Ziele Angielskie (olejek eteryczny) - PRZECIWWIRUSOWY Powiększ do pełnego rozmiaru

Ziele Angielskie (olejek eteryczny) - PRZECIWWIRUSOWY

Olejek eteryczny z Ziela Angielskiego (Pimenta Dioica) pomaga w utrzymaniu zdrowego trawienia oraz w okresach sezonowych chorób.
Ciepły, pikantny aromat olejku z ziela angielskiego jest podobny do goździkowego i cynamonowego. Wysoka zawartość Eugenolu jest częściowo odpowiedzialna za to podobieństwo - Eugenol powoduje również, że może działać on jako olejek przeciwwirusowy.

Więcej szczegółów

Olejek eteryczny z Ziela Angielskiego (Pimenta Dioica), znany również jako Pimento, pomaga w utrzymaniu zdrowego trawienia oraz w okresach sezonowych chorób.

Ciepły, pikantny aromat olejku z ziela angielskiego jest podobny do goździkowego i cynamonowego. Wysoka zawartość Eugenolu jest częściowo odpowiedzialna za to podobieństwo - Eugenol powoduje również, że może działać on jako olejek przeciwwirusowy.

Jego działanie rozgrzewające powoduje, że stanowi dobry dodatek mieszanek olejku do masażu na skurcze mięśni, stany zapalne stawów i bóle reumatyczne.

Olejek ziela angielskiego w małych rozcieńczeniach działa jak afrodyzjak. Bogaty, ciepły aromat uzupełnia również męskie mieszanki zapachowe.

ZASTOSOWANIE:
- przeciwbólowe, znieczulające, 
- antyseptyczne,
przeciwgrzybicze,
- przeciwwirusowe,
przeciwpasożytnicze, 
wiatropędne,
pobudzające i wzmacniające,
- zapalenie stawów, reumatyzm,
- zapalenie oskrzeli, kaszel,
- depresja, wyczerpanie psychiczne,
- wzdęcia, niestrawność,
- skurcze mięśni,
- napięcie nerwowe, stres,
- nerwobóle,
- zapalenie skóry,
- afrodyzjak.

Ziele angielskie może być pomocne w regulacji układu pokarmowego, w skurczach, wzdęciach, niestrawności i nudnościach.
Olejek ten może pomagać w przypadkach depresji, wyczerpania nerwowego, napięcia, nerwobólów i stresu. Może być również stosowany w niewielkich ilościach rozcieńczony do masażu i aplikacji manualnych, aby złagodzić sztywność, dreszcze i kaszel.

Wpływ na emocje i ducha
Ziele angielskie przeczesuje cały kręgosłup i centralny układ nerwowy, uwalniając blokady energetyczne od drugiej czakry do gardła i grasicy.
Energia ziela angielskie odmładza i pobudza pragnienie działania na płaszczyźnie fizycznej. Budzi pragnienie poszukiwania i ucieleśnienia prawdziwej esencji Duszy.
Uwalnia blokady energetyczne i zniekształcenia utrzymywane w czakrach korzenia i krzyżowej (niespełnione potrzeby emocjonalne z dzieciństwa), łączy się z grasicą (siedliskiem duszy), umożliwiając otwarcie czakry gardła i mówienie prawdy. Pomaga osobom z nieśmiałością, jąkaniem się, poczuciem niższej wartości. 

-------------------------------------
CZAKRA: Podstawy (I), Krzyżowa (II), Splotu Słonecznego (III), Serca (IV), Gardła (V)

-------------------------------------


Ważne! Stosować w rozcieńczeniu

Kraj pochodzenia: Jamajka
Pojemność:
 ok. 10 ml

Produkty powiązane