Piramidka / odpromiennik (ametyst) Powiększ do pełnego rozmiaru

Piramidka / odpromiennik (ametyst)

Piramidka - odpromiennik z ametystu. Może służyć jako odpromiennik, lub piękna dekoracja.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.   

Więcej szczegółów

Piramidka - odpromiennik z ametystu. 
Może służyć jako odpromiennik, lub piękna dekoracja.

Ametyst to doskonały kamień do medytacji i przewodnik na drodze rozwoju duchowego. Pomaga skupić myśli i otworzyć się na wyższe stany świadomości. Ma działanie harmonizujące i uspokajające. Zwiększa wiarę we własne siły. Budzi zadowolenie z życia. Chroni przed negatywnymi myślami i pomaga przezwyciężyć skutki traumatycznych przeżyć psychicznych.
Ułatwia sen oraz wchłania czynniki negatywne. Pomocny przy problemach z migreną, łagodzi bóle, uspokaja, harmonizuje.

Ametyst wzmacnia przyjaźń, intuicję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Zwiększa zdolności parapsychiczne. Odpędza depresje, przyciąga duchy opiekuńcze. Ametyst jest związany z czakrą Korony i Trzeciego Oka, otwierając je i uaktywniając na odbiór energii kosmosu, a także duchowe przekazy, podpowiedzi.

Przyciąga duchy opiekuńczeUważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciała, co pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. 
Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 

Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami, pijaństwem. Oczyszcza krew.

Ważne - piramidy są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin i ukruszeń, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.Pojedyncze egzemplarze!
Cena zależy wagi. Rozmiary przybliżone!

Nr. 3 piramida ametyst - DUŻA (wys. 3,3 cm, podstawa 4,8 cm; waga 87g)      - 73,00 

Produkty powiązane