Drzewo Herbaciane Cytrynowe (Leptospermum Petersonii) - olejek eteryczny, LECZY PO UKĄSZENIU KLESZCZA! Powiększ do pełnego rozmiaru

Drzewo Herbaciane Cytrynowe (Leptospermum Petersonii) - olejek eteryczny, LECZY PO UKĄSZENIU KLESZCZA!

Cytrynowe drzewo herbaciane (Leptospermum petersonii)  jest wyjątkową odmianą rośliny z rodziny mirtu. 
Ma świeży zapach cytryny z miętą, ziołami i aromatami kamfory. Zapach przypomina trawę cytrynową lub cytronellę, ale jest gładszy i bardzo przyjemny. 
Bardzo skuteczny PO UKĄSZENIU KLESZCZA!

Więcej szczegółów

Olejek z Drzewa Herabcianego Cytrynowego (Leptospermum Petersonii) - czysty, wysokiej jakości!

Bardzo skuteczny PO UKĄSZENIU KLESZCZA!
Należy lekko rozdrapać miejsce po ukąszeniu (czym wcześniej, tym lepiej) i wetrzeć olejek. Stosoać 2-3x dziennie przez kilka dni (ranka może lekko ropieć, ale olejek leczy ją w 100%).
Można stosować również w leczeniu ukąszeń i ran u zwierząt.

Cytrynowe drzewo herbaciane jest wyjątkową odmianą rośliny z rodziny mirtu. 
Ma świeży zapach cytryny z miętą, ziołami i aromatami kamfory. Zapach przypomina trawę cytrynową lub cytronellę, ale jest gładszy i przyjemny. 

Olejek z drzewa herbacianego cytrynowego jest potężnym olejem terapeutycznym o wielu zastosowaniach.
Australijskie plemiona aborygeńskie i Maorysi z Nowej Zelandii używali drzewa cytrynowego do leczenia otwartych ran, oparzeń i innych infekcji oraz podrażnień skóry. Rozgniatali świeże liście, aby zrobić pastę i nałożyć na otwarte rany i podrażnienia skóry.

Zwiększa ogólną funkcję systemu narządów
Jest imponującym stymulantem dla większości narządów i funkcji organizmu. Ten olejek eteryczny oczyszcza rany, wspomaga usuwanie odpadów przez jelita, nerki i układ limfatyczny, zmniejsza bóle głowy , łagodzi bóle stawów i uwalnia napięcie mięśniowe.

Zdrowa skóra
Olejek z drzewa herbacianego cytrynowego jest silnym uzdrowicielem skóry, eliminując mikroby i grzyby. Wspiera również proces gojenia poprzez regenerację komórek i rozwój tkanki bliznowatej, w celu zamknięcia ran. Właściwości przeciwzapalne pomagają w usuwaniu wysypek, trądziku i niektórych reakcji alergicznych.
Leczy skórę po ukąszeniach, przyspiesza goejeni, silnie dezynfekuje wszelkie rany.


Poprawia funkcje układu oddechowego
Pomaga leczeniu dolegliwości płuc, stymulując oskrzela i rozrzedzając śluz, w konsekwencji łagodząc przekrwienie.

Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
Olejek z drzewa cytrynowego znany jest jako jeden z najskuteczniejszych olejków do maskowania nieprzyjemnych zapachów, a nawet dymu. Olejek ten może być rozproszony w pomieszczeniu (dyfuzo), zmieszany z wodą i spryskany, użyty w kominku aromaterapeutycznym lub użyty w praniu. 
Ogólny środek czyszczący wykonuje się dodając jedną szklankę octu, jedną łyżeczkę naturalnego mydła do naczyń i 20 kropli olejku z drzewa herbacianego cytrynowego w butelce z rozpylaczem. Wypełnij resztę butelki z rozpylaczem wodą i ciesz się korzyściami płynącymi z tego domowego roztworu czyszczącego.

Preparat na komary
Olejek z drzewa herbacianego cytrynowego jest chemicznie podobny do cytronelli, ale ma o wiele więcej cytrynowego zapachu, który jest świeży i lekki.
Zawartość cytralu w olejku z drzewa cytrynowego dowodzi, że jest skutecznym środkiem odstraszającym komary. 

Do zastosowań emocjonalnych: olejek z drzewa herbacianego cytrynowego jest podnoszącym na duchu, stymulującym olejem. Stosowany w niskich rozcieńczeniach może jednocześnie pomóc uspokoić skołatane nerwy i pomóc w stanach niepokoju, rozdrażnienia, naięcia.Kraj pochodzenia: Australia
Pojemnosć: 10 ml
Liście destylowane parą wodną.

100% naturalne, czyste olejki eteryczne - są produktami najlepszej jakości i najwyższej wartości rynkowej.
Pozyskiwane są 2 metodami: destylacją z parą wodną (steam destilation) oraz wytłaczane na zimno (cold expression). Informacje odnośnie metody pozyskania oraz kraju pochodzenia olejku można znaleźć na naklejce każdej buteleczki.
Olejki spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).

Produkty powiązane