Bazylia (olejek eteryczny, esencjonalny) - 15 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Bazylia (olejek eteryczny, esencjonalny) - 15 ml

Olejek eteryczny z Bazylii (Ocimum Basilicum) - esencjonalny olejek, świetna marka (Indus Valley)
Olejek bogaty w witaminy i przeciwutleniacze, ma wiele właściwości, które pomagają odżywić i wzmocnić włosy i skórę pozostawiając je odprężone, świetnie wyglądające i pachnące.
Stosowany jest przy bólach mięśni, pomaga zachować jasność umysłu, łagodzi zmęczenie intelektualne i nerwową bezsenność. 

Więcej szczegółów

Olejek eteryczny z Bazylii (Ocimum Basilicum) - esencjonalny olejek, świetna marka (Indus Valley)

Olejek pozyskiwany jest ze świeżych liści rośliny Ocimum, która jest źródłem witaminy A, C i K. Bogaty w witaminy i przeciwutleniacze olejek ma wiele właściwości, które pomagają odżywić i wzmocnić włosy i skórę pozostawiając je odprężone, świetnie wyglądające i pachnące.
Dzięki głęboko oczyszczającym właściwościom doskonale sprawdzi się przy cerze tłustej i trądzikowej. Można też stosować go na włosy, gdyż działa on bezpośrednio na ich cebulki, odżywiając skórę głowy, co pozwala na osiągnięcie większego blasku i wzmocnienie.

Tradycyjnie olejek ten stosowany jest przy bólach mięśni, pomaga zachować jasność umysłu, łagodzi zmęczenie intelektualne, nerwową bezsenność. 
Tonik ogólny zalecany do przeciwdziałania wymiotom, skurczom żołądka, nudnościom i czkawce, zwalcza infekcje wirusowe, działa przeciwdepresyjnie!

Charakterystyka zapachu: świeży, roślinny, liściasty z lekką nutą pikantną.Zastosowanie:
Kuracja przeciwłupieżowa - zawierająca witaminy, przeciwutleniacze i minerały kompozycja olejku skutecznie rozwiązuje problem łupieżu. Odżywia skórę głowy, sprawiając, że włosy są grube i mocne. Olejek działa bezpośrednio na skórę głowy i jest skutecznie wchłaniany przez mieszki włosowe.

Pielęgnacja skóry tłustej i trądzikowej - oczyszczające właściwości olejku docierają do najgłębszej warstwy skóry lecząc trądzik i powodując zanikanie po trądzikowych śladów. Skóra pozostaje odprężona i oczyszczona.

Skuteczny dezodorant - słodko pachnący aromat bazylii sprawia, że ​​czujesz się zrelaksowany po długim dniu, wmasowując go we włosy lub ciało. Jego przyjemny zapach skutecznie zwalcza infekcje bakteryjne, dzięki czemu olejek może być również używany jako dezodorant.

Środek łagodzący ból - olejek z bazylii może również łagodzić odczuwanie bólu mięśni i stawów, jeśli posmarujemy nim bezpośrednio dany obszar ciała.


Sposób użycia:
Po połączeniu z olejkiem nośnikowym olejek bazyliowy można nakładać bezpośrednio na skórę lub dodać go do kąpieli.
Aby użyć olejku bazyliowego do włosów, wymieszaj go z olejem jojoba lub innym olejem do masażu skóry głowy czy głębokiego odżywiania.
W przypadku stosowania jako środek łagodzący odczuwanie bólu olejek może być nakładany bezpośrednio na skórę.
Możesz również wymieszać 2-3 krople tego preparatu z innymi produktami, takimi jak peelingi, szampon i olejek do włosów do regularnego stosowania


Wpływ na emocje i ducha
Emocjonalnie - zmniejsza stres, depresję, poprawia pamięć i koncentrację.
Zapach przynosi uziemienie dla ciała i ducha, ale też oświeca duszę. 
-------------------------------------
CZAKRA: 
Krzyżowa II, Korony (VII)
-------------------------------------

Producent: Indus Valley
Pojemnosć: 15 ml

Produkty powiązane