EKO Siedzisko - PROFILOWANE (łuska orkiszu i gorczyca - eko) 40x40cm Powiększ do pełnego rozmiaru

EKO Siedzisko - PROFILOWANE (łuska orkiszu i gorczyca - eko) 40x40cm

EKO Siedzisko PROFILOWANE (wypełnione EKOLOGICZNĄ łuską orkiszową i EKOLOGICZNĄ gorczycą), 40x40cm
Posiada specjalny profil, który powoduje, że jest uniwersalne i wygodne, a zarazem bardziej "oddychające". DODATEK EKOLOGICZNEJ GORCZYZY POWODUJE, ŻE SIEDZISKO POSIADA WŁAŚCIWOŚCI NEUTRALIZUJĄCE PROMIENIOWANIE ELEKTROMAGNETYCZNE i WZMACNIA BIOPOLE.

Więcej szczegółów

EKO Siedzisko PROFILOWANE (wypełnione EKOLOGICZNĄ łuską orkiszową i EKOLOGICZNĄ gorczycą), 40x40cm

Dostępne na rynku tapicerki i obicia krzeseł biurowych, foteli samochodowych itp wykonane są prawie w 100% z materiałów sztucznych, syntetycznych, które uniemożliwiają naturalną wentylację, dotlenienie krwi i przepływ energii życiowej (Prany).
Natomiast siedzisko wypełnione EKOLOGICZNĄ łuską orkiszową pozwala na swobodną cyrkulację powietrza (ciało "oddycha"), krwi i energii, stanowiąc wspaniałą alternatywę dla niezdrowych foteli, krzeseł itp. 

DODATEK EKOLOGICZNEJ GORCZYZY POWODUJE, ŻE SIEDZISKO POSIADA WŁAŚCIWOŚCI NEUTRALIZUJĄCE SZKODLIWE PROMIENIOWANIE ELEKTROMAGNETYCZNE ORAZ WZMACNIA BIOPOLE.


Siedzisko to ma specjalny profil, który powoduje, że jest uniwersalne i wygodne, a zarazem bardziej "oddychające". Jest również wyższe (grubsze) niż siedziska PŁASKIE, co pozwala stosować go również jako poduszkę do siedzenia na podłodze, ziemi itp. (zabierając np w podróż, na piknik, czy na warsztaty rozwojowe - zamiast grubych puf do siedzenia).


Przykłady zastosowania:
- siedzisko na fotel biurowy (w trakcie pracy w obszarze szkodliwego promieniowania komputera, nautralizuje część szkodliwych energii, a także pomaga oddychać ciału i zachować wyprostowaną sylwetkę);
- siedzisko do samochodu (większy komfort podróży; wyższa i bardziej prosta sylwetka; więcej Prany w samochodzie);
- siedzisko do wózka inwalidzkiego (lepsza cyrkulacja powietrza i krążenie krwi - co może zapobiegać odleżynom i dyskomfortowi ciała; więcej Prany - energii życiowej; bardziej wyprostowana sylwetka - prosty kręgosłup);
- poduszka do siedzenia na podłodze/ziemi;
- siedzisko krzesła i ławki ogrodowe;
- siedzisko krzesła i taborety kuchenne w gospodarstwie domowym;
- poduszka POD PLECY (prostuje kręgosłup; poprawia cyrkujację powietrz, krwi i energii w obszarze lędźwiowo-krzyzowym)

- poduszka pod stopy (zdrowa izolacja od podłoża).


Siedzisko nie nagrzewa się, masując jednocześnie podczas jazdy samochodem (bądź siedzenia), poprawia krążenie krwi i cyrkulację energii.
Stosowane w samochodzie - łagodzi dolegliwości bólowe związane z długotrwałym podróżowaniem. Jego profil wymusza nieco bardziej prostą sylwetkę, co jest zdrowe dla kręgosłupa.
Zdolność łusek gryki do pochłaniania nadmiaru wilgoci ułatwia podróżowanie
w gorące, letnie dni, czy też daje większy komfort pracy w gorącym pomieszczeniu.
Łuska gryczana działa rozluźniająco na mięśnie pośladków. Dzięki niej poduszka idealnie się układa i zmniejsza ucisk na hemoroidy w trakcie siedzenia.


Naturalne biopole gorczycy zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem, umożliwiając lepszą koncentrację (zwiększając również bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem).
Siedziska z dodatkiem gorczycy stosowane na fotele do pracy, mają szczególnie chroniące działanie dla osób pracujących przy komputerach i urządzeniach elektrycznych. Nadmiar szkodliwego promieniowania manifestuje się rozdrażnieniem, bólami głowy, oczu, przemęczeniem, niechęcią i apatią. Objawy te neutralizuje używanie siedzisk z łuski gryczanej.


Siedziska są idealne w przypadku:
- nadmiernego pocenia;
- hemoroidów;
- przerostu gruczołu krokowego;
- chorób "kobiecych";
- odleżyn na pośladkach;
- zaburzeń krążenia obwodowego;
- siedzącego trybu życia/pracy.


Wszystkie nasze wyroby zawierają wyłącznie EKOLOGICZNE wypełnienie (łuskę gryczaną, gorczycę, bądź łuskę orkiszową), z certyfikowanych ekologicznych upraw, więc ich dodatkowym atutem jest fakt, że ziarna nigdy nie były pryskane żadnymi środkami chemicznymi!


-------------------------------------------

Czyszczenie, użytkowanie:
Siedziska nie należy moczyć, ani prać! W razie kontaktu z wodą - należy go natychmiast wysuszyć.
Do ewentualnego czyszczenia można używać suchej szczoteczki.


Warto siedzisko wystawić od czasu do czasu na działanie promieni słonecznych i świeżego powietrza (ładując przy okazji świeżą Praną).

Najsilniejsze działanie gryki w siedzisku - do 5 lat (optymalnie - 1,5-3 lat)
Najsilniejsze działanie gorczycy - do 3 lat (optymalnie - do 2 lat).


-------------------------------------------


Wykonanie:
Pokrycie - naturalny materiał jeansowy/gruba bawełna (kolor: zielono-czerwony)
Wypełnienie - łuska orkiszowa i gorczyca z ekologicznych upraw, dokładnie oczyszczone (bez pyłu)
Produkt polski - ręcznie wykonany!


Wymiary: 40x40 cm
grubość ok. 6 cm
waga ok. 1kg

Produkty powiązane