PENDRIVE 32GB - Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA" (14 dni) Powiększ do pełnego rozmiaru

PENDRIVE 32GB - Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA" (14 dni)

Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA" (14 dni wspólnej pracy)
PENDRIVE 32GB
Pendrive ten zawiera zarówno wykład przygotowujący, jak i nagrane w trakcie grupowej kuracji wspólne spotkania online (medytacje uzdrawiające i oczyszczające, zalecenia na kolejne tygodnie, uwagi i podpowiedzi).

Więcej szczegółów

Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA" (14 dni wspólnej pracy)
PENDRIVE 32GB
Nagrania wykładu z 17 kwietnia 2022 oraz fragmenty wspólnej kuracji (spotkania online) 24 kwietnia - 15 maja 2022

Pendrive ten zawiera zarówno wykład przygotowujący, jak i nagrane w trakcie grupowej kuracji wspólne spotkania online (medytacje uzdrawiające i oczyszczające, zalecenia na kolejne tygodnie, uwagi i podpowiedzi).

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

DOSTĘPNOŚĆ MATERIAŁÓW
Szkoła Wyzwolenia "Biała Ścieżka" jest z założenia ogólnodostępna, dlatego tak wiele materiałów szkoleniowych, indywidualnych sesji uzdrawiających adeptów, ceremonii i innych materiałów dodatkowych jest udostępniane dla wszystkich. 
Aczkolwiek, kolejnym założeniem tej Ścieżki jest wspieranie przede wszystkim OSOBISTEGO WYZWOLENIA, dlatego też istoty gotowe na wewnętrzną ewolucję, ukierunkowaną na wyzwolenie z systemu matriksa, są traktowane priorytetowo i dla nich przede wszystkim dzielimy się naszą własną ewolucją.

Dlatego też, adepci Białej Ścieżki oraz nasi Przyjaciele (spotykający się z nami BEZPOŚREDNIO, na Ścieżce Białego Szamanizmu, na ceremoniach, kręgach, medytacjach, osobistych terapiach) mają pewne przywileje i pełną dostępność do wszystkich materiałów i akcesoriów wspierających Pracę Własną.
Kolejność dostępu do materiałów:

1. Adepci Białej Ścieżki
2. Przyjeciele Maloki (aktywni uczestnicy wspólnych spotkań)
3. Pozastałe istoty (spoza kręgu Maloki)

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURACJI
Specjalna, Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca, w ramach projektu "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha" (Przygotowanie do Aktywacji DNA) - jest to regulacja bioenergetyki, świadomości, etyki i Pierwiastka Duchowego, przygotowującą nas do nowych, wyższych i silniejszych energii pojawiających się tym cyklu na Matce Ziemi, a także wzmacniającą ciało, energetykę i psychikę, przygotowując w ten sposób do wydarzeń i zmian częstotliwości, które nadejdą w latach kolejnych.​

Jednym z zadań tej Kuracji jest przebudowa świadomości, percepcji oraz bioskafandra (ciała i jego energetyki) oraz oczyszczenie programów mentalnych. Wielopoziomowe oczyszczenie jest jednym z warunków przebudowy wibracyjnej, umożliwiającej istnienie w wyższych częstotliwościach, jakie będą w przestrzeni wyżej wzniesionej Ziemi. Samo przygotowanie do tego, to wielopoziomowy proces, wymagający radykalnej zmiany w naszej formie istnienia i przejawienia, a także przebudowy osobowości/tożsamości.
DLATEGO KURACJA JEST PRZEZNACZONA TYLKO DLA LUDZI, KTÓRZY MAJĄ W SOBIE GOTOWOŚĆ DO WIELOZAKRESOWEJ ZMIANY SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA.

Kuracja odbywa się pod moją opieką i prowadzeniem. Każdy z uczestników pracuje zarówno indywidualnie (zgodnie z zaleceniami podawanymi na spotkaniach), jak i grupowo.

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

Kuracja zawiera w sobie kilka elementów:

???? WSPÓLNE SPOTKANIA ONLINE 1x W TYGODNIU (niedziele, godz. 19:30), na których omawiamy zarówno efekty samej kuracji, jak i wszelkie aspekty energetyczne, psychiczne, duchowe, jakie pojawią się w waszych przestrzeniach prywatnych, jak i w skali ziemskiej.
Na spotkaniach podawane są również kolejne kroki kuracji oraz udzielane są odpowiedzi na wasze pytania.
Ponieważ zawsze łączę Ciało z Duchem - często spotkanie kończy się wspólną Medytacją, Relaksacją, lub Modlitwą Uzdrawiającą.
Często w ramach spotkań przychodzą Przekazy, zarówno dla was osobiście (od waszych Dusz), jak i dotyczące całej ludzkości. Zależy to zawsze od woli Źródła, dla którego wykonuję całą swoją Pracę.
OBECNOŚĆ NA SPOTKANIACH JEST OBOWIĄZKOWA I JEST WARUNKIEM UCZESTNICTWA W KURACJI.​

???? Osobiste wizyty w lesie i w przestrzeniach Natury (tereny zielone, poza miastem), zgodnie z wyznaczonym programem kuracji - JEST TO KLUCZOWY ELEMENT TEJ KURACJI, NIE PODLEGAJĄCY ODSTĘPSTWOM.​

???? INDYWIDUALNE WSPARCIE - uczestnicy kuracji bezpośredniej (nie w postaci nagrania, lecz w trybie wspólnej pracy online), mogą kontaktować się ze mną również dodatkowo w ekstremalnych sytuacjach, jeśli zauważycie jakieś szczególne utrudnienia, silne emocje czy energie, jakie pojawiać się będą w was i wokół was.

???? SIŁA GRUPOWEJ PRACY - wspólnie jednoczymy się w tym działaniu indywidualno-grupowym, aby w ten sposób wpływać na zbiorową świadomość ludzi oraz na plan energetyczny całej Ziemi, wspierając jej wzniesienie.
Siła grupy/wspólnoty jest potężna, potwierdziło się to już wielokrotnie, zarówno w mojej Pracy, jak i w działaniach wielu kultur całego świata. WSPÓLNOTA JEST NIEZWYKŁĄ SIŁĄ, KTÓRA STOI W OPOZYCJI DO ODDZIELAJĄCEGO JEDNOSTKI SYSTEMU I STWARZA ZUPEŁNIE NOWE MOŻLIWOŚCI DLA NASZEJ OSOBISTEJ I ZBIOROWEJ EWOLUCJI.​

Pamiętaj, że kuracja oczyszczająca ciało, umysł, energię i Ducha jest wyzwaniem, ale i silnym narzędziem transformacji. Po jej przeprowadzeniu poczujesz się inną, czystszą i bardziej świadomą istotą, gotową do stawienia czoła wszystkiemu, co nadejdzie, zarówno ze strony niskich, jak i Wysokich Wibracji.
Przez te 14 dni będę uczestniczyć w Twojej transformacji, wspierać ją i równolegle dokonywać jej również w sobie (jak zawsze...)
Indi

Więcej o Kuracji: https://www.maloka.pl/wielopoziomowa-kuracja-czyszczajaca
Więcej o Wykładzie: https://www.maloka.pl/oczyszczanie-ciala-umyslu-ducha


???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

* Wykładowca: Indi Paletko, maloka.pl
* Wersja językowa: w całości po polsku
* Nośnik: Pendrive 32GB
* Data nagrań: 
    - WYKŁAD: 17 kwietnia 2022, Maloka Staniątki
    - fragmenty Kuracji: 24 kwietnia - 15 maja 2022, Maloka Staniątki

* Kontakt z autorką: maloka.szkolenia@gmail.com

Produkty powiązane