OLEJEK ANTY-STRES - mieszanka czystych esencji eterycznych Powiększ do pełnego rozmiaru

OLEJEK ANTY-STRES - mieszanka czystych esencji eterycznych

OLEJEK OLEJEK ANTY-STRES - mieszanka czystych esencji eterycznych (Mięta, Grejpfrut, Pomarańcza, Sosna, Lawenda).

Orzeźwiająco-leśny zapach!

Więcej szczegółów

OLEJEK ANTY-STRES - mieszanka czystych esencji eterycznych (Mięta, Grejpfrut, Pomarańcza, Sosna, Lawenda).
Orzeźwiająco-leśny zapach!

Unikalne połączenie naturalnych ekstraktów pozyskanych z liści mięty, skórki grejpfruta i pomarańczy, igieł sosny oraz lawendy.
Składniki pozyskiwane są w naturalny sposób poprzez tłoczenie na zimno lub destylację parą wodną.

Olejek działa odprężająco oraz kojąco na umysł, a także ciało.
Dodany do prania nada mu przyjemny zapach, który przez długi czas będzie towarzyszył noszonym ubraniom lub pościeli.

Głównym składnikiem olejku z mięty jest D (-)-mentol, który odpowiada za właściwości oraz zapach olejku. Charakteryzuje się działaniem antybakteryjnym, odświeżającym oraz relaksacyjnym. 

Olejek grejpfrutowy pozyskany metodą tłoczenia na zimno ze skórki owoców grejpfruta. Znany jest między innymi ze swoich niezwykłych właściwości antybakteryjnych, antydepresyjnych, tonizujących. Stosowany jako jeden z najskuteczniejszych składników w kosmetykach na problemy ze skórą oraz w aromaterapii przy napięciach nerwowych i objawach zmęczenia.

Pomarańczowy olejek eteryczny pozyskiwany przez tłoczenie na zimno skórek z dojrzałych pomarańczy. Charakteryzuje się słodkim, cytrusowym zapachem. Zawiera wiele wartościowych związków, między innymi linalol, cytral, limonen. 

Eteryczny olejek z drzewa sosny (Pinus sylvestris) uzyskany w naturalny sposób po przez destylację parą wodną. Olejek charakteryzuje się intensywnym, odprężającym zapachem, dzięki zawartości α-pinen, który jest głównym składnikiem terpentyny otrzymywanej z żywicy sosnowej. Wykazuje działanie wspomaga układ immunologiczny oraz oddechowy.

Naturalny, lawendowy olejek eteryczny pozyskiwany jest głównie z kwiatów lawendy wąskolistnej występującej na terenie południowej Francji. Charakteryzuje się delikatnym, słodkim kwiatowym zapachem. Dzięki bogatej zawartości linalolu wspomaga pracę centralnego układu nerwowego, dzięki czemu działa odprężająco, kojąco oraz pomaga w zasypianiu.

Pojemnosć: 10 ml
Kraj pochodzenia: Niemcy

100% naturalne, czyste olejki eteryczne najlepszej jakości o mocnym, naturalnym aromacie. Dobra jakość, naturalna produkcja, skuteczne działanie!

Produkty powiązane