EKO JASIECZEK "OCHRONNY" (łuska gryki i gorczyca eko, szałwia biała) 30x30cm - Z POSZEWKĄ! Powiększ do pełnego rozmiaru

EKO JASIECZEK "OCHRONNY" (łuska gryki i gorczyca eko, szałwia biała) 30x30cm - Z POSZEWKĄ!

EKO JASIECZEK "OCHRONNY" (wypełniony EKOLOGICZNĄ łuską gryczaną i EKOLOGICZNĄ gorczycą oraz SZAŁWIĄ BIAŁĄ), 30x30cm
Kontakt z łuską gryki, gorczycą i SZAŁWIĄ BIAŁĄ wykazuje działanie odprężające i harmonizujące biopole. Może przeciwdziałać migrenom, napięciu, oczyszcza aurę.
Dodatek szałwi zwiększa jego właściwości ochrony energetycznej.
Czysta energia i wysokie wibracje dzięki ochronnej Szałwi!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 19

42,00 zł

EKO JASIECZEK "OCHRONNY" (wypełniony EKOLOGICZNĄ łuską gryczaną i EKOLOGICZNĄ gorczycą oraz SZAŁWIĄ BIAŁĄ), 30x30cm
Jasieczek obleczony poszewką z bawełny pościelowej
Czysta energia i wysokie wibracje dzięki ochronnej Szałwi!

Tradycyjne poduszki wypełnione pianką, syntetykiem, lub nawet pierzem, są zbyt miękkie i nie stanowią stabilnego podparcia dla głowy i szyi podczas snu. Dlatego też największą zaletą poduszki wypełnionej łuską gryki i gorczycą jest to, że dzięki przemieszczaniu się łusek i ziaren między sobą, dokładnie dopasowuje się do konturów szyi, ramion i głowy, zapewniając wygodne wsparcie dla wszystkich tych miejsc. Pomaga to redukować napięcia w odcinku szyjnym, sprawiając, że śpimy głębiej i spokojniej.

Poduszka zapewnia dobrą cyrkulację powietrza co powoduje, że skóra głowy jest zawsze sucha, nie przegrzewa się i nie poci.

Łuska gryki (ekologiczna!) ma wiele cennych właściwości zdrowotnych, m. in. neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Poza tym, dzięki dużej zawartości taniny hamuje rozwój i uniemożliwia rozmnażanie się bardzo szkodliwych mikroorganizmów, w tym: roztoczy, pajęczaków oraz bakterii Gram (-) i (+). Jest to informacja bardzo ważna dla alergików!
Ze względu na swoje właściwości zdrowotne i komfort użytkowania, łuska gryki jest coraz częściej stosowana jako wypełnienie poduszek i materacy do spania oraz akcesoriów do jogi i medytacji. Jest ona dostatecznie twarda i elastyczna zarazem, odporna na zgniecenia i rozkruszenia, a zawarte w niej włókna celulozy i ligniny czynią ją lekką i puszystą
Poduszka wypełniona łuską gryki nie traci kształtu. Łuska przesypuje się w niej i z łatwością dopasowuje się do pozycji głowy, nie powodując stałego nacisku na jeden obszar. Poza tym łuska gryki ma silne właściwości sorbcyjne (wchłaniające wilgoć). Wymiana ciepła i wilgoci z powietrzem jest bardzo intensywna. Dzięki temu poduszki wypełnione łuską gryki pozostają cały czas chłodne, nie nagrzewając się od naturalnego ciepła wytworzonego przez ciało człowieka. Ta właściwość łuski może stać się pomocna dla osób cierpiących na częste bóle głowy!


Gorczyca biała (ekologiczna!) działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco. Gorczyca powoduje lepsze ukrwienie i dotlenienie komórek. Stosowana jest do leczenia reumatyzmu i stanów zwyrodnieniowych stawów (również kręgosłupa).
Nasiona gorczycy są uważane za silne źródło bioenergii - ziarno gorczycy emituje silne biopole, które stymuluje układ odpornościowy oraz neutralizuje negatywny wpływ pola elektromagnetycznego i cieków wodnych. Gorczyca poprawia krążenie krwi, zmniejsza infekcje ucha, łagodzi choroby zatok i wielu innych dolegliwości w obrębie głowy.


