DŁUGA PODRÓŻ - mieszanka czystych esencji eterycznych - POLECANY DO SAMOCHODU! Powiększ do pełnego rozmiaru

DŁUGA PODRÓŻ - mieszanka czystych esencji eterycznych - POLECANY DO SAMOCHODU!

"DŁUGA PODRÓŻ" - mieszanka czystych esencji eterycznych (MandarynkaGrejpfrut, Limonka), specjalnie dedykowanych do jazdy samochodem (użyj dyfuzora samochodowego).
Mieszanka olejków "DŁUGA PODRÓŻ" ma wspaniały, orzeźwiający zapach. Aromat grapefruita, limonki i mandarynki orzeźwia, odświeża i dezynfekuje powietrze, ułatwiając i uprzyjemniając nam długą jazdę samochodem.. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

14,90 zł

"DŁUGA PODRÓŻ" - mieszanka czystych esencji eterycznych (Mandarynka, Grejpfrut, Limonka), specjalnie dedykowanych do jazdy samochodem (użyj dyfuzora samochodowego).

Jeździmy do pracy, do szkoły, na wakacje. Codziennie spędzamy czas w samochodzie, stoimy w korku, jesteśmy czasami poddenerwowani sytuacją na drodze. Niekiedy czeka nas długa podróż. Jazda samochodem nie zawsze jest przyjemnością. 
Naturalne olejki eteryczne użyte z dyfuzorami samochodowymi zamienią każdą podróż w ciekawsze przeżycie. 


Mieszanka olejków "DŁUGA PODRÓŻ" ma wspaniały, orzeźwiający zapach. Aromat grapefruita, limonki i mandarynki orzeźwia, odświeża i dezynfekuje powietrze, ułatwiając i uprzyjemniając nam długą jazdę samochodem.

Mandarynka - posiada wspaniały aromat, który przynosi uczucie radości i szczęścia. 
Ma właściwości uspokajające, łagodzi silne napięcia nerwowe, ułatwia zasypianie.

Dodaje sił witalnych, poprawia samopoczucie, pomaga łagodzić migrenowe bóle głowy. 
Jego podnoszący na duchu i relaksujący aromat jest idealny do leczenia negatywnych stanów emocjonalnych, takich jak lęk, napięcie nerwowe, stres, drażliwość, niepokój i napady złości - zarówno u dorosłych, jak i dzieci!


Grejpfrut - ten cudownie orzeźwiający olejek jest wszechstronny i bardzo popularny w aromaterapii ze względu na korzyści terapeutyczne podobne do innych olejków cytrusowych. Ma orzeźwiający, ostry i stymulujący aromat. Dodaje sił i sprawia, że czujemyn się ożywieni. Ma mocny, owocowy aromat i jest energetyzujący.

Limetka (Limonka) - charakteryzuje się świeżym, intensywnym zapachem cytrusów. Ma działanie odświeżające, poprawia nastrój i dodaje energii. Stosowany może być w leczeniu depresji, lęków, zaburzeń na tle alkoholizmu. Inhalacje z olejkiem limetkowym stosowane są przy schorzeniach dróg oddechowych, bólu gardła, zapaleniu oskrzeli, w leczeniu przeziębień, kaszlu.

Kraj pochodzenia: Anglia
Pojemnosć: 10 ml

100% naturalne, czyste olejki eteryczne - są produktami najlepszej jakości i najwyższej wartości rynkowej.
Pozyskiwane są 2 metodami: destylacją z parą wodną (steam destilation) oraz wytłaczane na zimno (cold expression). Informacje odnośnie metody pozyskania oraz kraju pochodzenia olejku można znaleźć na naklejce każdej buteleczki.
Olejki spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).

Produkty powiązane