Róża 100% (olejek eteryczny esencjonalny) - PIĘKNY ZAPACH! Powiększ do pełnego rozmiaru

Róża 100% (olejek eteryczny esencjonalny) - PIĘKNY ZAPACH!

100% Olejek eteryczny z Róży Stulistnej (Rosa Centifolia)
Olejek ten bardzo korzystnie wpływa na psychikę i samopoczucie. Olejek różany wykorzystuje się również w łagodzeniu dolegliwości bólowych spowodowanych menstruacją. Ulgę przynosi wmasowanie kilku kropli w podbrzusze. 
Koi cerę wrażliwą, a zmęczonej i szarej dodaje blasku. 

Więcej szczegółów

100% Olejek eteryczny z Róży Stulistnej (Rosa Centifolia)
PIĘKNY, ESENCJONALNY ZAPACH!

Aby otrzymać ok. 1 kg naturalnego olejku różanego zużywa się ok. 3 ton płatków róży, które zbiera się z ok. 10 hektarów upraw. Dlatego ten olejek należy do najdroższych na świecie. 

Olejek ten bardzo korzystnie wpływa na psychikę i samopoczucie.
Olejek różany, ze względu na jego właściwości, wykorzystuje się w uzdrawianiu umysłu i emocji: łagodzi skutki stresu, poprawia nastrój, relaksuje, zmniejsza napięcie nerwowe i ułatwia zasypianie.
Ma on też właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne.

Olejek różany wykorzystuje się również w łagodzeniu dolegliwości bólowych spowodowanych menstruacją. Ulgę przynosi wmasowanie kilku kropli w podbrzusze. 
Jest szczególnie korzystny dla kobiecego układu rozrodczego i związanych z nim problemów, takich jak PMS, nieregularny cykl, menopauza, drażliwość i wahania nastroju.


Koi cerę wrażliwą, a zmęczonej i szarej dodaje blasku. Korzystnie wpływa także na rozszerzone naczynka krwionośne, ponieważ wzmacnia je i zmniejsza zaczerwienienia.
Zawiera także witaminę E i witaminę C oraz nienasycone kwasy tłuszczowe.
Dodany do kosmetyków do cery suchej, odwodnionej lub cery dojrzałej znakomicie ją odżywia, wygładza, nawilża i zmniejsza zmarszczki, zwłaszcza mimiczne.

Olejek poprawia stan skóry starzejącej się - wygładzając zmarszczki i zwiększając jej jędrność. A dodany do kremów pod oczy zmniejsza opuchliznę i usuwa objawy zmęczenia.


Olejek różany działa również jako afrodyzjak. Jego zapach wydobywający się z kominka aromaterapeutycznego może być sposobem na niskie libido i urozmaicenie swojego życia seksualnego.


Wpływ na emocje i ducha
Dobre samopoczucie i otwarcie serca.
Jej słodki i kwiatowy aromat sprawia, że jest podnosząca na duchu i stymulująca umysł.
Służy przede wszystkim do otwierania czakry serca, dzięki czemu można doświadczać bezwarunkowej miłości poprzez związki. Obejmuje to relacje ze sobą, partnerem, pracą i boskością.
Używanie róży nawet w niewielkich ilościach może pomóc uwolnić się od obaw związanych z intymnością, zaufaniem i zaborczością. Zintegruje także męskie i żeńskie energie, które są kluczowe dla osiągnięcia „całości” i równowagi.
-------------------------------------
CZAKRA: 
Serca IV, Korony (VII)
-------------------------------------


Kraj pochodzenia: Maroko
Pojemność: 10 ml  (100% Róża Stulistna - Rosa Centifolia)
Płatki ekstrahowane rozpuszczalnikiem organicznym.

100% naturalne, czyste olejki eteryczne - są produktami najlepszej jakości i najwyższej wartości rynkowej.
Olejki spełniają wymogi IFRA (International Fragrance Assocation).

Produkty powiązane