OLEJEK ZŁODZIEI (20 ml) - kompozycja naturalnych esencji Powiększ do pełnego rozmiaru

OLEJEK ZŁODZIEI (20 ml) - kompozycja naturalnych esencji

Naturalny Olejek Złodziei - unikalna mieszanka 100% naturalnych olejków eterycznych. 
Ma bardzo przyjemny i odświeżający zapach, nie lubią go jednak wirusy, bakterie, roztocza i owady. 
Idealnie przyczynia się do poprawy mikroklimatu pomieszczeń, z których chcemy pozbyć się patogenów, świetnie sprawdzi się w antybakteryjnej kąpieli, czy też w masażu aromaterapeutycznym.

Więcej szczegółów

Naturalny Olejek Złodziei - unikalna mieszanka 100% naturalnych olejków eterycznych.

Naturalny Olejek Złodziei to wyjątkowa kompozycja 6 wysokiej jakości olejków.
Ma bardzo przyjemny i odświeżający zapach, nie lubią go jednak wirusy, bakterie, roztocza i owady.
Idealnie przyczynia się do poprawy mikroklimatu pomieszczeń, z których chcemy pozbyć się patogenów, świetnie sprawdzi się w antybakteryjnej kąpieli, czy też w masażu aromaterapeutycznym.

Historia receptury Olejku Złodziei składającego się w 100% z naturalnych olejków eterycznych sięga czasów średniowiecza. Gdy XV-wieczną Francję trapi epidemia dżumy, czwórka złodziei rabuje domy umierających i chorych. Nie zarażają się jednak śmiercionośną bakterią. Tajemnica ich zdrowia tkwi w stosowaniu mieszanki naturalnych olejków eterycznych: goździkowego, cytrynowego, cynamonowego z kory i liści, eukaliptusowego i rozmarynowego.
Złodzieje smarowali nią swoje dłonie, uszy, stopy oraz okolice ust i nosa, a receptura otrzymała nazwę Olejek Złodziei.
Recepturę tej silnej mieszanki zaczęli również stosować lekarze, których maski z charakterystycznymi „dziobami” wypełnione były skrawkami materiału nasączonego właśnie Olejkiem Złodziei, dlatego też wizerunek „Doktora Zarazy” zdobi nasze opakowanie.

Naturalny Olejek Złodziei jest nieocenionym sprzymierzeńcem organizmu w okresie jesienno-zimowym. Ma przyjemny korzenny zapach, który działa rozgrzewająco oraz pobudza układ odpornościowy.
Aromaterapia z użyciem Naturalnego Olejku Złodziei pomoże również uniknąć infekcji osobom przebywającym w towarzystwie chorego. Silne substancje o działaniu bakteriobójczym takie jak eugenol i cytronellal, zawarte w olejku goździkowym i eukaliptusowym poprawiają jakość powietrza.

W celu poprawy mikroklimatu w pomieszczeniach zastosuj poniższą recepturę:
- 1 l gorącej wody

- 6-10 kropli Olejku Złodziei
Postaw miskę z gorącą wodą w pokoju, w którym chcesz poprawić jakość powietrza. Do miski z gorącą, parującą wodą dodaj 6-10 kropli Olejku Złodziei. Zamknij pokój i poczekaj, aż woda przestanie parować. Następnie wywietrz pomieszczenie i ciesz się zdrowym zapachem!

Naturalny Olejek Złodziei sprawdza się również w aromatyzacji pomieszczeń przez podgrzewanie w kominku aromaterapetycznym.
W sezonie letnim możesz wykorzystywać Olejek Złodziei jako naturalny środek odstraszający owady np komary i meszki oraz kleszcze.

Pojemnosć: 20 ml
Producent: Optima Natura

Produkty powiązane