Energia Orgonu Powiększ do pełnego rozmiaru

Energia Orgonu

Kluczowe informacje o energii Orgonu, pozwalające zrozumieć wszechogarniający zasięg tej niezwykłej energii witalnej.

Więcej szczegółów

Badaniem energii orgonu zajmował się jako pierwszy psychoanalityk i badacz, W. Reich. Jak pisał: “Energia orgonalna to żywa kosmiczna energia Natury... Kosmiczna energia orgonalna wypełnia wszechświat... i... jest spontanicznie pulsującą, wolną od masy energią..."

Pierwotnie energia orgonu była zaobserwowana przez Reicha jako bio-elektryczność, której przepływ może być widoczny wewnątrz ciała jako fale bioelektryczne, jakie obserwował u swoich pacjentów w chwili gdy występowały u nich emocjonalne przemiany. 
W latach 1930 Reich aby potwierdzić swoje wizualne obserwacje użył bardzo wrażliwych czujników podłączając je do ciała pacjenta i zapisywał bio-elektryczny zapis.

Ciało ludzkie jest generatorem energii, która emanuje na zewnątrz tworząc specyficzne elektromagnetyczne pole, nazywamy je aurą. Normalnie używamy żywności, która rozkłada się na biony, aby wzbogacić się w Orgon poprzez trawienie. Również za pomocą oddychania pobieramy Orgon bezpośrednio z atmosfery do płuc i krwi. Podobnie skóra pochłania Orgon, zwłaszcza kiedy jest narażona na działanie promieni słonecznych. Ważne, aby człowiek właściwie się odżywiał i oddychał czystym powietrzem, tylko w ten sposób dostarczy organizmowi właściwej energii. 

Reich twierdził, że głównym źródłem energii Orgon jest promieniowanie atmosferyczne. Zauważył na skórze badanych ludzi ładunki elektryczne. Te źródła energii są paliwem biologicznym i utrzymują w całym organizmie: napięcie - zasilanie - absolutyzm, relaks.
Orgon jest wszechobecny i wchodzi w skład wszystkich procesów życia na ziemi i w kosmosie. Badania Reicha i innych naukowców wskazały, że zaburzenia psychiczne, gniew blokują tą energię, a nawet wspomnienia traumatyczne, które objawiają się stałym napięciem mięśni. 
Zauważono także, że duża ilość surowców znajdujących się w naszym otoczeniu: elektryczność, elektronika, azbesty, przedmioty metaliczne, wysypiska śmieci, cmentarze, miejsca masowych kaźni, itd, są silnymi źródłami "śmiertelnego Orgonu".

Niektóre właściwości energii orgonalnej (orgonu):
1. Jest ona wolna od masy, czyli nie posiada bezwładności, ciężaru etc. 
2. Istnieje wszędzie, lecz jej koncentracja jest zmienna, zarówno w czasie, jak i przestrzeni. 
3. Jest w ciągłym ruchu. Przemieszcza się nierównomiernie z zachodu na wschód z prędkością znacznie przekraczającą prędkość obrotową Ziemi. Ruch ten polega na pulsacyjnym rozszerzaniu się i kurczeniu z przepływem wzdłuż krzywej. 
4. Przeczy prawom entropii. Energia orgonu przepływa od mniejszego stężenia ku większemu, co oznacza, że ściąga koncentrację na siebie. Jest to normalna cecha procesu kreacji, która dowodzi, że orgon jest żywą energią. 
5. Tworzy materię. 
6. Można nią manipulować i kontrolować ją. 
7. Napływa ze Słońca w ogromnych ilościach. Oznacza to, że najwyższą gęstość osiąga ona po południu i zanika w godzinach wczesnoporannych. 
8. Ma na nią wpływ pogoda. Na akumulację orgonu mają wpływ takie czynniki, jak wilgotność, stopień zachmurzenia, temperatura oraz pora dnia. 
9. Jest adsorbowana przez wodę. 
10. Jest spolaryzowana. Polaryzacja orgonu oznacza, że możemy uzyskać dodatnią lub ujemną siłę. 
11. Ma stałą tendencję do unoszenia się w górę. 
12. Promieniuje na dużą odległość. 
13. Mają do niej zastosowanie prawa optyki. Ulega refrakcji przy przechodzeniu przez pryzmat, jest odbijana przez wypolerowane powierzchnie etc.
14. Mają na nią wpływ istoty żywe. Jest to ważne, ponieważ człowiek i jego nastawienie mogą mieć wpływ na energię orgonu.
15. Przechodzi przez wszystkie materiały, lecz z różną prędkością.


Urządzenia produkowane z zastosowaniem energii orgonu mają zdolność ogniskowania pozytywnej energii życiowej i rozpraszania obszarów trujących energii, czyli DOR-ów (Deadly Orgone Energy – Śmiertelne Promieniowanie Orgonowe). 
Orgonity - są to urządzenia podobne w idei do akumulatorów orgonu, które budował W. Reich - różnią się tylko zastosowaniem elementu dodatkowego - kryształu (kwarcu i innych minerałów).
Kryształ górski (kwarc oraz inne minerały) modyfikuje działanie orgonitu w ten sposób, że urządzenia ZAWSZE wypromieniowuje Pozytywny Orgon (POR), nawet jeśli znajduje się w obrębie działania negatywnych czynników. Kryształy wewnątrz urządzenia powodują transformację negatywnej energii DOR na pozytywną POR, dzięki czemu orgonit zawsze działa korzystnie dla organizmów żywych. 

Kolejna różnica dotyczy budowy urządzeń orgonitowych - Reich tworzył głównie akumulatory, puste wewnątrz, co wymagało specyficznych warunków użytkowania (m.in. czystej energii dookoła). Natomiast orgonity nie są pustymi wewnątrz akumulatorami, lecz litymi konstrukcjami, które w swoim wnętrzu generują (prawdopodobnie poprzez transformację) pozytywną energię w sposób ciągły (niezależnie do czynników zewnętrznych).

Orgonit ogólnie poprawia i łagodzi atmosferę w domu i innych przestrzeniach społecznych wszelkiego rodzaju. Ważne dla rodziców - jeśli wasze dziecko miewa koszmary nocne - zastosowanie orgonitu (należy umieścić pod łóżeczkiem) powinno je całkowicie wyeliminować!

Fragmenty tekstów ze strony www.vismaya-maitreya.pl


Urządzenia orgonitowe zawsze działają - nawet, jeśli myślisz, że jest inaczej :)

Produkty powiązane