OLEJEK UŁATWIAJĄCY ZASYPIANIE - mieszanka czystych esencji (POMOCNY PRZY ADHD) Powiększ do pełnego rozmiaru

OLEJEK UŁATWIAJĄCY ZASYPIANIE - mieszanka czystych esencji (POMOCNY PRZY ADHD)

OLEJEK UŁATWIAJĄCY ZASYPIANIE - mieszanka czystych esencji eterycznych (Rumianek Rzymski, Szałwia Muszkatołowa, Bergamotka)
Sprawdza się w przypadku osób nadpobudliwych, w tym dzieci (ADHD, zaburzenia neurologiczne, manie, stres, silne zmęczenie).

Więcej szczegółów

OLEJEK UŁATWIAJĄCY ZASYPIANIE - mieszanka czystych esencji eterycznych (Rumianek Rzymski, Szałwia Muszkatołowa, Bergamotka).
Sprawdza się w przypadku osób nadpobudliwych, w tym dzieci (ADHD, zaburzenia neurologiczne, manie, stres, silne zmęczenie).

Rumianek Rzymski - jest to jeden z droższych olejków eterycznych. 
Olejek z rumianku rzymskiego ma działanie przeciwbólowe, przeciwskurczowe, antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwdepresyjne, uspokajające. Wszystko to dzięki jego składowi, który składa się głównie z estrów. Olejki eteryczne o wysokiej zawartości estrów są znane z tego, że działają uspokajająco, relaksująco, harmonizująco, rozkurczowo i przeciwzapalnie.
Nic dziwnego, że rumianek jest znany ze swoich relaksujących właściwości! Wysoka zawartość estru olejku eterycznego z rumianku rzymskiego czyni go idealnym do uspokojenia nerwów i odprężenia umysłu. Jeśli jesteś po męczącym dniu lub czujesz się zaniepokojony, przygnębiony, zły, przytłoczony lub zestresowany, rumianek może pomóc. 
Olejek eteryczny z rumianku rzymskiego pomaga również tonizować żołądek i wspomaga prawidłowe trawienie. Jest również żółciopędny, co oznacza, że zwiększa wydzielanie kwasu, żółci i enzymów w żołądku. Rumianek rzymski może pomóc w złagodzeniu wzdęć, nudności, kwaśnego refluksu, niestrawności i biegunki, a nawet złagodzić bóle menstruacyjne. 
Dzięki swojej delikatności jest szczególnie cenny dla niespokojnych dzieci.


Szałwia Muszkatołowa - olej ten pomaga w łagodzeniu stresu, wywołując dobre samopoczucie. Wywołuje uczucie relaksu i pomaga obniżyć ciśnienie krwi. Polecany jest jako naturalny lek przeciwdepresyjny i środek przeciwstresowy. Zmniejsza ilość kortyzolu (hormonu stresu) i powoduje efekt przeciwdepresyjny.
Poleca się go również do łagodzenia PMS i dolegliwości około-menstruacyjnych. Jest również przydatny dla kobiet w czasie menopauzy.

Bergamotka - ma działanie antyseptyczne - stosowana w inhalacjach i do masażu, pomaga przy infekcjach dróg oddechowych, bólach gardła, grypie. 
Posiada właściwości antydepresyjne, uspokajające, działa przeciwlękowo przy stresie i napięciach, poprawia samopoczucie. Olejek ten jest pomocny przy bolesnych miesiączkach, a także bólach mięśniowych różnego pochodzenia, ponieważ ma świetne działanie rozkurczowe i przeciwbólowe.
Posiada również właściwości dezodoryzujące i reguluje apetyt (może być stosowany w leczeniu anoreksji).
Przyjemny roślinny zapach!


Kraj pochodzenia: Anglia
Pojemnosć: 10 ml

100% naturalne, czyste olejki eteryczne - są produktami najlepszej jakości i najwyższej wartości rynkowej.
Pozyskiwane są 2 metodami: destylacją z parą wodną (steam destilation) oraz wytłaczane na zimno (cold expression). Informacje odnośnie metody pozyskania oraz kraju pochodzenia olejku można znaleźć na naklejce każdej buteleczki.
Olejki spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).

Produkty powiązane