Niaouli (olejek eteryczny) - PRZECIWBÓLOWY, PRZECIWBAKTERYJNY,OCHRONNY Powiększ do pełnego rozmiaru

Niaouli (olejek eteryczny) - PRZECIWBÓLOWY, PRZECIWBAKTERYJNY,OCHRONNY

Jako środek dezynfekujący olejek niaouli jest cenny w usuwaniu podrażnień skóry, takich jak czyraki, wrzody, skaleczenia i ukąszenia owadów. 
Może być również stosowany do leczenia skóry tłustej, matowej lub trądzikowej. Zmniejsza blizny i ślady po trądziku, pryszczach lub ospie na skórze. Jest to bardzo dobry środek przeciwbólowy. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

11,00 zł

Olejek Niaouli (Melaleuca Viridiflora)

Olejek eteryczny Niaouli ma gorący, słodki, podobny do kamfory, delikatnie eukaliptusowy zapach. 
Jest skuteczny i bardzo pomcny w leczeniu Boreliozy! Należy wcierać go w miejsca zaatakowane krętką Borelii.

Niaouli to duże wiecznie zielone drzewo o nazwie botanicznej Melaleuca Viridiflora (krewniak Drzewa Herbacianego). Ma słodszy, ale bardziej antyseptyczny zapach i może być stosowany jako dodatek do lub zamiast drzewa herbacianego, z mniejszą tendencją do podrażniania skóry.


Jako środek dezynfekujący olejek niaouli jest cenny w usuwaniu podrażnień skóry, takich jak czyraki, wrzody, skaleczenia i ukąszenia owadów.
Olej Niaouli może być również stosowany do leczenia skóry tłustej, matowej lub trądzikowej. Zmniejsza blizny i ślady po trądziku, pryszczach lub ospie na skórze. Olej ten przyspiesza również wzrost nowych tkanek i komórek w obszarze dotkniętym chorobą. 

Dzięki swoim właściwościom antyseptycznym, może hamować rozwój bakterii w obszarach zranień i zapewnia dobrą ochronę przed posocznicą, tężcem i infekcjami narządów wewnętrznych.

Ten wyjątkowy olejek o silnym działaniu stymulującym skutecznie usuwa przekrwienie dróg oddechowych, zwiększa koncentrację i oczyszcza umysł.
Ten olejek eteryczny otwiera również wszelkie zatory płuc, oskrzeli, krtani, gardła, tchawicy i dróg nosowych, usuwając odkładanie się flegmy w tych obszarach. Pomaga to łatwiej oddychać i zapewnia dobry sen pod koniec dnia.


Jest to bardzo dobry środek przeciwbólowy. Eliminuje ból, wywołując drętwienie nerwów i odczulając dany obszar. Jest bardzo skuteczny w łagodzeniu bólu głowy, migren, bólów zębów, bólów ucha i mięśni oraz stawów, a także bólu spowodowanego zwichnięciami.

Olej ten pobudza krążenie krwi i limfy, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się kwasu moczowego w stawach i przynosząc ciepło do różnych części ciała. Te dwa czynniki razem pomagają uwolnić się od reumatyzmu, zapalenia stawów i dny moczanowej.

Olej ten pomaga obniżyć temperaturę ciała podczas gorączki, zwalczając infekcje wywołujące gorączkę i wzmagając pocenie.

Zabija on owady, a także je odstrasza. Może to być stosowane w sprayach i parownikach, aby osiągnąć ten efekt i utrzymać obszar wolny od owadów.

Olej Niaouli stymuluje krążenie krwi, jak również wydzielanie hormonów, enzymów i innych soków, a także stymuluje procesy metaboliczne. Obejmują one trawienie, wchłanianie i wydalanie. W ten sposób stymuluje wzrost i wzmacnia odporność.


Wpływ na emocje i ducha
Niaouli to olejek ochronny i oczyszczający - usuwa negatywną energię zarówno tę zewnętrzną, jak i naszą wewnętrzną. Energie Niaouli stanowią nieprzeniknioną barierę przed atakiem psychicznym.
Eneregia tego olejku leczy na poziomie komórkowym - głęboko w rdzeniu, przenosząc energię z niższych centrów energii do wyższych.
Afrodyzjak tantryczny; Regeneracja komórkowa z korzenia; Rdzeń eteryczny: kości i stawy

-------------------------------------
CZAKRA: Podstawy I, Krzyżowa II, Serca IV
-------------------------------------


Kraj pochodzenia: Madagaskar
Pojemnosć: 10 ml

Produkty powiązane