślina ma długą historię stosowania w chińskim ziołolecznictwie, a wszystkie części rośliny były stosowane w celu leczenia astmy, bólów pleców, dreszczy, problemów trawiennych, przy bolesnym miesiączkowaniu, bólach głowy i bólach mięśni. Używany jest też do leczenia nowotworów.
Ostatnie badania w Chinach badały zdolność olejku eterycznego do leczenia arytmi serca.

Olejek ten pomaga w łagodzeniu kaszlu, przy przeziębieniach, jest też pomocny dla sportowców biegających na długi dystans.

-------------------------------------
CZAKRA: 
Splot Słoneczny (III)
-------------------------------------


Kraj pochodzenia:  Chiny
Pojemnosć: 10 ml

100% naturalne, czyste olejki eteryczne - są produktami najlepszej jakości i najwyższej wartości rynkowej.
Pozyskiwane są 2 metodami: destylacją z parą wodną (steam destilation) oraz wytłaczane na zimno (cold expression). Informacje odnośnie metody pozyskania oraz kraju pochodzenia olejku można znaleźć na naklejce każdej buteleczki.
Olejki spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).

Produkty powiązane