Świecznik Z SELENITU "GÓRA" (wys. 8cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Świecznik Z SELENITU "GÓRA" (wys. 8cm)

Ręcznie wykonany świecznik z Selenitu marokańskiego, zwanego również kamieniem księżycowym ze wzgledu na połysk przypominający księżycową poświatę. 
Dodatkowego uroku temu kamieniowu dodają wewnętrzne spękania i przerosty dające ciekawe refleksy. 

Więcej szczegółów

Ręcznie wykonany świecznik z Selenitu marokańskiego, zwanego również kamieniem księżycowym ze wzgledu na połysk przypominający księżycową poświatę. 
Dodatkowego uroku temu kamieniowu dodają wewnętrzne spękania i przerosty dające ciekawe refleksy. 

Selenit jest idealny do wszystkich rodzajów oczyszczania energii. Jest to jeden z niewielu minerałów, który ma zdolność szybkiego odblokowywania zastałej energii i usuwania energii negatywnej.
Selenity również zwiększają energię wszystkiego, co jest na nich i przy nich układane.

Selenit to postać kryształów gipsu. Nazwa Selenit pochodzi od greckiej bogini księżyca Selene, z powodu jego miękkiego białego światła i wielu metafizycznych i leczniczych właściwości.

Jest to kamień jasności umysłu (wspiera podejmowanie decyzji), kamień intuicji i psychicznej świadomości. Silnie oddziałuje na czakrę trzeciego oka, rozwijając jasnowidzenie. Wspaniale wspiera medytację i rozwój duchowy.
Selenit służy również do kontaktowania i komunikowania się z aniołami oraz pracy z innymi przewodnikami duchowymi. Jest doskonałą tarczą ochrony anielskiej - należy modlić się lub wysłać prośbę o ochronę, medytując z tym minerałem.

Białe i przezroczyste kryształy selenitu mają silne wibracje, które mogą otworzyć czakrę korony i czakrę duszy. Pomoże to uzyskać dostęp do anielskiego królestwa. Dzięki wysokim wibracjom, kryształy te również oczyszczają aurę i ciało eteryczne.
Selenit może być narzędziem do aktywacji uśpionych talentów z poprzednich wcieleń. Korzystanie z tego minerału może pozwolić na dostęp do wspomnień z przeszłości i dokonać istotnych zmian w obecnym życiu, w zgodzie z celem duszy.

Na poziomie ciała - Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, usuwa blokady w przepływie energii. Stosuje się go do gojenia ran, wzmocnienia kręgosłupa, łagodzenia padaczki. Wspomaga wchłanianie wapnia i innych minerałów i witamin. 
Selenit jest wykorzystywany do zwiększenia libido, chroni w czasie ciąży i macierzyństwa. 
Zmniejszania dezorientację i chaos mentalny, zwłaszcza w chorobie Alzheimera lub otępieniu.

-----------------------------------------------------------------

Wymiary: 
wysokość ok. 9 cm
średnica dolna ok. 8 cm
waga ok. 500-680 g
Wewnątrz świecznika znajduje się otwór na świeczkę/podgrzewacz (tealight).


Ważne! Każdy świecznik jest niepowtarzalny, ponieważ jest robiony z naturalnej bryły selenitu. Mogą występować różnice w barwie, kształcie, gabarytach. Produkowany ręcznie!

Produkty powiązane