Niaouli (olejek eteryczny) - PRZECIWBÓLOWY, PRZECIWBAKTERYJNY,OCHRONNY Powiększ do pełnego rozmiaru

Niaouli (olejek eteryczny) - PRZECIWBÓLOWY, PRZECIWBAKTERYJNY,OCHRONNY

Jako środek dezynfekujący olejek niaouli jest cenny w usuwaniu podrażnień skóry, takich jak czyraki, wrzody, skaleczenia i ukąszenia owadów. 
Może być również stosowany do leczenia skóry tłustej, matowej lub trądzikowej. Zmniejsza blizny i ślady po trądziku, pryszczach lub ospie na skórze. Jest to bardzo dobry środek przeciwbólowy. 

Więcej szczegółów

Olejek Niaouli (Melaleuca Viridiflora)

Olejek eteryczny Niaouli ma gorący, słodki, podobny do kamfory, delikatnie eukaliptusowy zapach. 
Jest skuteczny i bardzo pomcny w leczeniu Boreliozy! Należy wcierać go w miejsca zaatakowane krętką Borelii.

Niaouli to duże wiecznie zielone drzewo o nazwie botanicznej Melaleuca Viridiflora (krewniak Drzewa Herbacianego). Ma słodszy, ale bardziej antyseptyczny zapach i może być stosowany jako dodatek do lub zamiast drzewa herbacianego, z mniejszą tendencją do podrażniania skóry.


Jako środek dezynfekujący olejek niaouli jest cenny w usuwaniu podrażnień skóry, takich jak czyraki, wrzody, skaleczenia i ukąszenia owadów.
Olej Niaouli może być również stosowany do leczenia skóry tłustej, matowej lub trądzikowej. Zmniejsza blizny i ślady po trądziku, pryszczach lub ospie na skórze. Olej ten przyspiesza również wzrost nowych tkanek i komórek w obszarze dotkniętym chorobą. 

Dzięki swoim właściwościom antyseptycznym, może hamować rozwój bakterii w obszarach zranień i zapewnia dobrą ochronę przed posocznicą, tężcem i infekcjami narządów wewnętrznych.

Ten wyjątkowy olejek o silnym działaniu stymulującym skutecznie usuwa przekrwienie dróg oddechowych, zwiększa koncentrację i oczyszcza umysł.
Ten olejek eteryczny otwiera również wszelkie zatory płuc, oskrzeli, krtani, gardła, tchawicy i dróg nosowych, usuwając odkładanie się flegmy w tych obszarach. Pomaga to łatwiej oddychać i zapewnia dobry sen pod koniec dnia.


Jest to bardzo dobry środek przeciwbólowy. Eliminuje ból, wywołując drętwienie nerwów i odczulając dany obszar. Jest bardzo skuteczny w łagodzeniu bólu głowy, migren, bólów zębów, bólów ucha i mięśni oraz stawów, a także bólu spowodowanego zwichnięciami.

Olej ten pobudza krążenie krwi i limfy, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się kwasu moczowego w stawach i przynosząc ciepło do różnych części ciała. Te dwa czynniki razem pomagają uwolnić się od reumatyzmu, zapalenia stawów i dny moczanowej.

Olej ten pomaga obniżyć temperaturę ciała podczas gorączki, zwalczając infekcje wywołujące gorączkę i wzmagając pocenie.

Zabija on owady, a także je odstrasza. Może to być stosowane w sprayach i parownikach, aby osiągnąć ten efekt i utrzymać obszar wolny od owadów.

Olej Niaouli stymuluje krążenie krwi, jak również wydzielanie hormonów, enzymów i innych soków, a także stymuluje procesy metaboliczne. Obejmują one trawienie, wchłanianie i wydalanie. W ten sposób stymuluje wzrost i wzmacnia odporność.


Wpływ na emocje i ducha
Niaouli to olejek ochronny i oczyszczający - usuwa negatywną energię zarówno tę zewnętrzną, jak i naszą wewnętrzną. Energie Niaouli stanowią nieprzeniknioną barierę przed atakiem psychicznym.
Eneregia tego olejku leczy na poziomie komórkowym - głęboko w rdzeniu, przenosząc energię z niższych centrów energii do wyższych.
Afrodyzjak tantryczny; Regeneracja komórkowa z korzenia; Rdzeń eteryczny: kości i stawy

-------------------------------------
CZAKRA: Podstawy I, Krzyżowa II, Serca IV
-------------------------------------


Kraj pochodzenia: Madagaskar
Pojemnosć: 10 ml

Produkty powiązane