Szałwia Biała (Salvia Apiana) idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych energii, negatywnych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Służy pozbyciu się negatywnego wpływu nieprzyjaznych energii. Obejmuje to również traumy z przeszłości, złe doświadczenia lub negatywne energie mentalne innych osób. 
Szałwia jest bakteriobójcza! Posiada mocne właściwości przeciwdrobnoustrojowe - oznacza to, że powstrzymuje zakaźne bakterie, wirusy i grzyby.

Mieszanka łuski gryki i gorczycy powoduje, że spanie na poduszce niweluje bóle głowy różnego pochodzenia i poranne bóle karku związane bądź ze zwyrodnieniami kręgosłupa lub ze złym ułożeniem głowy podczas snu.
Poduszki tego typu szczególnie polecane są osobom cierpiącym z powodu alergii, ze względu na taniny i związki fenolowe, posiadające właściwości hamowania rozwoju roztoczy i bakterii szkodliwych dla zdrowia.
Dodatek szałwi białej działa ochronnie i harmonizująco na organizm i przestrzeń dookoła.
Kontakt z łuską gryki, gorczycą i SZAŁWIĄ BIAŁĄ wykazuje działanie odprężające i harmonizujące biopole. Może przeciwdziałać migrenom, napięciu, oczyszcza aurę.
Dodatek szałwi zwiększa jego właściwości ochrony energetycznej.

Rozmiar i wypełnienie sprawiają, że jasieczek idealnie nadaje się również dla dzieci (także bardzo małych) - powoduje, że główka dziecka rozwija się prawidłowo i zdrowo. Stanowi również naturalny odpromiennik przeciw szkodliwemu promieniowaniu różnego rodzaju.
Ważne - rodzice dziecka powinni wykonać próbę uczuleniową (związaną z reakcją organizmu na ziarna i lipę) - pozostawić dziecko na podusi pod obserwacją na około 15 - 30 minut, sprawdzając jego reakcję i zachowania.Wszystkie nasze wyroby zawierają wyłącznie EKOLOGICZNE wypełnienie (łuskę gryczaną, gorczycę, bądź łuskę orkiszową), z certyfikowanych ekologicznych upraw, więc ich dodatkowym atutem jest fakt, że ziarna nigdy nie były pryskane żadnymi środkami chemicznymi!

-------------------------------------------

Czyszczenie, użytkowanie:
Poduszka składa się z wsypu wypełnionego gryką, gorczycą i szałwią oraz poszewki zewnętrznej.
PRAĆ MOŻNA TYLKO ZEWNĘTRZNĄ POSZEWKĘ. Nie należy moczyć, ani prać wsypu z ziarnami i zielem. W razie kontaktu z wodą - należy go natychmiast wysuszyć.

Warto poduszkę wystawić od czasu do czasu na działanie promieni słonecznych i świeżego powietrza (ładując przy okazji świeżą Praną).

Najsilniejsze działanie gorczycy - do 3 lat (optymalnie - do 2 lat)
Najsilniejsze działanie gryki w jasieczku (szczególnie w przypadku dzieci) - do 4 lat (optymalnie - 1-3 lat)

-------------------------------------------

Wykonanie:
Materiał wsypu - czysta surówka bawełniana 100% (kolor: kremowy)
Materiał poszewki - bawełna pościelowa (kolor: beżowo-czerwony)

Wypełnienie - łuska gryczana i gorczyca z ekologicznych upraw, dokładnie oczyszczone (bez pyłu); Szałwia Biała (Salvia Apiana).
Produkt polski - ręcznie wykonany!


Wymiary: 30x30 cm
grubość ok. 4 cm
waga ok. 680g

Produkty powiązane