PENDRIVE 32GB - WYKŁAD + KURACJA "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha". PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA Powiększ do pełnego rozmiaru

PENDRIVE 32GB - WYKŁAD + KURACJA "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha". PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA

WYKŁAD "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha" (17.04.2022)
+
Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca Ciało, Umysł, Energię i Ducha - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA - WSTĘP DO NOWEJ ZIEMI" (21 dni wspólnej pracy)
PENDRIVE 32GB

Więcej szczegółów

WYKŁAD "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha" (17.04.2022)
+
Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca Ciało, Umysł, Energię i Ducha - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA - WSTĘP DO NOWEJ ZIEMI" (21 dni wspólnej pracy)

PENDRIVE 32GB
Nagrania wykładu z 17 kwietnia 2022 oraz fragmenty wspólnej kuracji (spotkania online) 24 kwietnia - 15 maja 2022

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

SZCZEGÓŁOWY OPIS WYKŁADU
Kuracje oczyszczające są dla Istoty Ludzkiej niezwykle ważnym elementem NORMALNEGO i świadomego życia. Stare tradycje i ludy pierwotne ziemi (a także zwierzęta) czynią z oczyszczania wspaniałe narzędzie uzdrawiania na wielu poziomach! Poszukuje się i szanuje ten proces, doskonale znając jego moc i przyjmując ten dar Matki Natury. 

Prawidłowo przeprowadzona kuracja oczyszczająca ma różne etapy i działa na różne poziomy naszego istnienia:
- reguluje i oczyszcza ciało
- oczyszcza umysł i wzmacnia siłę woli
- odświeża Duszę i Ducha.​

Oczyszczanie jest tak samo ważne dla zdrowia fizycznego, jak i mentalnego i duchowego. Na wykładzie dowiecie się jak prosto (wymagana jest tylko wytrwałość i wola) wyregulować się na tych poziomach, zyskując lepszy stan ciała i energii.
Fizycznie - ciało czyste zyskuje potężne narzędzie do obrony przed atakami negatywnych czynników środowiska - własną odporność, siłę witalną i moc energii ochronnej.
Mentalnie - oczyszczanie klaruje świadomość, pomaga oczyścić się z zalegających emocji, harmonizuje i odświeża układ nerwowy.
Energetycznie - podnosi poziom biowitalności, wydłuża czas aktywności dziennej, poprawia odpoczynek nocny.
Duchowo - aby nasze ciała subtelne i spirytualne rozbudowywały się i wzmacniały, organizm musi być czysty i zdrowy, czyli wypełniony energią biowitalną.
Jest to NIEmożliwe w przypadku zanieczyszczenia ciała, bo tam gdzie już jest napchane do pełna (zanieczyszczone), nic więcej nie wsadzisz. Czyli nie dodasz sobie energii biowitalnej, jeśli nie zrobisz dla niej miejsca w sobie.
Tak naprawdę, oczyszczanie wspiera Twoją ewolucję, utrudnianą teraz szczególnie przez sytuację globalną, służącą osłabieniu ludzi na każdym poziomie.

Tematyka wykładu online:
- skrót podstawowej wiedzy na temat biologii i energetyki istoty ludzkiej (kim i czym jest człowiek);
- omówienie głównych przyczyn aktualnych zanieczyszczeń oraz uszkodzeń organizmu i energetyki;
- zasady przeprowadzania kuracji oczyszczających;
- ogólne wiosenne oczyszczanie podstawowe;
- podstawowe zasady zdrowego, energetycznego żywienia;
- podstawowa suplementacja i zioła w codziennym użyciu;
- żywienie w Nowej Ziemi;
- przygotowanie do wiosennej kuracji oczyszczającej 2022 (monodieta regulująca)
- wsparcie kuracji poprzez praktykę duchową i BHP energetyczne;

- odpowiedzi na wasze pytania (dowolne, również dotyczące sytuacji na świecie).

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

???? Wspólna, Specjalna Kuracja Oczyszczająca - wiosenna regulacja ciała, biopola i Pierwiastka Duchowego, przygotowującą nas do nowej energii napływającej na plan ziemski, a także wzmacniającą ciało, energetykę i psychikę, przygotowując w ten sposób do wydarzeń, które nadejdą w drugiej połowie roku 2022 i w latach kolejnych.

???? Jednym z zadań tej Kuracji będzie przebudowa świadomości, energetyki i organizmu oraz oczyszczenie programów mentalnych, jako "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA - WSTĘP DO NOWEJ ZIEMI".
Aktywacja kolejnych nici DNA jest jednym z warunków przebudowy wibracyjnej, umożliwiającej istnienie w wyższych częstotliwościach, jakie będą w przestrzeni wyżej wzniesionej Ziemi.
Samo przygotowanie do tego, to wielopoziomowy proces, wymagający radykalnej zmiany w naszej formie istnienia i przejawienia.
DLATEGO KURACJA JEST PRZEZNACZONA TYLKO DLA LUDZI, KTÓRZY MAJĄ W SOBIE GOTOWOŚĆ DO WIELOZAKRESOWEJ ZMIANY SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA.

Kuracja będzie się odbywała pod moim czujnym, "jasnowidzącym okiem", wewnętrznym Widzeniem i Czuciem, dzięki któremu będę mogła "zobaczyć" wasze energetyczne i zdrowotne dolegliwości i wesprzeć was w tej 3-tygodniowej Pracy.

???? W przestrzeniach subtelnych wyraźnie widać plany agendy mroku, która ustanowiła sobie szczególnie ten i kolejny rok, jako czas najsilniejszej ingerencji w nasz świat. Siły Światła starają się cały czas zneutralizować te mroczne działania, ale pewne wydarzenia będą się musiały wydarzyć, również po to, aby wybudzić do końca rozleniwioną i bierną ludzką świadomość.
Naszym zadaniem na ten czas, opartym o wiedzę i nauki naszych Przodków i starych tradycji - jest mądre przygotowanie siebie i swoich bliskich do wszystkich możliwych scenariuszy. Mądrość bowiem to również profilaktyka, strategia, obserwacja, uważność, przezorność i rozwaga w czynie, słowie i myśli.

Więcej o Wykładzie oraz kuracji: https://www.maloka.pl/oczyszczanie-ciala-umyslu-ducha

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

FORMY NAGRANIA PENDRIVE (do wyboru):

WYKŁAD "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha" (solo) - 17.04.2022
Zapis wykładu jaki odbył się 17 kwietnia 2022 - jest on bazą podstawowej wiedzy na temat zdrowia i energetyki w obecnej i nadchodzącej sytuacji na Ziemi. Przygotowuje do kuracji służącej transmutacji ciała i świadomości.

WYKŁAD "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha"Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca Ciało, Umysł, Energię i Ducha - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA - WSTĘP DO NOWEJ ZIEMI" (21 dni wspólnej pracy)
Pendrive ten zawiera zarówno sam wykład, jak i nagrane w trakcie samje kuracji, wspólne spotkania online (medytacje uzdrawiające i oczyszczające, zalecenia na kolejne tygodnie, uwagi i podpowiedzi).
KURACJA OBECNIE TRWA - będzie opracowana i nagrana na przełomie maja-czerwca 2022

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????


* Wykładowca:
 Indi Paletko, maloka.pl

* Wersja językowa: w całości po polsku
* Nośnik: Pendrive 32GB
* Data nagrań: 
    - WYKŁAD: 17 kwietnia 2022, Maloka Staniątki
    - fragmenty Kuracji: 24 kwietnia - 15 maja 2022, Maloka Staniątki

* Kontakt z autorką: maloka.kontakt@gmail.com

Produkty powiązane