SKUP SIĘ I PROWADŹ - mieszanka czystych esencji eterycznych - POLECANY DO SAMOCHODU! Powiększ do pełnego rozmiaru

SKUP SIĘ I PROWADŹ - mieszanka czystych esencji eterycznych - POLECANY DO SAMOCHODU!

"SKUP SIĘ I PROWADŹ" - mieszanka czystych esencji eterycznych (Rozmaryn, Olibanum, Limetka), specjalnie dedykowanych do jazdy samochodem (użyj dyfuzora samochodowego).
Mieszanka olejków "SKUP SIĘ I PROWADŹ" działa aktywizująco, pozwalając na lepszą koncentrację w trakcie jazdy samochodem. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

14,90 zł

"SKUP SIĘ I PROWADŹ" - mieszanka czystych esencji eterycznych (Rozmaryn, Olibanum, Limetka-Limonka), specjalnie dedykowanych do jazdy samochodem (użyj dyfuzora samochodowego).

Jeździmy do pracy, do szkoły, na wakacje. Codziennie spędzamy czas w samochodzie, stoimy w korku, jesteśmy czasami poddenerwowani sytuacją na drodze. Niekiedy czeka nas długa podróż. Jazda samochodem nie zawsze jest przyjemnością. 
Naturalne olejki eteryczne użyte z dyfuzorami samochodowymi zamienią każdą podróż w ciekawsze przeżycie. 


Mieszanka olejków "SKUP SIĘ I PROWADŹ" działa aktywizująco, pozwalając na lepszą koncentrację w trakcie jazdy samochodem. 

Rozmaryn - Ma właściwości przeciwbólowe, antyseptyczne, odkażające i pobudzające. Dobre rezultaty daje stosowanie rozmarynu przy oziębłości seksualnej i apatii. Stymuluje pracę centralnego układu nerwowego, co wykorzystuje się przy depresjach, zmęczeniu, napięciach, trudnościach z zapamiętywaniem, paraliżu oraz bólach głowy, migrenach. 
Inhalacja i aromatyzacja powietrza olejkiem rozmarynowym pomaga na infekcje dróg oddechowych, dobrze wpływa na umysł i wzmacnia pamięć. 


Olibanum - jest to jeden z najcenniejszych olejków eterycznych, o wspaniałym zapachu miodowo-żywicznym, świeżym (lekko pikantnym) i zarazem balsamicznym. 
Kadzidłowiec ma leśny, intensywny zapach, lekko kamforowy, lecz bardzo przyjemny.

Zapach ten działa inspirująco, wzmacniająco na umysł i układ odpornościowy i zmniejsza uczucie depresji, stan niepokoju i stany obsesyjne związane z przeszłością. 
W aromaterapii i inhalacji łagodzi objawy zapalenia oskrzeli, pomaga odzyskać głos, leczy kaszel i przeziębienie. Posiada on niezwykle wysoką zawartość półtoraterpenów, które pomagają stymulować system limbiczny mózgu (centra emocji). Równie dobrze wpływa na podwzgórze, szyszynkę i przysadkę mózgową. 
Pomaga zmniejszyć reakcje na stres i negatywne emocje (po inhalacji olej kadzidłowy zmniejsza częstość akcji serca i wysokie ciśnienie krwi. Ma właściwości przeciwlękowe i przeciwdepresyjne).

Limetka (Limonka)charakteryzuje się świeżym, intensywnym zapachem cytrusów. Ma działanie odświeżające, poprawia nastrój i dodaje energii. Stosowany może być w leczeniu depresji, lęków, zaburzeń na tle alkoholizmu. Inhalacje z olejkiem limetkowym stosowane są przy schorzeniach dróg oddechowych, bólu gardła, zapaleniu oskrzeli, w leczeniu przeziębień, kaszlu.

Kraj pochodzenia: Anglia
Pojemnosć: 10 ml

100% naturalne, czyste olejki eteryczne - są produktami najlepszej jakości i najwyższej wartości rynkowej.
Pozyskiwane są 2 metodami: destylacją z parą wodną (steam destilation) oraz wytłaczane na zimno (cold expression). Informacje odnośnie metody pozyskania oraz kraju pochodzenia olejku można znaleźć na naklejce każdej buteleczki.
Olejki spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).

Produkty powiązane