Rozmaryn (olejek eteryczny ETHERI) - SILNE DZIAŁANIE! Powiększ do pełnego rozmiaru

Rozmaryn (olejek eteryczny ETHERI) - SILNE DZIAŁANIE!

Olejek z Rozmarynu (Rosmarinus Officinalis) - mocno działający, esencjonalny olejek firmy ETHERI

Więcej szczegółów

Olejek z Rozmarynu (Rosmarinus Officinalis) - mocno działający, esencjonalny olejek firmy ETHERI

Olejek eteryczny rozmarynowy to doskonały jakościowo, w pełni naturalny olejek z liści rozmarynu lekarskiego otrzymywany w procesie destylacji parą wodną.
Od wieków krzew rozmarynu wykorzystywany był jako środek stymulujący pracę mózgu i zwiększający koncentrację.
Oprócz tego wykazuje silne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze, tonizujące, antyreumatyczne, antydepresyjne, rozgrzewające oraz łagodzące bóle głowy i zmęczenie.

Dobre rezultaty daje stosowanie rozmarynu przy oziębłości seksualnej i apatii.

Używany jest w chorobach serca, zatrzymaniu płynów, zaburzeniach menstruacji, bólach reumatycznych, żylakach. Stymuluje pracę centralnego układu nerwowego, co wykorzystuje się przy depresjach, zmęczeniu, napięciach, trudnościach z zapamiętywaniem, paraliżu oraz bólach głowy, migrenach.

Jako antyseptyk używany w grypie, astmie, kaszlu, chronicznym bronchicie, infekcjach skóry, łupieżu, łysieniu, trudno gojących się ranach.
Wzmacnia odporność organizmu. Posiada także działanie rozkurczowe, łagodzi bóle mięśniowe, wzmacnia serce, oczyszcza skórę, przeciwdziała wypadaniu włosów.

Inhalacja i aromatyzacja powietrza olejkiem rozmarynowym pomaga na infekcje dróg oddechowych, dobrze wpływa na umysł i wzmacnia pamięć.
Dodany do kąpieli rozgrzewa, pobudza krążenie krwi, koi ból i usuwa sztywność mięśni po wysiłku fizycznym.

Eliminuje łupież i hamuje proces przetłuszczania włosów.
Zastosowany do masażu pobudza krążenie krwi i rozgrzewa, pomaga na zmęczenie i bóle mięśni. Działa wzmacniająco na mięśnie.


Wpływ na emocje i ducha
Budujący i stymulujący. 

Silny aromatyczny zapach ziół i drewna, utrzymuje czujność i koncentrację.

Inspiruje do życia w prawdzie przez bycie wiernym sobie i swojemu przeznaczeniu lub celowi.
Nawet Grecy i Rzymianie używali go do zrozumienia i pogłębienia lojalności. Lojalność wobec siebie przed innymi. Kiedy jesteśmy bardziej kochający i lojalni wobec innych niż wobec nas samych, nasza energia staje się zastała i mętna (co powoduje słabe krążenie i / lub słabą koncentrację). Właśnie dlatego ten olejek jest połączony z energią naszego serca.

-------------------------------------
CZAKRA:
 otwiera czakre Serca (IV), promując krążenie energii i krwi. Jego ziemisty charakter wpływa również korzystnie na czakrę Podstawy (I)
-------------------------------------

Producent: ETHERI
Pojemnosć: 10 ml 

Produkty powiązane