Róża (olejek eteryczny GreenOil, rozczyn 5%) - PIĘKNY ZAPACH! Powiększ do pełnego rozmiaru

Róża (olejek eteryczny GreenOil, rozczyn 5%) - PIĘKNY ZAPACH!

PIĘKNY, ESENCJONALNY ZAPACH!
Olejek ten bardzo korzystnie wpływa na psychikę i samopoczucie. Olejek różany wykorzystuje się również w łagodzeniu dolegliwości bólowych spowodowanych menstruacją. Ulgę przynosi wmasowanie kilku kropli w podbrzusze. 
Koi cerę wrażliwą, a zmęczonej i szarej dodaje blasku. 

Więcej szczegółów

Olejek eteryczny (rozczyn 5%) z Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) - serii GreenOil.
Aby otrzymać ok. 1 kg naturalnego olejku różanego zużywa się ok. 3 ton płatków róży, które zbiera się z ok. 10 hektarów upraw. Dlatego ten olejek należy do najdroższych na świecie. 

PIĘKNY, ESENCJONALNY ZAPACH!

Olejek ten bardzo korzystnie wpływa na psychikę i samopoczucie.
Olejek różany, ze względu na jego właściwości, wykorzystuje się w uzdrawianiu umysłu i emocji: łagodzi skutki stresu, poprawia nastrój, relaksuje, zmniejsza napięcie nerwowe i ułatwia zasypianie.
Ma on też właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne.

Olejek różany wykorzystuje się również w łagodzeniu dolegliwości bólowych spowodowanych menstruacją. Ulgę przynosi wmasowanie kilku kropli w podbrzusze. 
Jest szczególnie korzystny dla kobiecego układu rozrodczego i związanych z nim problemów, takich jak PMS, nieregularny cykl, menopauza, drażliwość i wahania nastroju.


Koi cerę wrażliwą, a zmęczonej i szarej dodaje blasku. Korzystnie wpływa także na rozszerzone naczynka krwionośne, ponieważ wzmacnia je i zmniejsza zaczerwienienia.
Zawiera także witaminę E i witaminę C oraz nienasycone kwasy tłuszczowe.
Dodany do kosmetyków do cery suchej, odwodnionej lub cery dojrzałej znakomicie ją odżywia, wygładza, nawilża i zmniejsza zmarszczki, zwłaszcza mimiczne.

Olejek poprawia stan skóry starzejącej się - wygładzając zmarszczki i zwiększając jej jędrność. A dodany do kremów pod oczy zmniejsza opuchliznę i usuwa objawy zmęczenia.


Olejek różany działa również jako afrodyzjak. Jego zapach wydobywający się z kominka aromaterapeutycznego może być sposobem na niskie libido i urozmaicenie swojego życia seksualnego.


Wpływ na emocje i ducha
Dobre samopoczucie i otwarcie serca.
Jej słodki i kwiatowy aromat sprawia, że jest podnosząca na duchu i stymulująca umysł.
Służy przede wszystkim do otwierania czakry serca, dzięki czemu można doświadczać bezwarunkowej miłości poprzez związki. Obejmuje to relacje ze sobą, partnerem, pracą i boskością.
Używanie róży nawet w niewielkich ilościach może pomóc uwolnić się od obaw związanych z intymnością, zaufaniem i zaborczością. Zintegruje także męskie i żeńskie energie, które są kluczowe dla osiągnięcia „całości” i równowagi.
-------------------------------------
CZAKRA: 
Serca IV, Korony (VII)
-------------------------------------


Kraj pochodzenia: Maroko
Pojemnosć: 10 ml (rozczyn 5% na bazie naturalnego oleju z pestek winogron)
Rozczyn może być używany bezpośrednio na skórę (np w celach kosmetycznych)!

Rozczyn - oznacza mieszaninę olejku eterycznego z nośnikiem, naturalnym olejem bazowym (zazwyczaj jest to olej z pestek winogron). Standardowo stosuje się tego typu rozcieńczenie w przypadku najdroższych olejków eterycznych (takich jak różany, jaśminowy, olibanum, rumian rzymski, neroli), aby unikalną, bardzo drogą esencję eteryczną (nierzadko przekraczającą wartością kilkaset złotych) umieścić w naturalnym nośniku.
Prosimy nie dać się oszukać! Wiele drogich olejków eterycznych jest "wzbogacanych" różnymi substancjami, aby uzyskać niższą cenę (np Dipropylene Glycol, Ethyl Alcohol, Izopropyl Mirystate, syntetycznymi zamiennikami, a także tańszymi olejkami o podobnym zapachu), o czym producenci oficjalnie nie informują!

----------------------------------

Olejki serii GreenOil to wysokiej jakości 100% naturalne, czyste olejki eteryczne, bez substancji chemicznych. Pozyskiwane są 2 metodami: destylacja parą wodną oraz wytłaczanie na zimno. Spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).
Green Harmony zadecydowało o dytrybucji tych olejków pod swoją marką, ponieważ ich jakość jest jedną z najlepszych na rynku, a zarazem cena jest bardzo przystępna.
Aby uniknąć podwyższania ceny i ze względów ekologicznych - nie drukujemy kolorowych etykiet, zachowując prostotę opakowania.
Olejki GreenOil są przyjazne dla człowieka pod każdym względem :)

Olejki eteryczne GreenOil dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 
 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane