Świerk - Choina Kanadyjska (Tsuga Canadensis) - olejek eteryczny GreenOil - DZIAŁA TERAPEUTYCZNIE Powiększ do pełnego rozmiaru

Świerk - Choina Kanadyjska (Tsuga Canadensis) - olejek eteryczny GreenOil - DZIAŁA TERAPEUTYCZNIE

Kanadyjskie zimozielone drzewo Tsuga Canadnsisi (Chojna Kanadyjska), zwane jest również: świerk pospolity, świerk sosnowy, nowozelandzki piołun, biały piołun i świerk piołunowy. Może być stosowany w kaszlu, przeziębieniach, grypie, infekcji i osłabieniu oddychania. Olejek ten w szczególny sposób wpływa na równowagę emocjonalną.

Więcej szczegółów

Olejek Świerk - Choina Kanadyjska (Tsuga Canadensis) - seria wysokiej jakości olejków GreenOil.

Kanadyjskie zimozielone drzewo Tsuga Canadnsisi (Chojna Kanadyjska), zwane jest również: świerk pospolity, świerk sosnowy, nowozelandzki piołun, biały piołun i świerk piołunowy.

Drzewo to produkuje olejki eteryczne o niezwykłej jakości terapeutycznej, które są używane przez plemiona Indian Ameryki Północnej od setek lat, powszechnie nazywane olejkiem eterycznym Tsuga. Indianie z gałązek tego drzewa robili herbatę.

Choina Kandyjska leczy dolegliwości nerek, choroby skóry, infekcje dróg moczowych, choroby weneryczne. Łagodzi również bóle mięśni, bóle stawów, skurcze mięśn, leczy słabe krążenie. 
Pomocna dla układu oddechowegoszczegolnie w zapaleniu oskrzeli lub astmie. Może być stosowana w kaszlu, przeziębieniach, grypie, infekcji i osłabieniu oddychania.

Okazuje się, że olejek eteryczny Tsuga wykazuje działanie przeciwnowotworowe.
W 2003 r. naukowcy z Uniwersytetu Brigham zaobserwowali, że stężenie zaledwie 0,02% olejku eterycznego Tsuga skutecznie sprawdza rozprzestrzenianie się komórek rakowych w miejscach przerzutów piersi i szyjki macicy.


Wpływ na emocje i ducha
Równowaga, uziemienie, duchowe oczyszczanie, oczyszczanie przestrzeni.
Olejek ten w szczególny sposób wpływa na równowagę emocjonalną. Jego aromat jest podnoszący na duchu, ale ugruntowuje. Przynosi ukojenie. Świerk może pomóc przepychać się przez bloki emocjonalne, w celu dalszego uzdrawiania.
Energia tego oleju pomaga w połączeniu Energii Boskiej i Matki Ziemi, dlatego jest dobry do medytacji, jogi, praktyki duchowej. 
Wdychaj lub umieść kroplę Chojny Kanadyjskiej na Trzecim Oku, aby pogłębić medytację.

-------------------------------------
CZAKRA: 
Splot Słoneczny III, Serce IV
-------------------------------------

Świerk uziemia splot słoneczny i stymuluje grasicę, tworząc równowagę emocjonalną niezbędną do bycia łaskawym zarówno przy dawaniu, jak i przyjmowaniu. 


Kraj pochodzenia:  USA
Pojemnosć: 10 ml
Igły i gałązki destylowane parą wodną.

Olejki serii GreenOil to wysokiej jakości 100% naturalne, czyste olejki eteryczne. Pozyskiwane są 2 metodami: destylacja parą wodną oraz wytłaczanie na zimno. Spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).
Green Harmony zadecydowało o dytrybucji tych olejków pod swoją marką, ponieważ ich jakość jest jedną z najlepszych na rynku, a zarazem cena jest bardzo przystępna.
Aby uniknąć podwyższania ceny i ze względów ekologicznych - nie drukujemy kolorowych etykiet, zachowując prostotę opakowania.
Olejki GreenOil są przyjazne dla człowieka pod każdym względem :)

----------------------------------

Olejki eteryczne GreenOil dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane