PENDRIVE 32GB - Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA" - wersja ogólnodostępna Powiększ do pełnego rozmiaru

PENDRIVE 32GB - Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA" - wersja ogólnodostępna

Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA" (14 dni wspólnej pracy)
PENDRIVE 32GB
Pendrive ten zawiera zarówno wykład przygotowujący, jak i nagrane w trakcie grupowej kuracji wspólne spotkania online (medytacje uzdrawiające i oczyszczające, zalecenia na kolejne tygodnie, uwagi, podpowiedzi).
Znajdziesz tu również materiały dodatkowe oraz kurację opracowaną w formie tekstu.

Więcej szczegółów

Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA" (14 dni wspólnej pracy)
PENDRIVE 32GB
Nagrania wykładu z 17 kwietnia 2022 oraz fragmenty wspólnej kuracji (spotkania online) z wiosny 2022 i jesieni 2023.

Pendrive ten zawiera zarówno wykład przygotowujący, jak i nagrane w trakcie grupowej kuracji wspólne spotkania online (medytacje uzdrawiające i oczyszczające, zalecenia na kolejne tygodnie, uwagi i podpowiedzi).
Znajdziesz tu również materiały dodatkowe oraz kurację opracowaną w formie tekstu.

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

DOSTĘPNOŚĆ MATERIAŁÓW
Szkoła Wyzwolenia służy każdemu gotowemu na wewnętrzną ewolucję, służącą ostatecznie uwolnieniu się z sideł, zniewalającego Dusze i Esencje, potężnego systemu matriksa.
Założeniem tej Ścieżki jest wspieranie przede wszystkim OSOBISTEGO WYZWOLENIA, dlatego też istoty gotowe na wewnętrzną ewolucję, ukierunkowaną na wyzwolenie z systemu matriksa, są traktowane priorytetowo i dla nich przede wszystkim przeznaczona jest Wiedza Białej Ścieżki.

Dlatego też Adepci Szkoły Wyzwolenia oraz aplikujący na Staż Białej Ścieżki mają pewne przywileje i pełną dostępność do wszystkich materiałów i akcesoriów wspierających Pracę Własną.

Kolejność dostępu do tego materiału:

1. Adepci SZKOŁY WYZWOLENIA (w trakcie, lub PO Stażu)
2. Aplikujący na Staż Białej Ścieżki (PO wstępnej weryfikacji)
3. Uczestniczy danego Wykładu/Seminarium/Szkolenia
4. Wszyscy (Przyjaciele Maloki Staniątki)

Więcej o Szkole Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi" przyczytasz tutaj: https://www.maloka.pl/biala-sciezka

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURACJI
Specjalna, Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca, w ramach projektu "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha" (Przygotowanie do Aktywacji DNA) - jest to regulacja bioenergetyki, świadomości, etyki i Pierwiastka Duchowego, przygotowującą nas do nowych, wyższych i silniejszych energii pojawiających się tym cyklu na Matce Ziemi, a także wzmacniającą ciało, energetykę i psychikę, przygotowując w ten sposób do wydarzeń i zmian częstotliwości, które nadejdą w latach kolejnych.​

Jednym z zadań tej Kuracji jest przebudowa świadomości, percepcji oraz bioskafandra (ciała i jego energetyki) oraz oczyszczenie programów mentalnych. Wielopoziomowe oczyszczenie jest jednym z warunków przebudowy wibracyjnej, umożliwiającej istnienie w wyższych częstotliwościach, jakie będą w przestrzeni wyżej wzniesionej Ziemi. Samo przygotowanie do tego, to wielopoziomowy proces, wymagający radykalnej zmiany w naszej formie istnienia i przejawienia, a także przebudowy osobowości/tożsamości.
DLATEGO KURACJA JEST PRZEZNACZONA TYLKO DLA LUDZI, KTÓRZY MAJĄ W SOBIE GOTOWOŚĆ DO WIELOZAKRESOWEJ ZMIANY SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA.

Kuracja odbywa się pod moją opieką i prowadzeniem. Każdy z uczestników pracuje zarówno indywidualnie (zgodnie z zaleceniami podawanymi na spotkaniach), jak i grupowo.

???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

Kuracja zawiera w sobie kilka elementów:

???? WSPÓLNE SPOTKANIA ONLINE 1x W TYGODNIU (niedziele, godz. 19:30), na których omawiamy zarówno efekty samej kuracji, jak i wszelkie aspekty energetyczne, psychiczne, duchowe, jakie pojawią się w waszych przestrzeniach prywatnych, jak i w skali ziemskiej.
Na spotkaniach podawane są również kolejne kroki kuracji oraz udzielane są odpowiedzi na wasze pytania.
Ponieważ zawsze łączę Ciało z Duchem - często spotkanie kończy się wspólną Medytacją, Relaksacją, lub Modlitwą Uzdrawiającą.
Często w ramach spotkań przychodzą Przekazy, zarówno dla was osobiście (od waszych Dusz), jak i dotyczące całej ludzkości. Zależy to zawsze od woli Źródła, dla którego wykonuję całą swoją Pracę.
OBECNOŚĆ NA SPOTKANIACH JEST OBOWIĄZKOWA I JEST WARUNKIEM UCZESTNICTWA W KURACJI.​

???? Osobiste wizyty w lesie i w przestrzeniach Natury (tereny zielone, poza miastem), zgodnie z wyznaczonym programem kuracji - JEST TO KLUCZOWY ELEMENT TEJ KURACJI, NIE PODLEGAJĄCY ODSTĘPSTWOM.​

???? INDYWIDUALNE WSPARCIE - uczestnicy kuracji bezpośredniej (nie w postaci nagrania, lecz w trybie wspólnej pracy online), mogą kontaktować się ze mną również dodatkowo w ekstremalnych sytuacjach, jeśli zauważycie jakieś szczególne utrudnienia, silne emocje czy energie, jakie pojawiać się będą w was i wokół was.

???? SIŁA GRUPOWEJ PRACY - wspólnie jednoczymy się w tym działaniu indywidualno-grupowym, aby w ten sposób wpływać na zbiorową świadomość ludzi oraz na plan energetyczny całej Ziemi, wspierając jej wzniesienie.
Siła grupy/wspólnoty jest potężna, potwierdziło się to już wielokrotnie, zarówno w mojej Pracy, jak i w działaniach wielu kultur całego świata. WSPÓLNOTA JEST NIEZWYKŁĄ SIŁĄ, KTÓRA STOI W OPOZYCJI DO ODDZIELAJĄCEGO JEDNOSTKI SYSTEMU I STWARZA ZUPEŁNIE NOWE MOŻLIWOŚCI DLA NASZEJ OSOBISTEJ I ZBIOROWEJ EWOLUCJI.​

Pamiętaj, że kuracja oczyszczająca ciało, umysł, energię i Ducha jest wyzwaniem, ale i silnym narzędziem transformacji. Po jej przeprowadzeniu poczujesz się inną, czystszą i bardziej świadomą istotą, gotową do stawienia czoła wszystkiemu, co nadejdzie, zarówno ze strony niskich, jak i Wysokich Wibracji.
Przez te 14 dni będę uczestniczyć w Twojej transformacji, wspierać ją i równolegle dokonywać jej również w sobie (jak zawsze...)
Indi

Więcej o Kuracji: https://www.maloka.pl/wielopoziomowa-kuracja-czyszczajaca
Więcej o Wykładzie: https://www.maloka.pl/oczyszczanie-ciala-umyslu-ducha


???? ???? ???? ???? ???????????? ???? ???? ???? ????

* Wykładowca: Indi Paletko, maloka.pl
* Wersja językowa: w całości po polsku
* Nośnik: Pendrive 32GB
* Data nagrań: 
    - WYKŁAD: 17 kwietnia 2022, Maloka Staniątki
    - fragmenty Kuracji: wiosna 2022 i jesień 2023, Maloka Staniątki

* Kontakt z Białą Ścieżką: bialasciezka@e-post.pl

Produkty powiązane