GANESH - kadzielniczka do kadzideł STOŻKOWYCH (BACKFLOW) - kaskada dymu Powiększ do pełnego rozmiaru

GANESH - kadzielniczka do kadzideł STOŻKOWYCH (BACKFLOW) - kaskada dymu

Posążek złoto-brązowego BUDDY w formie wiszącej kadzielnicy (lub ołtarzyku) z otworem do zawieszenia na ścianie.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

73,00 zł

Piękny posążek złoto-brązowego Boga GANESH w formie stojącej kadzielnicy (lub ołtarzyka) z miejscem na kadzidełka stożkowe (przede wszysytkim BACKFLOW).

Wartościowa ozdoba domu. Złoty kolor to symbol dobrobytu i bogactwa, zrówno materialnego, jak i duchowego.


Kadzidełka BACKFLOW (przepływ zwrotny)
- to specjalna forma kadzidełek STOŻKOWYCH, z otworem wewnątrz. Ich konstrukcja powoduje, że dym powstający ze spalania kadzidełka cofa się do środka i w dół, spływając imponującą kaskadą po kadzielnicy.
Podczas spalania wytwarza się mgła, która spowija kadzidło. Kadzidło musi stać na podstawce odpornej na ciepło (dołączona do zestawu).
Na skutek spalania i wydzielania się mgły może pojawić się na podstawce i wokół kadzielnicy lekka pozostałość z naturalnych olejków i żywicy, którą można wytrzeć wilgotną szmatką.Ganesh - pomaga usunąć przeszkody i trudności na naszej ścieżce życia. Daje nam błogosławieństwo przy rozpoczynaniu każdego nowego przedsięwzięcia. Jest bogiem dobrego początku, usuwa wszelkie przeszkody mogące pokrzyżować plany i przedsięwzięcia. 
Bardzo szanują go bankierzy i kupcy.

Uosabia mądrość i spryt życia codziennego, dawania sobie rady w drobnych sprawach, to on podsuwa tymczasowe, niebanalne rozwiązania. 
Kochają go podróżnicy, kupcy, ludzie nauki i literatury. Jest opiekunem sztuk pięknych i artystów.
Jako bóg obfitości, dba o to, by każdy miał drobne przyjemności. Jest też strażnikiem szczęścia i pomyślności, a także świętej zgłoski OM.
Jest opiekunem dzieci, przekazuje im swoją radość życia, pozytywne myślenie i brak strachu przed usuwaniem przeszkód, a także buduje pozytywny obraz świata i zaufanie do życia.

W filozofii, Ganesha symbolizuje jedność człowieka z całym kosmosem — przez jego kręgosłup przebiega oś świata i przedstawia on widzialną formę Zasady wszechświata.
Symbolizują ogromną mądrość, inteligencję i ciągłą obecność umysłu. Jest bogiem reprezentującym dostatek, powodzenie, ale to też pogromca negatywnych sił (np. lenistwa czy głupoty) oraz bóg wiedzy. Jego wizerunek jest talizmanem zapewniającym powodzenie życiowe i przełamanie barier niepewności w momencie podejmowania nowych decyzji i prowadzenia interesów. Zapewnia sukcesy materialne i chroni przed utratą majątku, złodziejami i agresją innych.


Przeznaczenie:
- jako ołtarzyk dobrobytu: rozsyp wokół niego monety, minerały i symbole bogactwa
- jako podstawka pod kadzidełka STOŻKOWE (w tym również kadzidła BACKFLOW)


Wykonanie: trwała żywica w brązowo-złotym kolorze
Wymiary: 
wys. ok. 13 cm
szer. ok. 11 cm
głębokość ok. 8 cm (podstawy 11 cm)

Zestaw zawiera:
- kadzielnicę GANESH
- podstawkę na kadzidełka BACKFLOW
- 1 kadzidełko stożkowe BACKFLOW
- instrukcję użytkowania

Produkty powiązane